Ana Sayfa Yurtiçi Oteller Yurtiçi Turlar Yurtdışı Turlar Online Uçak Bileti Alternatif oteller Sizi arayalım
Tüm Yurt İçi Oteller  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt İçi Turlar  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt Dışı Turlar  

Ukrayna Turu 299 euro

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Özgürlük ve Pazar meydanları, Devlet Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Poltva Nehri, Latin-gotik katedrali, Golden Rose Sinagogu ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı
Tur Tarihi : Tarih bilgisi bulunamadı
Ulaşım : Uçak
Konaklama : Var
7 gece
Bayram Turlari
TUR PROGRAMI :

İLK BAHAR, YAZ, ŞEKER - KURBAN BAYRAMI DÖNEMİ

BAŞTAN BAŞA UKRAYNA

VİZESİZ

Atlas Global Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

 LVIV (3) - KIEV (2) - ODESSA (2) - KISINEV  

***Moldova - Kişinev Şehir Turu Dahil***

27 Mart - 03, 10, 24 Nisan - 01, 08, 15 Mayıs - 05, 26 Haziran (Ramazan Bayramı)

03, 10, 17, 24, 31 Temmuz - 07, 14, 21, 28 Ağustos (Kurban Bayramı),

04, 18 Eylül - 02, 16, 30 Ekim - 13 Kasım,2017 Hareket... 7 Gece

***TÜM TÜRKİYE`DEN ve KIBRIS`TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI!***

 

1.Gün  İSTANBUL LVIV 

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde Atlas global kontuarı önünde buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Atlas Global Hava Yolları`nın KK 7871 nolu uçuşı ile Lviv`e hareket ediyoruz. Yerel saat ile 12:15`de Lviv`e varışımıza istinaden alanda bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panaromik olarak düzenlenecek olan şehir tanıtım turu için hareket ediyoruz. II. Dünya Savaşından hasar almadan kurtulabilmiş ender şehirlerden birisi olan Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile tarihi şehir merkezi UNESCO dünya mirasları listesine girmiştir. Özgürlük ve Pazar meydanları, Devlet Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Poltva Nehri, Latin-gotik katedrali, Golden Rose Sinagogu ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı turumuz esnasında göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan ortaçağ akşam yemeği turmuza katılabilirler.(45 Euro). Bölgeye özgü yemeklerin tadına bakma şasımızın olcağı turumuzun ardından otelimize transfer.

 

 

2.Gün    LVIV

Kahvaltının ardından günümüz serbest. Dilerseniz ekstra olarak düzenlencek olan Altın Nal Şatoları turuna katılabilirsiniz.(45 Euro) Orjinal halleri günümüze kadar korunmuş biribirinden etkiliyeci şatolarda adeta geçmişe bir yolculuk yapacağız. İlk odurağımız Zolochev şatosunu 1634` den günümüze kadar gelen restore edilerek korunmuş ve turizme kazandılırmış olan kale, eski dönemlerde yapılan işgence izlerinden tutunda, ünlü tapınak şövalyelerinin izlerine kadar bir çok tarihi dokuyu barındırmaktadır. Mimari güzelliği kadar hüzün dolu hikayesi ile bizleri etkileyecek olan Zolochev kalesi ziyaretinin ardından, ikinci durağımız Podgoretski şatosu. Zolochev kalesinden bir yıl sonra 1635`de inşaası tamamlanan şato bir saray kadar görkemli olması ile adından bahsetirir. 3 Silahşörler filminin çekimlerine de ev sahipliği yapmış olan şatonun surları kendi dönemine ait bir çok eseri bünyesinde barındırmaktadır. Ardından son ziyaret noktamız olan Olesko Şatosuna geçiyoruz. 18. yüzyıllarından kalma, mimarisi ile ünlü anıt olarak günümüze kendisini taşımayı

başarmış ender görülür güzellikte tarihi bir Şato olan Olesko`nun ilk kuruluş amacı bölge savunması için olsada 20. yüzyılın ikinci yarısından sonra Kraliyet Ailelerinin Rezidansı olarak hizmet vermiştir. Tur bitimi şehir merkezine transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Çikolata, kahve fabrikası ve eczacılık müzesi turumuza katılabilir.(30 Euro) Çikolata ve kahve üretim aşamalarını öğrenip, tadına bakma imkanımızın olacağı gezimizin ardında, eczacılık müzesinde ilaç sektörünün geçmişten bugüne tarihi gelişimi ve üretimi ile ilgili bir çok bilgi öğreneceğiz. Turumuzun bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 

3.Gün  LVIV

Kahvaltının ardından günümüz serbest. Dilerseniz ekstra olarak düzenlencek olan Osmanlı`nın izinde Karpatlar ve Hürrem Sultan turuna katılabilirsiniz.(75 Euro) Osmanlı`nın bölgedeki geçmişini irdelemek üzere, ilk olarak Kanuni Sultan Süleyman`ın karısı Hürrem Sultan`ın doğum yeri olan, Lviv`in 60 km dışındaki Rohatyn bölgesini ziyaret edeceğiz. Unesco dünya mirasları listesinde bulunan ve rahipliğini Hürrem Sultan`ın babasının yaptığı 1598 yılında inşaa edilmiş Kutsal Kiliseyi ziyaret edip, şehir merkezinde konumlanmış olan Roxana (Hürrem Sultan) heykelini gördükden sonra, Ivano-Frankivsk bölgesine geçiyoruz. Kuruluşundan 300 yıl sonra ünlü ukraynalı yazar Invan Franko`nun adına simi değiştirilen şehirde Potocki Kalesi, Tanrının yükselişini simgeleyen katolik kilisesi, ermeni kilisesi, Nezalezhnosti caddesi, belediye binası göreceğimiz başlıca yerler arasında. Karpatların başkenti olarak bilinen bölgede yapacağımız güzel gezinin ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 

4.Gün  LVIV  AŞK TÜNELİ  RIVNE - KIEV

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Özel aracımız ile Klevlan`a doğru yola çıkıyoruz. Klevan`da bir çok sıralamada en güzel, en ziyaret edilesi yerler listelerin başında gösterilen aşk tünelini ziyaret ediyoruz. Tek yönlü bir tren yolunun, etrafında 6 km boyunca uzayıp giden ağaçların, yukarıdan birleşmesi sonucu oluşmuş doğal tünelde, bir efsaneye göre ilk defa yürüyen çiftlerin dilekleri kabul olurmuş. Bu doğa harikası tünelde vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Rivne`ye doğru hareket ediyoruz. Varışımızda yapacağımız şehir tanıtım turumuzda Svyato Voskresensky Katedrali, şehir tiyatrosu, organik market, panaromik olarak görüleceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi Kiev`e doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Kiev`e varış ve otelimize transfer. Dinlenmek üzere günümüz serbest.

 

5.Gün   KIEV

Kahvaltının ardından Kiev şehir tanıtım turumuz için otelimizden hareket ediyoruz. Vladimirskaya Caddesi, Opera Binası, Bale Binası ve Altın Kapı ile Ayasofya meydanını gördükden sonra dostluk tepesine çıkıp, fotoğraf molası vereceğiz. Tarihi Kiev silah fabrikası, parlamento binası, Mihaylovski Meydanı ve Kilisesi, Knyagine Olga Heykeli ve Andrevski yokuşu turumuzun devamında göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi günümüz serbest. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek olan Pecarska Lavra Manastırı, Mikrominyatür ve Savaş Müzesi turuna katılabilirsiniz.(55Euro) Kapladığı 27 dönüm arazi ile Sovyetler birliği zamanındaki en büyük manastırlardan biri olan Pecarska Lavra`nın kuruluşu 19.yyın ortalarına dayanmaktadır. İçerisinde 12 adeti yeryüzünde taş yapı, 6 tanesi ise yer altında mağra olamak üzere toplama 18 adet kilise bulunmaktadır. Manastırın içerisinde bulunan, ziyaret noktalarımızdan bir diğeri ise mikro minyatür müzesi. Mikro ebatlarda yapılmış eserleri, özel büyüteçlerle gözlemleme imkanı bulacağımız gezimizin ardından 2. Dünya savaşı zaferi anısına yapılmış olan, 2.Dünya savaşı müzesini keşfe çıkıyoruz. Savaşa dair hertürlü uçak, tank, roket gibi mühimmatın sergilendiği müzedeki gezimiz bizleri zamanda yolculuğa çıkartacak. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan tekne turu ve akşam yemeği turumuza katılabilirler.(55 Euro) Dinipro nehri üzerinde yapacağımız tekne turu esnasında şehri ışıklar altında farklı bir açıdan resmetme olanağımızın olacağı turumuzun ardından, bölgeye özgü yemekleri tadacağımız akşam yemeğimizi almak üzere restaurantımıza geçiyoruz. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 

6.Gün  KIEV  ODESSA

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Bizleri bekleyen özel aracımız ile Odessa`ya doğru hareket ediyoruz. Karadeniz`in incisi olarak anılan Odessa, Ülke`nin en tarihi ve tursitik şehirlerinden biri olma özelliğinide elinde bulunduruyor. Varışımızda yapacağımız şehir turumuz esnasında, Potemkim Zırhlısı (Battelship Potemkin) filmine ev sahipliği yapan ve film ile ünlü Potemkim merdivenleri, Avrupa`nın mimari incisi olarakda bilinen Odessa Operası, Deribasovskaya caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere günümüz serbest.

 

 

7.Gün  ODESSA

Kahvaltının ardından günümüz serbest. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek olan Katakomplar, Akkerman Kalesi ve Shabo Konyak üretim fabrikası turumuza katılabilirsiniz.(60 Euro) 2500 -3000 km uzunluğundaki şehir altına kurlumuş tüneller, tarih boyunca farklı amaçlara hizmet etmişler, 18. ve 19.yylarda kadın köle ticareti ve hapishanaleri olarak kullanılırken, ikinci dünya savaşı sırasında, nazilerin işgalinden saklanan direnişçilere sığınak olmuştur. Katakomplarda yapacağımız yürüyüş turumuzun ardından, tarihi Akkerman kalesine geçiyoruz. Ukrayna`nın güneybatısında, Dinyester Nehri`nin Karadenize ulaştığı noktada oluşan haliçde yer alan Kale 1484'de, II. Bayezid döneminde Osmanlı topraklarına katılmış, 1812`de ise Bükreş Antlaşması ile Rusya İmparatorluğu'na bırakılmış. Kale ziyaretimizin ardından, en eski konyak üretim merkezi olan Shabo Konyak Fabrikasını ziyaret etmek üzere hareket ediyoruz. Konyak yapımı hakkında

bilgi edinip, çeşitli konyakları tatma ve alışveriş yapma şansımızın olacağı tur bitiminde otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 

8.Gün  ODESSA  KİŞİNEV  İSTANBUL

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Bizleri bekleyen özel aracımız ile Moldova`nın başkenti Kişinev`e doğru hareket ediyoruz. Varışımızda yapacağımız şehir turumuz esnasında, Büyük Stephan parkı, Pushkin Anıtı, Moldova Kültür merkezi, parlamento binası ve kiliseler görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Milestii Mici Köyü ve Şarap turuna katılabilirsiniz.(45 Euro) Büyüklüğü ile Guiness Rekorlar kitabına girmiş, yerin 50 metre altında, 200 km uzunluğunda, 2 milyon şişe şarabın muhafaza edildiği bu devasa mekanda, yapım aşaması hakkında bilgi aldığımız şaraplardan tatma ve alışveriş yapma imkanımız olacak. Tur bitimi havalimanına transfer. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Atlas Global Hava Yolları`nın KK 6072 sefer sayılı uçuşu ile saat 19:20`de İstanbul`a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 21:50`de İstanbul Atatürk Havalimanına hoş geldiniz.

 

3* - 4* Oteller
(İstanbul Hareket)

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 - 12 Yaş

Çocuk

0 - 2 Yaş

Çocuk

27 Mart, 13 Kasım 2017

 

299 Euro

150 Euro

299 Euro

150 Euro

03 Nisan, 05 Haziran, 16, 30 Ekim 2017

 

349 Euro

180 Euro

349 Euro

150 Euro

10 Nisan, 08 Mayıs, 03, 10, 17, 24, 31 Temmuz, 07,

14, 21 Ağustos, 04, 18 Eylül, 02 Ekim 2017

399 Euro

210 Euro

349 Euro

150 Euro

24 Nisan, 01, 15 Mayıs, 26 Haziran (Şeker Bayramı), 28 Ağustos (Kurban Bayramı)2017

449 Euro

210 Euro

399 Euro

150 Euro

 

 

3* - 4* Oteller
ANTALYA, BODRUM, İZMİR, KONYA, TRABZON, ADANA, KAYSERİ

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 - 12 Yaş

Çocuk

0 - 2 Yaş

Çocuk

27 Mart, 13 Kasım 2017

 

349 Euro

150 Euro

299 Euro

150 Euro

03 Nisan, 05 Haziran, 16, 30 Ekim 2017

 

399 Euro

180 Euro

349 Euro

150 Euro

10 Nisan, 08 Mayıs, 03, 10, 17, 24, 31 Temmuz, 07,

14, 21 Ağustos, 04, 18 Eylül, 02 Ekim 2017

449 Euro

210 Euro

399 Euro

150 Euro

24 Nisan, 01, 15 Mayıs, 26 Haziran, 28 Ağustos 2017

499 Euro

210 Euro

449 Euro

150 Euro

 

 

3* - 4* Oteller
(Kıbrıs Hareket)

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 - 12 Yaş

Çocuk

0 - 2 Yaş

Çocuk

27 Mart, 13 Kasım 2017

 

399 Euro

150 Euro

349 Euro

150 Euro

03 Nisan, 05 Haziran, 16, 30 Ekim 2017

 

449 Euro

180 Euro

399 Euro

150 Euro

10 Nisan, 08 Mayıs, 03, 10, 17, 24, 31 Temmuz, 07,

14, 21 Ağustos, 04, 18 Eylül, 02 Ekim 2017

499 Euro

210 Euro

449 Euro

150 Euro

24 Nisan, 01, 15 Mayıs, 26 Haziran, 28 Ağustos 2017

549 Euro

210 Euro

499 Euro

150 Euro

 

 

Avntajlı Ekstra Geziler A Paketi

**** Altın Nal Şatoları (45 Euro) + Çikolata, Kahve Fabrikası ve Eczacılık Müzesi (30 Euro) + Pecarska Lavra Manastırı, Mikrominyatür ve Savaş Müzesi (55 Euro) + Katakomplar, Akkerman Kalesi ve Shabo Konyak Müzesi (60 Euro)

Avantajlı ekstra geziler: 190Euroyerine, 125Euro (Tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenir)

Avntajlı Ekstra Geziler B Paketi

**** Orta Çağ Akşam Yemeği (45 Euro) +  Altın Nal Şatoları (45 Euro) + Çikolata, Kahve Fabrikası ve Eczacılık Müzesi (30 Euro) + Osmanlı`nın izinde Karpatlar ve Hürrem Sultan turu (75 Euro) + Pecarska Lavra Manastırı, Mikrominyatür ve Savaş Müzesi (55 Euro) + Tekne turu ve Akşam yemeği (55 Euro) + Katakomplar, Akkerman Kalesi ve Shabo Konyak Müzesi (60 Euro) +

Milestii Mici köyü ve Şarap mahsenleri (45 Euro)

Avantajlı ekstra geziler:410Euroyerine, 295Euro (Tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenir)

 

Notlar

İç hat bağlantılar için sınırlı kontenjan bulunmakta olup, müsaitlik alınması gerekmektedir.

Bağlantı kampanyamız 24 saat içerisinde geçerli olan en uygun iç hat uçuş için geçerlidir.

Gruplarda bağlantı kampanyası geçerli değildir. Özel fiyatlarımızı sorunuz.

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Atlas Global Hava Yolları ile İstanbul (IST)  Lviv (LWO)  Kişinev (KIV)  İstanbul(IST) parkurunda uçak bileti,

Havalimanı vergileri,

Belirtilen kategori otellerde seçilecek kategori otelde 7 gece konaklama,

otel transferleri,

Panoramik olarak gerçekleştirilecek Lviv, Aşk Tüneli, Rivne, Kiev, Odessa, Kişinev,  şehir turları

Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri

TURSAB Zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),

Müze ve ören yerleri girişleri,

Rehber ve şoför tipleri.

 

ÖNEMLİ NOTLAR

***Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km` lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan &ndashyaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Flyexpress sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

VİZE

***T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır. Yolcunun seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile seyahat edebilir.

***T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimiz için de yukarıdaki 6 ay şartı aynı şekilde geçerlidir.

*** 24.11.2015 Tarihi itibari ile eski pasaportlar (Lacivert Pasaport) ile yurt dışına çıkış yapılamamaktadır. Eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

***Pasaport ve Tur evraklarınızın tam olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

***Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

***18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Fly Express, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü`ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Fly Express, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

TURUN DÜZENLENECEĞİ DİĞER TARİHLER :

Hareket Tarihi Dönüş Tarihi
Kayıt Bulunamadı
TUR FİYATLARI :

TUR ÜCRETİ
İki - Üç kişilik odada kişi başı
Tek Kişilik Oda
Ek Yatak
0-2 Yaş Çocuk
3- 12 Yaş Çocuk
Fiyat sorunuz

EKSTRA ÜCRETLER
Vize
Yurt Dışı Çıkış Harcı
Havallimanı Vergi
Seyahat Sigortası
Diğer
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
BENZER TURLARIMIZ :
 
TUR ULAŞIM BİLGİLERİ :

RESİM GALERİSİ :
Ukrayna Turu 299 euro
Ukrayna Turu 299 euro
Ukrayna Turu 299 euro
Ukrayna Turu 299 euro
Ukrayna Turu 299 euro
Ukrayna Turu 299 euro
Ukrayna Turu 299 euro
Ukrayna Turu 299 euro
Ukrayna Turu 299 euro
Ukrayna Turu 299 euro

Resimlerin büyük halleri için lütfen resimlere tıklayınız.

ÜCRETLİ HİZMETLER :

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

&mdash Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

&mdash Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),

&mdash Müze ve ören yerleri girişleri,

&mdash Rehber ve şoför tipleri

ÜCRETSİZ HİZMETLER :

 FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

&mdash Atlas Global Hava Yolları ile İstanbul (IST) &ndash Lviv (LWO) &ndash Kişinev (KIV) &ndash İstanbul(IST) parkurunda uçak bileti,

&mdash Havalimanı vergileri,

&mdash Belirtilen kategori otellerde seçilecek kategori otelde 7 gece konaklama,

&mdash Alan/otel/alan transferleri,

&mdash Panoramik olarak gerçekleştirilecek Lviv, Aşk Tüneli, Rivne, Kiev, Odessa, Kişinev,  şehir turları

&mdash Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri

&mdash TURSAB Zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

İLAVE BİLGİLER :

ÖNEMLİ NOTLAR

***Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km` lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan &ndashyaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Flyexpress sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

VİZE

***T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır. Yolcunun seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile seyahat edebilir.

***T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimiz için de yukarıdaki 6 ay şartı aynı şekilde geçerlidir.

*** 24.11.2015 Tarihi itibari ile eski pasaportlar (Lacivert Pasaport) ile yurt dışına çıkış yapılamamaktadır. Eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

 

 

 

 

***Pasaport ve Tur evraklarınızın tam olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

***Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

***18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Fly Express, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü`ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Fly Express, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

 

 

TUR HAKKINDAKİ YORUMLAR :
Henüz bu turumuz hakkında yorum yazılmamış. İlk yazan siz olmak istemisiniz ?
TUR HAKKINDAKİ YORUMUNUZ :
Lütfen tüm alanları doldurunuz
Adınız
:
E-Posta adresiniz
:
Yorumunuz
:
   
Guvenlik Kodu - Eğer göremiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.
Kodu Yenile
   
REZERVASYON :

Seçilen Tur
Ukrayna Turu 299 euro
Özgürlük ve Pazar meydanları, Devlet Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Poltva Nehri, Latin-gotik katedrali, Golden Rose Sinagogu ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı
Yurt Dışı Turlar / Bayram Turlari
Konaklama : Var
Süre : 7 gece
Ulaşım : Uçak

Tur Tarihi
Lütfen aşağıdaki listeden rezervasyon yaptırmak istediğiniz tur dönemini seçiniz
  Hareket Tarihi Dönüş Tarihi
Tur İçin Kayıtlı Dönem Kaydı Bulunamadı