Ana Sayfa Yurtiçi Oteller Yurtiçi Turlar Yurtdışı Turlar Online Uçak Bileti Alternatif oteller Sizi arayalım
Tüm Yurt İçi Oteller  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt İçi Turlar  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt Dışı Turlar  

Sömestr Almanya Polonya Turu 399 EURO

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Poznan Varşova Krakow Wroclaw Berlin
Tur Tarihi : Tarih bilgisi bulunamadı
Ulaşım : Uçak
Konaklama : Var
7 gece 8 gün
Orta Avrupa Turlari
TUR PROGRAMI :

SÖMESTR ALMANYA - POLONYA TURU

22.01.2018  - 29.01.2018

****Pegasus Hava Yolları ile****

7 gece 8 Gün 

!!!SADECE 399 EURO!!!

 

1. Gün  İstanbul >> Berlin >> Poznan 

22 Oca 2018 Pazartesi

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 09:00`da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 839 sayılı tarifeli seferi ile saat 11.10`da Berlin`e uçuş. Yerel saat ile 13:20`de varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen özel otobüsümüzle Poznan`a hareket. Poznan`a varışımızın ardından  otelimize yerleşme ve geceleme otelimizde. 
 

2. Gün Poznan >> Varşova

23 Oca 2018 Salı

Sabah kahvaltısının ardından Poznan şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuz sırasında Polonya`nın en büyük serası The Palm House, Market Meydanı`nı, Rönesans`ın ülkeye etkilerini en güzel yansıtan Şehir Binası`nı , ülkedeki en güzel Barok yapılardan biri olan St.Maria Magdelana Collegiate Kilisesi`ni  ve Özgürlük meydanını göreceğiz. Turumuzun ardından Varşova`ya doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde ekstra düzenlenecek Torun turuna (40 Eur) katılabilirler. Torun, Orta Çağ Gotik mimarisini yansıtan, tamamen tuğladan yapılmış, anıtsal kiliseler, tarihi belediye binası ve şehir duvarlarını barındırmaktadır . UNESCO Dünya Mirasları Listesi`nde yer alan Torun, Dünyanın evrenin merkezinde yer almadığı gerçeğini Mikaloj Kopernik'in doğduğu ve büyüdüğü şehirdir. Eski kent merkez, Belediye Binası, ve Kopernik`in evini ziyaretin ardından Varşova`ya hareket ve geceleme otelimizde.

3. Gün Varşova >> Krakow

24 Oca 2018 Çarşamba

Sabah kahvaltısının ardından Varşova panoramik şehir turu düzenlenecektir. Görülecek yerler arasında Panoramik olarak Kraliyet Sarayı, III. Zygmunt Waza sütün heykeli, Kraliyet Meydanı, Çanlı meydan, şehre giriş anıtsal kapısı Barbakan, Deniz Kızı Sirena anıtı ve Madam Curie`nin evini göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz yol üzerinde ekstra düzenlenecek Czestochowa turuna (30 Eur) katılabilirler. Polonyanın açık hava müzesi olarak bilinen Czestochowa, Siyah  Madonna tablosu, Bakire Meryem tapınağının evi olan Jasna Gora`nın Pauline manastırını bulunduran, dünyaca ünlü bir şehirdir.
Her sene yaklaşık 5 milyon üzerinde ziyaretçinin akınına uğrayan bu kutsal şehir gördükten sonra Krakow`a hareket ediyoruz.

 

4. Gün Krakow

25 Oca 2018 Perşembe

Kahvaltı sonrası panoramik Krakow şehir turumuz başlıyor. Papa II.Jean Paul`un başpiskopası iken papa seçildiği bu şehirde ilk olarak UNESCO Dünya Mirasları Listesi`nde yer alan tarihi şehir merkezini göreceğiz. Avrupa`nın en büyük meydanlarından biri olan ve etrafını çeviren sayısız tarihi binalar bulunan bu meydanda  Ortaçağ  Avrupası`nda geziyormuş gibi hissedeceksiniz. Sonrasında ise Wawel Kalesi`ni ve Papa II.Jean Paul`un rahip olarak ilk vaazını verdiği Wawel Katedrali`ni göreceğiz. Diğer görülecek yerler arasında ise Pazar meydanı, Kumaş Pazarı-Kapalı Çarşı Sukiennice, Meryem Ana Bazilikası, Florianska caddesi, Barbakan, Slowacki Tiyatrosu bulunmaktadır. Şehir turu sonrası arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Wieclzka Tuz Madeni turuna katılabilirler(65 Euro). 13. Yüzyılda kaya tuzu madeni olarak kullanılan ve zaman içinde tuzdan heykeller yapılan Wieliczka Tuz Madeni, sanatsal çalışmalar ile yer altı şehrine dönüşmüş ve UNESCO Dünya Mirasları Listesi`nde de bulunmaktadır.  Gezi sonrası otele transfer. Akşamını eğlenceli geçirmek isteyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek akşam yemekli Leh gecesi turunda (55 Euro), canlı müzik eşliğinde yerel tatların denenebileceği lokal bir restoranda geçirebilirler. Geceleme otelimizde . 

5. Gün Krakow >> Wroclaw 

26 Oca 2018 Cuma

Sabah kahvaltısının ardından Wroclaw`a doğru yola çıkıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak yol üzerinde düzenleyeceği Auschwitz Nazi Kampı turuna(65 Euro) katılabilirler. İkinci Dünya Savaşı sırasında yaklaşık 1,5 milyon Yahudi`nin sistematik olarak işkenceye maruz kaldığı ve katledildiği, UNESCO Dünya Mirasları Listesi`nde yer alan Auschwitz &ndashBirkenau Nazi kampını ziyaret ediyoruz. Turumuzun ardından Wroclaw`a varış ve Wroclaw şehir turu. Şehir turumuzda tarihi merkezde bulunan Market Meydanı,  13.yüzyılda yapımına başlanan ve bugün hala toplumsal ve kültürel olaylar için kullanılan Şehir Binası`nı göreceğiz. Sonrasında ise tarihi 9.yüzyıla uzanan ve şehrin en eski kısmı olan Ostrow Tumski &ldquoKatedral Adası&rdquonı göreceğiz. Son durağımız ise UNESCO Dünya Mirasları Listesi`nde yer alan ve 20.yüzyıl betonarme mimarisi için referans kabul edilen Hala Ludowa`ı görüyor ve otelimize hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde .

6. Gün Wroclaw >> Berlin

27 Oca 2018 Cumartesi

Sabah kahvaltısının ardından Berlin`e hareket ediyoruz.  Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak yol üzerinde düzenleyeceği Dresden turuna(40 Euro) katılabilirler. Dresden`e varışımızı takiben şehir turumuz başlıyor. Görülecek yerler arasında  Semper Opera Binası, Tiyatro Meydanı, Kadınlar Kilisesi, Martin Luther Meydanı ve Prag Caddesi bulunmaktadır. Dresden`i gördükten sonra, Berlin`e hareket ediyoruz. Berlin`e varış ve geceleme otelimizde .
 

7. Gün Berlin

28 Oca 2018 Pazar

Sabah kahvaltısının ardından Berlin şehir turu. Panoramik olarak yapılacak olan Berlin şehir turumuzda görülecek yerler arasında Alexanderplatz, Fernsehturm (TV Kulesi), Rotes Rathaus (Berlin Belediye binası), Nikolai Meydanı, Berlin Katedrali, Schlossplatz ve Unter den Linden Bulvarı, iki ünlü katedrali ile Friedrichstraße ve Gendarmenmarkt, Berlin duvarı kalıntıları, Checkpoint Charlie, Brandenburg Kapısı, Potsdamer Platz ve Kurfürstendamm bulvarı bulunmaktadır. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Potsdam turuna katılabilirler (40 Euro). UNESCO Dünya Mirası listesinde olan Potsdam'da görülecek yerler: Sanssouci Sarayı, Dikilitaş, Brandenburg Kapısı, Nikolai Kilisesi, Tarihi Değirmen Ende, Rus Kolonisi Aexandrowka, Fransız Kilisesi, St. Peter und Paul Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Turun bitiminin ardından otelimize hareket ve geceleme otelimizde.

8. Gün Berlin >> İstanbul

29 Oca 2018 Pazartesi

Sabah kahvaltısının ardından havalimanına hareket. Pegasus Hava Yolları`nın PC 840 sefer sayılı uçuşu ile saat 14:00`da İstanbul`a hareket. Saat 17:45`de Sabiha Gökçen Havalimanı`na varış ve turumuzun sonu.

TURUN DÜZENLENECEĞİ DİĞER TARİHLER :

Hareket Tarihi Dönüş Tarihi
Kayıt Bulunamadı
TUR FİYATLARI :

TUR ÜCRETİ
İki - Üç kişilik odada kişi başı
Tek Kişilik Oda
Ek Yatak
0-2 Yaş Çocuk
3- 12 Yaş Çocuk
Fiyat sorunuz

EKSTRA ÜCRETLER
Vize
Yurt Dışı Çıkış Harcı
Havallimanı Vergi
Seyahat Sigortası
Diğer
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
BENZER TURLARIMIZ :
 
TUR ULAŞIM BİLGİLERİ :

RESİM GALERİSİ :
Sömestr Almanya Polonya Turu 399 EURO
Sömestr Almanya Polonya Turu 399 EURO
Sömestr Almanya Polonya Turu 399 EURO
Sömestr Almanya Polonya Turu 399 EURO
Sömestr Almanya Polonya Turu 399 EURO
Sömestr Almanya Polonya Turu 399 EURO

Resimlerin büyük halleri için lütfen resimlere tıklayınız.

ÜCRETLİ HİZMETLER :
 • Vize ücreti
 • Mesleki Zorunluluk Sigortası
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Opsiyonel turlar
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretler
ÜCRETSİZ HİZMETLER :
 • Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul(SAW) &ndash Berlin(SXF) &ndash İstanbul(SAW) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • 3 ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
 • Şehir konaklama vergileri
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 • Tüm şehirler arası transferler
 • Panoramik Poznan, Varşova, Krakow, Wroclaw, Berlin şehir turları
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortas
İLAVE BİLGİLER :
 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 &ndash15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. 
TUR HAKKINDAKİ YORUMLAR :
Henüz bu turumuz hakkında yorum yazılmamış. İlk yazan siz olmak istemisiniz ?
TUR HAKKINDAKİ YORUMUNUZ :
Lütfen tüm alanları doldurunuz
Adınız
:
E-Posta adresiniz
:
Yorumunuz
:
   
Guvenlik Kodu - Eğer göremiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.
Kodu Yenile
   
REZERVASYON :

Seçilen Tur
Sömestr Almanya Polonya Turu 399 EURO
Poznan Varşova Krakow Wroclaw Berlin
Yurt Dışı Turlar / Orta Avrupa Turlari
Konaklama : Var
Süre : 7 gece 8 gün
Ulaşım : Uçak

Tur Tarihi
Lütfen aşağıdaki listeden rezervasyon yaptırmak istediğiniz tur dönemini seçiniz
  Hareket Tarihi Dönüş Tarihi
Tur İçin Kayıtlı Dönem Kaydı Bulunamadı