Ana Sayfa Yurtiçi Oteller Yurtiçi Turlar Yurtdışı Turlar Online Uçak Bileti Alternatif oteller Sizi arayalım
Tüm Yurt İçi Oteller  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt İçi Turlar  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt Dışı Turlar  

Slavrupa Turu 299 euro

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Old Town, Mozart`ın Evi, Salzburg Müzesi, Festung Hohensalzburg Kalesi, Salzburg Katedrali, Mirabell Sarayı,
Tur Tarihi : Tarih bilgisi bulunamadı
Ulaşım : Uçak
Konaklama : Var
8 gun
Sonbahar-Kış Turları
TUR PROGRAMI :

SÖMESTRE - KIŞ - İLKBAHAR - YAZ DÖNEMİ

SLAVRUPA

Salzburg - Regensburg (1) - Prag (2) - Viyana (1)

 Bratislava - Budapeşte (2) - Zagreb (1) - Ljubljana

 

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

 

14, 28 Ocak - 25 Şubat - 11, 25 Mart - 08, 29 Nisan -

13, 27 Mayıs - 03, 10, 17 Haziran 2017 Hareket  7 Gece

Avantajlı ekstra geziler : 160 Euro yerine %50 indirimli 80 EURO!!!

Karlovy Vary (45 Euro)+ Chesky Krumlov(35 Euro)

Balaton Gölü (45 Euro) + Tuna Nehri (35 Euro)= 160 Euro

İstanbul`dan İstanbul`a..
İzmirden İzmire..
Ankaradan Ankaraya..

 

01.Gün   İSTANBUL   SALZBURG  REGENSBURG

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde saat 07:30 hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1381  sefer sayılı uçuşu ile  10:10`da Salzburg`a hareket ve yerel saat ile 10:55`te Salzburg`a varış. Varışımıza istinaden Salzburg panoramik şehir turu. Turumuz esnasında Old Town, Mozart'ın Evi, Salzburg Müzesi, Festung Hohensalzburg Kalesi, Salzburg Katedrali, Mirabell Sarayı, Doğa Tarihi ve Teknoloji Müzesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Regensburg`a hareket ve varışa istinaden şehir turu. Unesco dünya mirasları listesinde bulunan Regensburg, Almanya romantik yolun başlangıcı ve Orta Çağ`dan kalma 2.000 yıllık tarih geçmişi bulunan İmparator ve Kralların şehridir. Tarihi ve modern yapılara sahip olan bu şehirde dünyanın en iyi ev yapımı hardalı olarak bilinen Luise Handlmaier`ın tadını deneyimleyebilirsiniz. Bavyera bölgesindeki bu şehirde, St. Emmeram sarayı, şehrin simgesi olan Taş köprü, St. Peter`s katedrali ve şehirde bulunan şapka, oyuncak, taş-ferforje ve hediyelik eşya mağazaları görebileceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

02.Gün    REGENSBURG  PRAG

Sabah kahvaltısının ardından Prag`a hareket ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan öğle yemekli Karlovy Vary turuna (45 Euro) katılabilirler. Kaplıca ve festivaller ile ünlü ve aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi`nde yer alan Karlovy Vary`de keyifli bir yolculuğa çıkıyoruz. Çek cumhuriyetinin en önemli ve Dünyaca ünlü kaplıcalara sahip turistik şehirlerinden biri olan Karlovy Vary Mustafa Kemal Atatürk, Karl Marx, Sigmund Freud, Hitler, Beethoven ve Mozart gibi bir çok ünlü ismin uğrak yeri olmuştur. İmparator Karl IV. tarafından kurulan şehrin ismi ``Kralın Banyosu`` anlamına gelmektedir. Tur sonrası Prag`a hareket, varışa istinaden otelimize transfer ve geceleme otelimizde. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Prag Efsaneler gece turuna

(25 Euro) katılabilirler. Orta Avrupa`nın gotik kraliçesi olan Prag, Çek dilinde Altın kent, şehirlerin anası ve Avrupa`nın kalbi gibi isimlerle anılmaktadır. Şehrin gündüz büründüğü sakinliğin aksine gece hayatında şehrin enerjisini yaşayacağımız ve efsanevi hikayelerinin anlatılacağı gezimiz sırasında, Prag`ın zarif, romontik ve tarihi sokaklarını keşfedeceğiz. Prag`ın efsaneleşmiş İkonlarını, muhteşem gece ışıkları ile fotoğraflama şansı bulacaksınız. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

03.Gün   PRAG

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan öğle yemekli Prag Şahaserleri ve Vltava tekne turuna (55 Euro) katılabilirler. Alan Levy`nin ``Hayatımın mucizesi, her sabaha 21`inci yüzyılın Prag`ında uyanmak`` dediği gibi turumuza Vltava tekne turumuz ile başlıyoruz. Charles köprüsünden başlayacağımız tekne gezimiz sırasında gotik mimari yapıtların arasından geçerken Orta Çağ`da kısa bir yolculuk yapıyormuş gibi hissedeceksiniz. Alacağımız öğle yemeğimiz sonrasında Prag Şahaserleri ve Bohemia turumuz için hareket. Doğa ile iç içe olan Petrin Tepesine ulaşımımızı 1891 yılından bugüne hizmet veren fünikülerle sağlıyoruz. 1891 yılında Eyfel Kulesi örnek alınarak yapılan Petrin Gözlem Kulesinden, dünyanın en büyük statlarından olan Strahov Stadyumu, 1140 yılında kurulan Strahov Manastırı, eğlenceli Aynalar Labirenti, şehrin güney sınırlarından birini oluşturan Açlık Duvarı, şair Karel Hynench Macha heykeli, aktif olarak kullanılamayan Aziz Michael Kilisesi, 10. yüzyılda başka bir kilisenin üstüne inşa edilen Aziz Laurentius Kilisesi görebileceğiniz yerler arasındadır.  Petrin tepesi gezimiz sonrasında masal şehri Prag`da, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Dünya`nın en büyük kalelerinden ve Guinness Rekorlar Kitabı`na göre dünyanın en büyük antik kalesi olan Prag Kalesi, şehrin göz alıcı sembollerinden biri olan St.Vitus Katedrali, Prag`ı Bohemia'nın başkenti yapmış Kral IV. Charles adına yapılmış olan Charles köprüsü , Eski şehir meydanı ve Dünya`nın en eski çalışan saat olma özelliği ile bilinen Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelinizde. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Orta Çağ Gecesi yemekli, içecekli, müzikli eğlence turuna (60 Euro) katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

04.Gün    PRAG  VİYANA

Sabah kahvaltısının ardından Viyana`ya hareket. Arzu eden misafirlerimiz yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Cesky Krumlov turuna (35 Euro) katılabilirler. Cesky Krumlov UNESCO Dünya Miras Listesi`nde yer alan ve Bohemya`nın incisi olarak adlandırılan , Ortaçağ izlerini taşıyan küçük ve şirin bir kasabadır. Turumuzun ardından Viyana`ya hareket. Viyana`ya varışımıza istinaden, Viyana panoramik şehir turu. Turumuzda Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater, Holfburg ve Müzeler bölgesi görülecek yerler arasındadır. Sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Viyana Gece turu

(25 Euro) ve / veya Viyana Operası (55 Euro) turuna katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

05.Gün    VİYANA  BRATİSLAVA - BUDAPEŞTE

Sabah kahvaltısının ardından Budapeşte`ye hareket. Yol üzerinde düzenlenecek olan panoramik Bratislava şehir turu. Slovakya`nın başkenti ve en büyük şehri olan Bratislava panoramik şehir turumuz esnasında Bratislava Kalesi, Büyük Meydan, eski Bratislava bölgesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında Budapeşte`ye hareket, varışa istinaden Budapeşte panoramik şehir turu. Tur esnasında Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Opera, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Tuna Nehri tekne gezisi turuna (30 Euro) katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

06.Gün     BUDAPEŞTE

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan öğle yemekli Estergon - Visegrad - Szentendre turuna

katılabilirler (60 Euro). Turumuz esnasında Estergon Katedrali ve Osmanlı izlerini taşıyan kaleyi görüyoruz, sonrasında termal bir şehir olan Visegrad`ta görkemli av şatosu ve muhteşem doğa manzarasına tanık oluyoruz. Öğle yemeğimiz sonrasında sanatçılar şehri Szentendere`ye gidiyoruz. Şehir tarihi dokusu ve Tuna Nehri kıyısındaki eşsiz manzarasıyla bizleri bir masalsı bir yolculuğa çıkarıyor.  Fotograf ve hediyelik eşya için serbest zaman sonrasında otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan yemek ve içeceklerin dahil olduğu Cigan Gecesi (55 Euro) turuna katılabilirler. Bu turumuzda Macar dansı ve müziğinin keyfini çıkartacak eğlenceli bir akşam geçirebileceksiniz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

07.Gün  BUDAPEŞTE  ZAGREB

Sabah kahvaltısının ardından Zagreb`e hareket. Arzu eden misafirlerimiz yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Balaton Gölü turuna (45 Euro) katılabilirler. Macaristan`da yer alan Orta Avrupa`nın en büyük doğal gölü olan Balaton Gölü`nü görüyoruz. Fotograf severler için serbest zaman sonrasında, Zagreb`e hareket. Zagreb`e varış ve panoramik şehir turu. Kültürel ve doğal güzellikler bakımından oldukça zengin olan Hırvatistan`ın başkenti Zagreb`te şehir turu esnasında Zagreb Katedrali, eski şehir merkezi, alt şehir ve üst şehir, Kutsal Bakire Meryem ve Dört Melek Sütunu, St. Mark Kilisesi, Hırvat Milli Tiyatrosu görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

08.Gün   ZAGREB  LJUBLJANA - İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve panoramik Ljubljana şehir turu. Turumuzda Vodnik Meydanı, Ljubljana Kalesi, St. Nikolaja Katedrali, Zmajska Most, Eski Meydan, Tarihi Çeşme ve Halk Meydanını görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan olan Bled Gölüturuna katılabilirler (40 Euro). Bled,  Avrupa` nın en güzel 10 köyü listesine girmiştir ve  buz devrine ait Bled Gölü ile ünlüdür. Bu onu büyük bir turistik cazibe yeri yapar. Gölün ortasında içinde kilisenin bulunduğu küçük bir  ada bulunmaktadır. Tur sonrası dönüş yolculuğumuz için Ljubljana Havalimanı`na hareket. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Türk Havayolları`nın TK 1064 sefer sayılı uçuşu ile saat 19:55`de İstanbul`a hareket. Yerel saat ile  00.15`te varış ve turumuzun sonu.

 

3* - 4*  Oteller

(Şehir Dışı)

( İstanbul`dan İstanbul`a )

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 - 12 Yaş

Çocuk

0 - 2 Yaş

Çocuk

14 Ocak - 25 Şubat 2017

(FLASH PROMOSYON)

299 Euro

160 Euro

 299 Euro

150 Euro

28 Ocak, 11 - 25 Mart 2017

349 Euro

160 Euro

 299 Euro

150 Euro

27 Mayıs - 03, 10, 17 Haziran 2017

399 Euro

180 Euro

 349 Euro

150 Euro

05, 29 Nisan 2017

449 Euro

210 Euro

 399 Euro

150 Euro

13 Mayıs 2017

499 Euro

240 Euro

 449 Euro

150 Euro

 

 

3* - 4*  Oteller

(Şehir Dışı)

( Ankara`dan Ankara`ya )

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 - 12 Yaş

Çocuk

0 - 2 Yaş

Çocuk

14 Ocak - 25 Şubat 2017

(FLASH PROMOSYON)

349 Euro

160 Euro

 349 Euro

150 Euro

28 Ocak, 11 - 25 Mart 2017

399 Euro

160 Euro

 349 Euro

150 Euro

27 Mayıs - 03, 10, 17 Haziran 2017

449 Euro

180 Euro

 399 Euro

150 Euro

05, 29 Nisan 2017

499 Euro

210 Euro

 449 Euro

150 Euro

13 Mayıs 2017

549 Euro

240 Euro

 499 Euro

150 Euro

 

 

 

 

3* - 4*  Oteller

(Şehir Dışı)

( İzmir`den İzmir`e )

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 - 12 Yaş

Çocuk

0 - 2 Yaş

Çocuk

14 Ocak - 25 Şubat 2017

(FLASH PROMOSYON)

349 Euro

160 Euro

 349 Euro

150 Euro

28 Ocak, 11 - 25 Mart 2017

399 Euro

160 Euro

 349 Euro

150 Euro

27 Mayıs - 03, 10, 17 Haziran 2017

449 Euro

180 Euro

 399 Euro

150 Euro

05, 29 Nisan 2017

499 Euro

210 Euro

 449 Euro

150 Euro

13 Mayıs 2017

549 Euro

240 Euro

 499 Euro

150 Euro

 

 

 

FİYATA DAHİL OLAN SERVİSLER

Türk Hava Yolları ile İstanbul (IST) - Salzburg (SZG) / Ljubljana (LJU)  İstanbul (IST) ekonomi sınıf uçak bileti,

Alan/otel/alan ve  Şehirler arası özel  transfer,

3* & 4* Otellerde oda kahvaltı konaklama,

Salzburg, Regensburg, Viyana, Budapeşte, Bratislava, Zagreb ve Ljubljana panoramik şehir turları,

Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri

Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri.

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

Vize Ücreti ve servis bedeli  ( 120 Euro )

Seyahat sigortası  ( 10 Euro. - 65 yaşa kadar)

Yurtdışı çıkış harcı bedeli ( 15 TL )

Kişisel harcamalar

Müze ve ören yeri girişleri

 

ÖNEMLİ NOTLAR - UYARILAR

***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Flyexpress tarafından bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce Flyexpress tarafından bildirilecektir. ***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km` lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Flyexpress tarafından bilgi verilecektir.*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan &ndashyaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. ***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Flyexpress sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir. ***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel Flyexpress tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. ***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar. *** Flyexpress, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü`ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Fly Express, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler. Vize T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden &ldquoVize İçin Gerekli Evraklar&rdquo listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerin

TURUN DÜZENLENECEĞİ DİĞER TARİHLER :

Hareket Tarihi Dönüş Tarihi
Kayıt Bulunamadı
TUR FİYATLARI :

TUR ÜCRETİ
İki - Üç kişilik odada kişi başı
Tek Kişilik Oda
Ek Yatak
0-2 Yaş Çocuk
3- 12 Yaş Çocuk
Fiyat sorunuz

EKSTRA ÜCRETLER
Vize
Yurt Dışı Çıkış Harcı
Havallimanı Vergi
Seyahat Sigortası
Diğer
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
BENZER TURLARIMIZ :
 
TUR ULAŞIM BİLGİLERİ :

RESİM GALERİSİ :
Slavrupa Turu 299 euro
Slavrupa Turu 299 euro
Slavrupa Turu 299 euro
Slavrupa Turu 299 euro
Slavrupa Turu 299 euro
Slavrupa Turu 299 euro
Slavrupa Turu 299 euro
Slavrupa Turu 299 euro
Slavrupa Turu 299 euro
Slavrupa Turu 299 euro
Slavrupa Turu 299 euro
Slavrupa Turu 299 euro

Resimlerin büyük halleri için lütfen resimlere tıklayınız.

ÜCRETLİ HİZMETLER :

FİYATA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

Vize Ücreti ve servis bedeli  ( 120 Euro )

Seyahat sigortası  ( 10 Euro. - 65 yaşa kadar)

Yurtdışı çıkış harcı bedeli ( 15 TL )

Kişisel harcamalar

Müze ve ören yeri girişleri

 

ÜCRETSİZ HİZMETLER :

FİYATA DAHİL OLAN SERVİSLER

Türk Hava Yolları ile İstanbul (IST)  Salzburg (SZG) / Ljubljana (LJU) &ndash İstanbul (IST) ekonomi sınıf uçak bileti,

Alan/otel/alan ve  Şehirler arası özel  transfer,

3* & 4* Otellerde oda kahvaltı konaklama,

Salzburg, Regensburg, Viyana, Budapeşte, Bratislava, Zagreb ve Ljubljana panoramik şehir turları,

Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri

Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri.

İLAVE BİLGİLER :

ÖNEMLİ NOTLAR - UYARILAR

***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Flyexpress tarafından bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce Flyexpress tarafından bildirilecektir. ***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km` lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Flyexpress tarafından bilgi verilecektir.*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan &ndashyaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. ***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Flyexpress sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir. ***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel Flyexpress tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. ***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar. *** Flyexpress, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü`ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Fly Express, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler. Vize T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden &ldquoVize İçin Gerekli Evraklar&rdquo listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

TUR HAKKINDAKİ YORUMLAR :
Henüz bu turumuz hakkında yorum yazılmamış. İlk yazan siz olmak istemisiniz ?
TUR HAKKINDAKİ YORUMUNUZ :
Lütfen tüm alanları doldurunuz
Adınız
:
E-Posta adresiniz
:
Yorumunuz
:
   
Guvenlik Kodu - Eğer göremiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.
Kodu Yenile
   
REZERVASYON :

Seçilen Tur
Slavrupa Turu 299 euro
Old Town, Mozart`ın Evi, Salzburg Müzesi, Festung Hohensalzburg Kalesi, Salzburg Katedrali, Mirabell Sarayı,
Yurt Dışı Turlar / Sonbahar-Kış Turları
Konaklama : Var
Süre : 8 gun
Ulaşım : Uçak

Tur Tarihi
Lütfen aşağıdaki listeden rezervasyon yaptırmak istediğiniz tur dönemini seçiniz
  Hareket Tarihi Dönüş Tarihi
Tur İçin Kayıtlı Dönem Kaydı Bulunamadı