Ana Sayfa Yurtiçi Oteller Yurtiçi Turlar Yurtdışı Turlar Online Uçak Bileti Alternatif oteller Sizi arayalım
Tüm Yurt İçi Oteller  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt İçi Turlar  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt Dışı Turlar  

Romantik Avrupa Turu 599 euro

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Maximilian Caddesi, Rönesans ve Barok tarzındaki saraylar, Azize Anna Kilisesi, Maximilian Müzesi, Belediye Sarayı
Tur Tarihi : Tarih bilgisi bulunamadı
Ulaşım : Uçak
Konaklama : Var
7 gece
Orta Avrupa Turlari
TUR PROGRAMI :

İLKBAHAR - YAZ

 RAMAZAN - KURBAN BAYRAMI DÖNEMİ

ROMANTİK AVRUPA

 Bled  Cortina(1)  Innsbruck  Münih  Augsburg(2)

Heidi`nin Köyü  Como (3) Verona  Venedik(1)  Ljubljana

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

                         19, 20 Mayıs - 25 Haziran - 15 Temmuz - 31 Ağustos 2017 Hareket 7 Gece

İstanbul`dan İstanbul`a..
İzmir`den İzmir`e..
Ankara`dan Ankara`ya..

TÜM TÜRKİYE`DEN ve KIBRIS`TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI!

 

01.Gün   İSTANBUL- LJUBLJANA - BLED CORTINA

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları Kontuarı önünde saat 04.00`te hazır bulunuyoruz. Pasaport ve bilet işlemlerinin adından, Türk Hava Yolları`nın TK 1061 sefer sayılı uçağı ile 06.55`te Slovenya`nın başkenti Ljubljana`ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 08.15`te Ljubljana` ya varışın ardından özel otobüsümüz ile Bled Gölü`nün büyüleyici güzelliğini keşfetmek, üzere Bled`e doğru hareket ediyoruz. Doğa ve fotoğraf tutkunları için vazgeçilmez olan Bled Gölü`nde yapacağımız fotoğraf molasının ardından ikinci durağımız olan Cortina`ya doğru yola çıkıyoruz. Venedik`ten birkaç saat uzaklıkta yer alan, Alplerin güney kesiminde dolomitlerin ortasında Boite Nehri`nin vadisinde yuvalanmış Cortina, Avrupa`nın en ünlü kayak merkezlerinden birisi olarak anılmasının yanısıra, sıradışı manzarası ile de ziyaretçilerini büyülüyor. George Clooney, Naomi Campell gibi Hollywood starlarının yanı sıra İtalyan şöhretlerinin ve politikacıların vazgeçilmezi olmuş Cortina, ünlü yazar Ernest Hemingway`in de yaşamı boyunca uğrak yerlerinden birisi olmuştur. Yapcağımız tanıtım turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. Geceleme otelimizde.

 

02.Gün CORTINA -  INNSBRUCK -  MÜNİH - AUGSBURG

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz ve bizleri bekleyen özel aracımız ile Innsbruck`a hareket ediyoruz. Özellikle spor severler ve kayak tutkunları tarafından ilgi çekici olan bir dağ kasabası Innsbruck`ta panaromik olarak şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Doğal güzelliklerinin yanı sıra gotik mimarinin de en güzel örneklerini görebileceğiniz Innsbruck`ta keyifli şehir turumuz ve fotoğraf molamız sonrasında Münih`e hareket ediyoruz. Almanya`nın en büyük üçüncü kenti olan Münih Bavyera Alpleri`nin kuzeyinde ve İsar Nehri kıyısında kurulmuştur. Münih`in Almanca ismi München eski dilde &ldquokeşişlerin yeri&rdquo anlamına gelen Munichen`den gelmektedir. Şehir her ne kadar gotik tarzdaki devasa mimari yapılarıyla ciddi bir havaya bürünse de, yeşilden kopmamış park ve bahçeleri, alışveriş caddeleri, kafeleriyle ve ara sokaklarında görebileceğiniz rengarenk duvar grafitileriyle bu ciddiyetin arkasında hareketli bir alan sağlamaktadır. Almanya`nın tarih, sanat ve alışveriş merkezlerinden biri olan Münih şehir turumuzda Marienplatz Meydanı, Altstadt, St. Peter Kilisesi, eski belediye binası, opera binası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. Geceleme otelimizde.

 

03.Gün  AUGSBURG

Sabah kahvaltının ardından panoramik Augsburg şehir turu için hareket ediyoruz. Şehir turu esnasında Tarihi Maximilian Caddesi, Rönesans ve Barok tarzındaki saraylar, Azize Anna Kilisesi, Maximilian Müzesi, Belediye Sarayı göreceğimiz yerler arasındadır.  Sonrasında arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Yol turuna katılabilirler (75 Euro). Turumuz esnasında ilk durağımız, ortaçağın günümüze kadar en güzel şekilde korunduğu yerlerden biri olan Rothenburg. Romantik yolun en etkileyici şehirlerinden olan Rotenburg`un lakabı pastadan yapılmış şehir. Estetik görüntüsüne verilen aşırı önem ile bu lakabı fazlasyıla hak eden şehiri, yılda ortalama 12 ila 15 milyon kişinin ziyaret ediyor. Şehire özel bir hayranlık duyan Japonlar, Rothenburg ve romantik yolun aynısını Japoyna`da kurup kardeş kent olarak ilan etmişler. Dünya`nın en çok oyuncaksının bulunduğu şehirde, masal vari görüntüleri ile evler ve tarihi binalar arasında, tarfiğe kapalı yollarda yürüyüş yapacağız. Turumuz esnasında bölgeye özgü ünlü kurabiyelerin tadına bakma imkanımızda olacak. Sonrasında 12.yy dan kalma Wikersheim Kasabasını görüp, rotamızı Dinkelsbühl `a doğru çeviriyoruz. Romantik yol güzergahının kuzeyinde yer alan şehir 30 yıl savaşlarının yaşandığı önemli 3 şehirden biridir. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere günümüz serbest. Geceleme otelimizde.

 

04.Gün  AUGSBURG - HEİDİ`NİN KÖYÜ - COMO

Sabah kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp, özel otobüsümüz ile Heidi`nin köyü turumuz için yola çıkıyoruz. Ohanna Spyri`nin ölümsüz eseri Heidi karakterini yaşattığı ve ilham aldığı yer olan köyü ziyaret ediyoruz. Dünyanın dört bir yanından ziyaretçi akınına uğrayan köyde dağda dedesi ile kulübede yaşayan küçük Heidi`nin doğa ile iç içe ve sevgi dolu dünyasına bir yolculuk yapacağız. Tur bitimi Como`ya doğru hareket ediyoruz. Como  dünya jet sosyetesinin odak yeri olup, ünlü Hollywood yıldızlarının yazlık evlerine ev sahipliği yapıyor. Como şehir turumuz esnasında yeşilin ve mavinin en güzel birlikteliğini oluşturan muhteşem manzaraları görüyor olacağız. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. Geceleme otelimizde.

 

05.Gün  COMO

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Stresa (Maggiore Gölü) - Courmayer (Mont Blanc Dağı) turuna katılabilirler (75 Euro). İtalya`nın ikinci en büyük gölü olan Maggiore Gölü, kuzeybatıda yer alır ve sınırı geçerek İsviçre`ye ulaşır. Gölün İtalyan bölümünde ana turistik merkezlerden biri Stresa`dır. Stresa, İtalyanca`da Isole Bella yani Güzel Ada anlamına gelmektedir. Stresa`da doğa manzarasının yanı sıra Milano`dan gelen soyluların inşa etmiş oldukları fevkalade villaları görüyoruz. 19. Yüzyılın sonlarından bu yana Stresa sofistike atmosferi ve soylu ziyaretçileri ile ünlüdür. Bugün hala kültürel , müzikal, ve toplantı etkinliklerinin gözde bir kasabasıdır. Mont Blanc 4,972 mt yükseklikte Alpler`in ve Avrupa`nın en yüksek dağıdır. Dağın zirvesi , yüksekliği 2.440 mt yamaçları 28 metreye ulaşan kalınlıkta buz ile örtülüdür. Mont Blanc`a vardığımızda adeta nefes aldığımızı hissediyoruz. Dağın muhteşem manzarasını izlemek, yürüyüş yapmak ve kartpostal görüntüsünde fotoğraflar çekebilmeniz için serbest zaman buluyoruz. Courmayeur, Aosta Vadisi'ndeki Mont Blanc'ın İtalyan tarafında yer alan güzel bir köydür. Her ne kadar kayak turizmi ile adını duyursa da alışveriş, spa, restoranlar ve gece hayatı ile de zengin seçenekler sunmaktadır. Köyde geçireceğimiz keyifli zaman sonrası turumuzu sonlandırıyoruz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

06.Gün   COMO

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Milano - Portofino turuna katılabilirler (75 Euro). Avrupa`nın moda başkentlerinden biri olan Milano, bunun yanı sıra mutfağı, operası, kiliseleri ve büyük usta Leonardo Da Vinci`nin Son Akşam Yemeği freskosu gibi paha biçilemez sanat eserleriyle de öne çıkıyor. İtalya`nın iş ve finans başkenti olsa da alışveriş, gece hayatı ve yeme içme deneyimi için de doğru adres olan Milano`da ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano görülecektir. Sonrasında rengarenk evlerin çevrelediği, tüm güzelliği ile şarkılara ilham kaynağı olmuş olan Portofino ile turumuza devam ediyoruz. Daracık sokakları rengarenk evleri, yeşil tepeleri ve turkuaz rengi Akdeniz ile Portofino görülmeye değer güzellikteki manzarasıyla bizi kendine hayran bırakıyor. Turumuz sonrasında otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

07.Gün  COMO  VERONA  VENEDİK

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılmasının ardından panoramik şehir turumuz için Verona`ya hareket ediyoruz. Bu turumuzda tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo ve Julietin evininde bulunduğu, Roma anfitiyatrosundan (Coloseum) sonra İtalya`daki en büyük anfitiyatrosuna (arena) ev sahipliği yapan kuzey İtalya`nın romantik şehri Verona gezimiz sonrası serbest zaman veriyoruz.  Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Sirmione turuna katılabilirler (45 Euro). İtalya' nın en büyük gölü olan Garda Gölünün incisi Sirmione kasabasının girişinde sizi, tarihi 13. yy`a dayanan Scaligero Kalesi karşılıyor. Begonvil çiçekleriyle kaplı binaları ve tarihi dokusu korunmuş sokakları ile sakin bir Ortaçağ kasabası olan Sirmione, masal diyarını andırıyor. Sirmione`de geçireceğimiz keyifli zaman ve fotoğraf molası sonrası turumuzu sonlandırıyoruz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

08.Gün  VENEDİK  LJUBLJANA  İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılmasının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Venedik Kombi &ndash Gondol turuna katılabilirler (65 Euro). Özel Tekne ile ile yaklaşık 4 km uzunluğundaki Büyük Kanal`dan geçip San Marco Meydanı`na geliş. İstanbul`dan getirilen granit sütunların da bulunduğu bu meydan yüzyıllar boyunca dünya ticaretinde söz sahibi olmuş Venedikli tüccarların buluştukları ve açık denizlere yelken açtıkları önemli bir merkezdir. Daracık kanalları, küçük meydanları ve gondolları ile meşhur Venedik` de süslemeleri ile `altın kilise` unvanını kazanan ve ön cephesini Latin istilasında İstanbul`da Ayasofya`dan sökülerek getirilen bronz atların süslediği Bazilika, mahkûmların idam edilmeden evvel son kez şehri izledikleri &ldquoSon Bakış Köprüsü, büyük kanal üzerindeki en büyük köprü olan ve üzerinde dükkânlar bulunan Rialto Köprüsü, Venedik`in en önemli anıt binalarından Dükler Sarayı ile 15. yy. sonunda inşa edilmiş Saat Kulesi`nin görülmesi. Daha sonra su ile hemhal olmuş bu şehrin meşhur kanallarında gondol gezisi. Gondol gezisi esnasında Cem Sultan`ın Venediklilerin elinde tutulduğu süre içinde bir süre kaldığı Salute Kilisesi`nin görülmesinin ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndeki, ve bölgenin surlar içindeki en büyük, Ortaçağ  Rönesans şehri Ferrara`ya transfer ve panoramik şehir turu. Via Mazzini, Teatro Comunale di Ferrara, Opera binası ve 18. yy dan kalma Ferrara kalesi görülecek yer arasındadır. Tur bitimi panoramik Ljubljana şehir turu için hareket ediyoruz. Turumuz esnasında Vodnik Meydanı, Ljubljana Kalesi, St. Nikolaja Katedrali, Zmajska Most, Eski Meydan, Tarihi Çeşme ve Halk Meydanını göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası Ljubljana Havalimanı`na transfer oluyoruz. Türk Havayollarının TK 1064 sefer sayılı uçağı ile 20:05`te İstanbul`a hareket ediyoruz, gece saat 23:20`de İstanbul`a varış ve turumuzun sonu.

 

3* - 4*

 (uzak oteller)

(İstanbul`dan İstanbul`a)

2 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3. Kişi

3 - 12 Yaş

Çocuk

0 - 2 Yaş

Çocuk

19, 20 Mayıs 2017

599 Euro

260 Euro

549 Euro

549 Euro

150 Euro

15 Temmuz 2017

649 Euro

260 Euro

599 Euro

599 Euro

150 Euro

25 Haziran 2017 (Ramazan Bayramı)

31 Ağustos 2017 (Kurban Bayramı)

699 Euro

260 Euro

649 Euro

649 Euro

150 Euro

 

 

3* - 4*

(uzak oteller)

(İzmir`den İzmir`e)

2 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3. Kişi

3 - 12 Yaş

Çocuk

0 - 2 Yaş

Çocuk

19, 20 Mayıs 2017

699 Euro

260 Euro

649 Euro

649 Euro

150 Euro

15 Temmuz 2017

749 Euro

260 Euro

699 Euro

699 Euro

150 Euro

25 Haziran 2017 (Ramazan Bayramı)

31 Ağustos 2017 (Kurban Bayramı)

799 Euro

260 Euro

749 Euro

749 Euro

150 Euro

 

 

3* - 4*

(uzak oteller)

(Ankara`dan Ankara`ya)

2 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3. Kişi

3 - 12 Yaş

Çocuk

0 - 2 Yaş

Çocuk

19, 20 Mayıs 2017

699 Euro

260 Euro

649 Euro

649 Euro

150 Euro

15 Temmuz 2017

749 Euro

260 Euro

699 Euro

699 Euro

150 Euro

25 Haziran 2017 (Ramazan Bayramı)

31 Ağustos 2017 (Kurban Bayramı)

799 Euro

260 Euro

749 Euro

749 Euro

150 Euro

 


***Programda belirtilen iç hat bağlantı saatleri havayolunun tarifesinde bulunan örnek saatler olup, tüm uçuş detayları ve iç hat bağlantı saatlerinin turdan 48 saat önce teyit edilmesi zorunludur.

***  Italya otel standartları T.C. otel standartlarının altındadır.

*** Diğer şehirler ve Kıbrıs için bağlantı detaylarını ve fiyatlarını sorunuz.

*** Otellerinin Giriş saatleri 15:00 - 17:00 arası  / Çıkış saatleri  10:00 - 12:00 arasındadır.

Avantajlı ekstra geziler : 335 Euro yerine 290 EURO !!!

Romantik Yol(75 Euro) +Stresa (Maggiore Gölü) & Courmayer (Mont Blanc Dağı) (75 Euro) 

Milano & Portofino(75 Euro) +  Sirmione (45 Euro) + Venedik Kombi &ndash Gondol (65 Euro) = 335 Euro  290&euro

(Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir.0-2 yaş ücretsiz olup, 02-12 yaş %50 indirimlidir.)

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile İstanbul (IST) - Ljubljana (LJU) / Ljubljana (LJU)   İstanbul (IST) gidiş dönüş uçak bileti,

Programda belirtilen otellerde 7 gece odakahvaltı bazında konaklamalar,

Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,

Programda belirtilen Bled Gölü, Cortina, Innsbruck, Münih, Augsburg, Heidi`nin Köyü, Como, Verona, Ljubljana  panoramik turlar

Otel vergileri - Turist şehir vergileri

Fly Express profesyonel rehberlik hizmetleri

Türsab zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro )

İsteğe bağlı seyahat sigortası (10 Euro)

Müze ve ören yerleri girişleri,
İsteğe bağlı rehber ve şoför bahşişleri (5 Euro),
İsteğe bağlı çevre gezilerindeki öğle ve akşam yemeklerindeki içecekler,
Kişisel harcamalar
Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL

ÖNEMLİ NOTLAR

***Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km` lerden ve lokasyonlardan fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

 

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan &ndashyaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Flyexpress sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir

***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

VİZE

***T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden Vize İçin Gerekli Evraklar&rdquo listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.

***T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

*** Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. ***Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

***Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

***18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

 

Fly Express, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü`ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Fly Express, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

 

TURUN DÜZENLENECEĞİ DİĞER TARİHLER :

Hareket Tarihi Dönüş Tarihi
Kayıt Bulunamadı
TUR FİYATLARI :

TUR ÜCRETİ
İki - Üç kişilik odada kişi başı
Tek Kişilik Oda
Ek Yatak
0-2 Yaş Çocuk
3- 12 Yaş Çocuk
Fiyat sorunuz

EKSTRA ÜCRETLER
Vize
Yurt Dışı Çıkış Harcı
Havallimanı Vergi
Seyahat Sigortası
Diğer
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
BENZER TURLARIMIZ :
 
TUR ULAŞIM BİLGİLERİ :

RESİM GALERİSİ :
Romantik Avrupa Turu 599 euro
Romantik Avrupa Turu 599 euro
Romantik Avrupa Turu 599 euro
Romantik Avrupa Turu 599 euro
Romantik Avrupa Turu 599 euro
Romantik Avrupa Turu 599 euro
Romantik Avrupa Turu 599 euro
Romantik Avrupa Turu 599 euro
Romantik Avrupa Turu 599 euro
Romantik Avrupa Turu 599 euro
Romantik Avrupa Turu 599 euro
Romantik Avrupa Turu 599 euro

Resimlerin büyük halleri için lütfen resimlere tıklayınız.

ÜCRETLİ HİZMETLER :

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro )

İsteğe bağlı seyahat sigortası (10 Euro)

Müze ve ören yerleri girişleri,

İsteğe bağlı rehber ve şoför bahşişleri (5 Euro),

İsteğe bağlı çevre gezilerindeki öğle ve akşam yemeklerindeki içecekler,
Kişisel harcamalar
Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL

ÜCRETSİZ HİZMETLER :

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile İstanbul (IST)  Ljubljana (LJU) / Ljubljana (LJU)   İstanbul (IST) gidiş dönüş uçak bileti,

Programda belirtilen otellerde 7 gece odakahvaltı bazında konaklamalar,

Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,

Programda belirtilen Bled Gölü, Cortina, Innsbruck, Münih, Augsburg, Heidi`nin Köyü, Como, Verona, Ljubljana  panoramik turlar

Otel vergileri - Turist şehir vergileri

Fly Express profesyonel rehberlik hizmetleri

Türsab zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

İLAVE BİLGİLER :

ÖNEMLİ NOTLAR

***Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km` lerden ve lokasyonlardan fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

 

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan &ndashyaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Flyexpress sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir

***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

VİZE

***T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden &ldquoVize İçin Gerekli Evraklar&rdquo listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.

***T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

*** Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. ***Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

***Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

***18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

 

Fly Express, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü`ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Fly Express, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

TUR HAKKINDAKİ YORUMLAR :
Henüz bu turumuz hakkında yorum yazılmamış. İlk yazan siz olmak istemisiniz ?
TUR HAKKINDAKİ YORUMUNUZ :
Lütfen tüm alanları doldurunuz
Adınız
:
E-Posta adresiniz
:
Yorumunuz
:
   
Guvenlik Kodu - Eğer göremiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.
Kodu Yenile
   
REZERVASYON :

Seçilen Tur
Romantik Avrupa Turu 599 euro
Maximilian Caddesi, Rönesans ve Barok tarzındaki saraylar, Azize Anna Kilisesi, Maximilian Müzesi, Belediye Sarayı
Yurt Dışı Turlar / Orta Avrupa Turlari
Konaklama : Var
Süre : 7 gece
Ulaşım : Uçak

Tur Tarihi
Lütfen aşağıdaki listeden rezervasyon yaptırmak istediğiniz tur dönemini seçiniz
  Hareket Tarihi Dönüş Tarihi
Tur İçin Kayıtlı Dönem Kaydı Bulunamadı