Ana Sayfa Yurtiçi Oteller Yurtiçi Turlar Yurtdışı Turlar Online Uçak Bileti Alternatif oteller Sizi arayalım
Tüm Yurt İçi Oteller  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt İçi Turlar  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt Dışı Turlar  

Prag Venedik turu 399 euro

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Prag Kalesi,olanSt.Vitus Katedrali,Charles köprüsü,Astronomik Saat Kulesi,KarelHynenchMacha heykeli
Tur Tarihi : Tarih bilgisi bulunamadı
Ulaşım : Uçak
Konaklama : Var
7 GECE
Bayram Turlari
TUR PROGRAMI :

YAZ - RAMAZAN - KURBAN BAYRAMI DÖNEMİ

PRAG (3) - HALLSTATT (1) - VENEDİK (3)

Cesky Krumlov ve Ljubljana - Bled Turları Dahil !!!

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

26 Haziran - 10, 24 Temmuz - 07, 21, 26 Ağustos 2017 Hareket 7 Gece

İstanbul`dan İstanbul`a..

İzmir`den İzmir`e..

Ankara`dan Ankara`ya..

TÜM TÜRKİYE`DEN ve KIBRIS`TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI!

YOL ÜZERİ EKSTRA TUR BULUNMAMAKTADIR.

 

01.Gün   İSTANBUL   PRAG

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde saat 15:30`da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1769  sefer sayılı uçuşu ile  16:55`te Prag`a hareket ve saat 17:40`ta Prag`a varıyoruz. Bizi bekleyen özel otobüsümüzle otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Prag Efsaneler gece turuna katılabilirler (25 Euro). Orta Avrupa`nın gotik kraliçesi olan Prag, Çek dilinde Altın kent, şehirlerin anası ve Avrupa`nın kalbi gibi isimlerle anılmaktadır. Şehrin gündüz büründüğü sakinliğin aksine gece hayatında şehrin enerjisini yaşayacağımız ve efsanevi hikayelerinin anlatılacağı gezimiz sırasında, Prag`ın zarif, romantik ve tarihi sokaklarını keşfedeceğiz. Prag`ın efsaneleşmiş İkonlarını, muhteşem gece ışıkları ile fotoğraflama şansı bulacaksınız.Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

02.Gün   PRAG

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan öğle yemekli Prag Şaheserleri ve Vltava tekne turuna katılabilirler (55 Euro). Alan Levy`nin``Hayatımın mucizesi, her sabaha 21`inci yüzyılın Prag`ında uyanmak`` dediği gibi turumuza Vltava tekne turumuz ile başlıyoruz. Charles köprüsünden başlayacağımız tekne gezimiz sırasında gotik mimari yapıtların arasından geçerken Orta Çağ`da kısa bir yolculuk yapıyormuş gibi hissedeceksiniz. Alacağımız öğle yemeğimiz sonrasında Prag Şahaserleri ve Bohemia turumuz için hareket.Doğa ile iç içe olan Petrin Tepesine ulaşımımızı 1891 yılından bugüne hizmet veren fünikülerle sağlıyoruz.1891 yılında Eyfel Kulesi örnek alınarak yapılan Petrin Gözlem Kulesinden,dünyanın en büyük statlarından olan Strahov Stadyumu, 1140 yılında kurulan Strahov Manastırı, eğlenceli Aynalar Labirenti, şehrin güney sınırlarından birini oluşturan Açlık Duvarı, şair KarelHynenchMacha heykeli, aktif olarak kullanılamayan Aziz Michael Kilisesi, 10. yüzyılda başka bir kilisenin üstüne inşa edilen Aziz Laurentius Kilisesi görebileceğiniz yerler arasındadır. Petrin tepesi gezimiz sonrasında masal şehri Prag`da,Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Dünya`nın en büyük kalelerinden ve Guinness Rekorlar Kitabı`na göre dünyanın en büyük antik kalesi olan Prag Kalesi, şehrin göz alıcı sembollerinden biri olanSt.Vitus Katedrali, Prag`ı Bohemia'nın başkenti yapmış Kral IV. Charlesadına yapılmış olan Charles köprüsü , Eski şehir meydanı ve Dünya`nın en eski çalışan saat olma özelliği ile bilinen Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelinizde. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Orta Çağ Gecesi yemekli, içecekli, müzikli eğlence turuna (60 Euro) katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

03.Gün  PRAG

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Sabah kahvaltısının ardından Prag`a hareket ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan öğle yemekli Karlovy Vary turuna katılabilirler (65 Euro). Kaplıca ve festivaller ile ünlü ve aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi`nde yer alan Karlovy Vary`de keyifli bir yolculuğa çıkıyoruz. Çek cumhuriyetinin en önemli ve Dünyaca ünlü kaplıcalara sahip turistik şehirlerinden biri olan Karlovy Vary Mustafa Kemal Atatürk, Karl Marx, Sigmund Freud, Hitler, Beethoven ve Mozart gibi bir çok ünlü ismin uğrak yeri olmuştur. İmparator Karl IV. tarafından kurulan şehrin ismi ``Kralın Banyosu`` anlamına gelmektedir. Tur sonrası otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Çek Müziği, Çek folk dansları ve Çek müzik aletlerini yakından tanıma fırsatını bulabilecekleri,Çek Gecesi turuna katılabilirler (55 Euro). Geceleme otelimizde.

 

04.Gün  PRAG   CESKY KRUMLOV  HALLSTATT

Sabah kahvaltısının ardından Cesky Krumlov turunugerçekleştiriyoruz. Cesky Krumlov UNESCO Dünya Miras Listesi`nde yer alan ve Bohemya`nın incisi olarak adlandırılan, Ortaçağ izlerini taşıyan küçük ve şirin bir kasabadır. Tur sonrası Hallstatt`a varış ve panoramik Hallstatt şehir turu yapıyoruz. Hallstatter gölü kıyısındaki bu şirin yer, sizi gördüğünüz anda etkisi altına alacak. Unesco Dünya Miras Listesi`nde yer alan ve her köşesi size yaşam ilhamı verecek olan köy zengin tarihi ve gelenekleri sayesinde geniş bir kültürel ve sportif etkinlik yelpazesine sahiptir. Eşsiz manzarası, nefes kesen dağları ve doğal güzellikler arasında serbest zaman ve fotograf molası veriyoruz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

05.Gün  HALLSTATT  LJUBLJANA - BLED VENEDİK

Sabah kahvaltısının ardından Bled - Ljubljana turunu gerçekleştiriyoruz. Ljubljana turunda göreceğimiz yerler arasında Vodnik Meydanı, Ljubljana Kalesi, St. Nikolaja Katedrali, Zmajska Most, Eski Meydan, Tarihi Çeşme ve Halk Meydanını yer almaktadır. Bled,  Avrupa` nın en güzel 10 köyü listesine girmiştir ve  buz devrine ait Bled Gölü ile ünlüdür. Bu onu büyük bir turistik cazibe yeri yapar. Tur bitiminde otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

06.Gün  VENEDİK

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizekstra olarak düzenlenecek olan *Venedik Kombi ve Gondol turuna (65 Euro) katılabilirler. Özel Tekne ile yaklaşık 4 km uzunluğundaki Büyük Kanal`dan geçip San Marco Meydanı`na geliş. İstanbul`dan getirilen granit sütunların da bulunduğu bu meydan yüzyıllar boyunca dünya ticaretinde söz sahibi olmuş Venedikli tüccarların buluştukları ve açık denizlere yelken açtıkları önemli bir merkez. Daracık kanalları, küçük meydanları ve gondolları ile meşhur Venedik` de süslemeleri ile `altın kilise` unvanını kazanan ve ön cephesini Latin istilasında İstanbul`da Ayasofya`dan sökülerek getirilen bronz atların süslediği Bazilika, mahkûmların idam edilmeden evvel son kez şehri izledikleri Son Bakış Köprüsü, büyük kanal üzerindeki en büyük köprü olan ve üzerinde dükkânlar bulunan Rialto Köprüsü, Venedik`in en önemli anıt binalarından Dükler Sarayı ile 15. yy. sonunda inşa edilmiş Saat Kulesi`nin görülmesi. Daha sonra su ile hem hal olmuş bu şehrin meşhur kanallarında gondol gezisi. Gondol gezisi esnasında Cem Sultan`ın Venediklilerin elinde tutulduğu ve bir süre kaldığı Salute Kilisesi`nin görülmesinin ardından San Marino' ya hareket. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Dünyanın süregelen en eski ve avrupanın Vatikan ve Monaco' dan sonra en küçük 3. devletlerinden biri olan San Marino kalelerle çevrili eski şehir merkezi, ülkenin sembolü olan üç kule görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Tur sonrası Venedik`te serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek olan Murano - Burano adalar turuna katılabilirler (45 Euro). Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

07.Gün   VENEDİK

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Milano - Verona turuna katılabilirler (85 Euro). Avrupa`nın moda başkentlerinden biri olan Milano, bunun yanı sıra mutfağı, operası, kiliseleri ve büyük usta Leonardo Da Vinci`nin Son Akşam Yemeği freskosu gibi paha biçilemez sanat eserleriyle de öne çıkıyor. İtalya`nın iş ve finans başkenti olsa da alışveriş, gece hayatı ve yeme içme deneyimi için de doğru adres olan Milano`da ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano görülecektir. Bu turumuzda tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo ve Julietin evininde bulunduğu, Roma anfitiyatrosundan (Coloseum) sonra İtalya`daki en büyük anfitiyatrosuna (arena) ev sahipliği yapankuzey İtalya`nın romantik şehri Verona gezimiz sonrasında otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

08.Gün   VENEDİK   İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve rehberimizin belirleyeceği saatte dönüş yolculuğumuz için Venedik Havalimanı`na transfer oluyoruz. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Türk Havayolları`nın TK 1872 sefer sayılı uçuşu ile saat 14:15`te  İstanbul`a hareket. Saat 17:40`ta varış ve turumuzun sonu.

 

 

PRAG

HALLSTATT

VENEDİK

 

(*)

(**)

3* Krystal Hotel vb.

 3* Tui Blue Pulse Hotel vb.

3* Le Calandre Hotel vb.

4* Top Hotel Prague & Congress Center vb.

 

4* Radisson Blu Padova  vb.

*Hallstatt konaklamaları Schladming, Obertraun, Mittertal  bölgelerinden birinde sunulmaktadır.
 **Venedik konaklamaları Padova, Mestre, Mira,  Noventa Di Piave ve Treviso bölgelerinden birinde sunulmaktadır.

 

***  Italya otel standartları T.C. otel standartlarının altındadır.

***İç hat bağlantılar için sınırlı kontenjan bulunmakta olup, müsaitlik alınması gerekmektedir. Bağlantı imkanı 24 saat içerisinde geçerli olan en uygun iç hat uçuş için geçerlidir.

Gruplarda bağlantı kampanyası geçerli değildir. Özel fiyatlarımızı sorunuz.

*** Otellerinin Giriş saatleri 15:00  17:00 arası  / Çıkış saatleri  10:00 &ndash 12:00 arasındadır.

 

3* - 4* Oteller

 ( İstanbul`dan İstanbul`a )

2 Kişilik

Odada kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3. Kişi

03 - 12 Yaş

Çocuk

0 - 2 Yaş

Çocuk

10 Temmuz 2017

399 Euro

210 Euro

 

     349 Euro

299 Euro

150 Euro

24 Temmuz 2017

449 Euro

210 Euro

 

     399 Euro

349 Euro

150 Euro

07,21 Ağustos 2017

499 Euro

210 Euro

 

     449 Euro

399 Euro

150 Euro

26 Haziran 2017 (Ramazan Bayramı)

26 Ağustos 2017 (Kurban Bayramı)

549 Euro

210 Euro

 

     499 Euro

449 Euro

150 Euro

 

 

 

3* - 4* Oteller

 ( Ankara`dan Ankara`ya )

2 Kişilik

Odada kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3. Kişi

03 - 12 Yaş

Çocuk

0 - 2 Yaş

Çocuk

10 Temmuz 2017

449 Euro

210 Euro

 

     399 Euro

349 Euro

150 Euro

24 Temmuz 2017

499 Euro

210 Euro

 

     449 Euro

399 Euro

150 Euro

07,21 Ağustos 2017

549 Euro

210 Euro

 

     499 Euro

449 Euro

150 Euro

26 Haziran 2017 (Ramazan Bayramı)

26 Ağustos 2017 (Kurban Bayramı)

649 Euro

210 Euro

 

     549 Euro

549 Euro

150 Euro

 

 

3* - 4* Oteller

 ( İzmir`den İzmir`e )

2 Kişilik

Odada kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3. Kişi

03 - 12 Yaş

Çocuk

0 - 2 Yaş

Çocuk

10 Temmuz 2017

449 Euro

210 Euro

 

     399 Euro

349 Euro

150 Euro

24 Temmuz 2017

499 Euro

210 Euro

 

     449 Euro

399 Euro

150 Euro

07,21 Ağustos 2017

549 Euro

210 Euro

 

     499 Euro

449 Euro

150 Euro

26 Haziran 2017 (Ramazan Bayramı)

26 Ağustos 2017 (Kurban Bayramı)

649 Euro

210 Euro

 

     549 Euro

549 Euro

150 Euro

 

 

 

Prag Efsaneler gece turuna(25 Euro) + Prag Şaheserleri ve Vltava tekne turu (55 Euro) + Karlovy Vary turu (65 Euro)

Venedik Kombi ve Gondol turuna (65 Euro) + Murano - Burano turu (45 Euro)

 Avantajlı ekstra geziler:255euro yerine, 200EURO

 (Tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenir)

 0-2 yaş ücretsiz ,2-12 yaş %50 indirimlidir.

 

 

FİYATA DAHİL OLAN SERVİSLER

Türk Hava Yolları ile İstanbul (IST)  Prag (PRG) / Venedik (VCE) İstanbul (IST) ekonomi sınıf uçak bileti,

Alan/otel/alan ve  Şehirler arası özel  transfer,

Programda belirtilen 3* - 4* vb. otellerde oda kahvaltı konaklama,

Hallstatt, Ljubljana & Bled, Cesky Krumlov panoramik şehir turları,

Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri

Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri.

Türsab zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

Vize Ücreti ve servis bedeli  ( 120 Euro )

Seyahat sigortası  ( 10 Euro. - 65 yaşa kadar)

Yurtdışı çıkış harcı bedeli ( 15 TL )

Kişisel harcamalar

Müze ve ören yeri girişleri

 

 

  ÖNEMLİ NOTLAR - UYARILAR

***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Flyexpress tarafından bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce Flyexpress tarafından bildirilecektir.

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km` lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Flyexpress tarafından bilgi verilecektir.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan &ndashyaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda

 

bahse konu turların yapılamamasından Flyexpress sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel Flyexpress tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

*** Flyexpress, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü`ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Fly Express, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

Vize

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden Vize İçin Gerekli Evraklar listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

 

TURUN DÜZENLENECEĞİ DİĞER TARİHLER :

Hareket Tarihi Dönüş Tarihi
Kayıt Bulunamadı
TUR FİYATLARI :

TUR ÜCRETİ
İki - Üç kişilik odada kişi başı
Tek Kişilik Oda
Ek Yatak
0-2 Yaş Çocuk
3- 12 Yaş Çocuk
Fiyat sorunuz

EKSTRA ÜCRETLER
Vize
Yurt Dışı Çıkış Harcı
Havallimanı Vergi
Seyahat Sigortası
Diğer
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
BENZER TURLARIMIZ :
 
TUR ULAŞIM BİLGİLERİ :

RESİM GALERİSİ :
Prag Venedik turu 399 euro
Prag Venedik turu 399 euro
Prag Venedik turu 399 euro
Prag Venedik turu 399 euro
Prag Venedik turu 399 euro
Prag Venedik turu 399 euro
Prag Venedik turu 399 euro
Prag Venedik turu 399 euro
Prag Venedik turu 399 euro
Prag Venedik turu 399 euro
Prag Venedik turu 399 euro
Prag Venedik turu 399 euro
Prag Venedik turu 399 euro
Prag Venedik turu 399 euro
Prag Venedik turu 399 euro
Prag Venedik turu 399 euro

Resimlerin büyük halleri için lütfen resimlere tıklayınız.

ÜCRETLİ HİZMETLER :

FİYATA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

Vize Ücreti ve servis bedeli  ( 120 Euro )

Seyahat sigortası  ( 10 Euro. - 65 yaşa kadar)

Yurtdışı çıkış harcı bedeli ( 15 TL )

Kişisel harcamalar

Müze ve ören yeri girişleri

ÜCRETSİZ HİZMETLER :

FİYATA DAHİL OLAN SERVİSLER

Türk Hava Yolları ile İstanbul (IST)  Prag (PRG) / Venedik (VCE) İstanbul (IST) ekonomi sınıf uçak bileti,

otel ve  Şehirler arası özel  transfer,

Programda belirtilen 3* - 4* vb. otellerde oda kahvaltı konaklama,

Hallstatt, Ljubljana - Bled, Cesky Krumlov panoramik şehir turları,

Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri

Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri.

Türsab zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

İLAVE BİLGİLER :

ÖNEMLİ NOTLAR - UYARILAR

***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Flyexpress tarafından bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce Flyexpress tarafından bildirilecektir.

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km` lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Flyexpress tarafından bilgi verilecektir.

TUR HAKKINDAKİ YORUMLAR :
Henüz bu turumuz hakkında yorum yazılmamış. İlk yazan siz olmak istemisiniz ?
TUR HAKKINDAKİ YORUMUNUZ :
Lütfen tüm alanları doldurunuz
Adınız
:
E-Posta adresiniz
:
Yorumunuz
:
   
Guvenlik Kodu - Eğer göremiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.
Kodu Yenile
   
REZERVASYON :

Seçilen Tur
Prag Venedik turu 399 euro
Prag Kalesi,olanSt.Vitus Katedrali,Charles köprüsü,Astronomik Saat Kulesi,KarelHynenchMacha heykeli
Yurt Dışı Turlar / Bayram Turlari
Konaklama : Var
Süre : 7 GECE
Ulaşım : Uçak

Tur Tarihi
Lütfen aşağıdaki listeden rezervasyon yaptırmak istediğiniz tur dönemini seçiniz
  Hareket Tarihi Dönüş Tarihi
Tur İçin Kayıtlı Dönem Kaydı Bulunamadı