Ana Sayfa Yurtiçi Oteller Yurtiçi Turlar Yurtdışı Turlar Online Uçak Bileti Alternatif oteller Sizi arayalım
Tüm Yurt İçi Oteller  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt İçi Turlar  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt Dışı Turlar  

Neo Klasik ispanya Turu 299 euro

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Paral-el mahalle, El Raval, El Born sokakları ve Plaza Real,Tapas restoranları,El Born bölgesi,
Tur Tarihi : Tarih bilgisi bulunamadı
Ulaşım : Otobüs
Konaklama : Var
7 gece
Bayram Turlari
TUR PROGRAMI :

FLASH PROMOSYON

Neo Klasik İspanya

Barcelona(3)  Teruel  Valencia(1)  Cuenca

Madrid(2)  Segovia  Burgos(1)  Bilbao

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

28 Nisan - 19 Mayıs - 23, 30 Haziran, 14, 28 Temmuz - 11, 25 Ağustos

06, 20 Ekim - 03 Aralık 2017 Hareket 7 Gece

İstanbul`dan İstanbul`a..
İzmir`den İzmir`e..
Ankara`dan Ankara`ya..

TÜM TÜRKİYE`DEN ve KIBRIS`TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI!

YOL ÜZERİ EKSTRA TUR BULUNMAMAKTADIR.

 

1. Gün İSTANBUL BARCELONA

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali`nde saat 12.00`da hazır bulunulması. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları`nın TK 1855 sefer sayılı uçuşu ile saat 14.40`da Barcelona`ya hareket. Yerel saat ile 17.25`te Barcelona`yavarış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer ve odaların alınmasına kadar serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Barcelona ve lokal  mahalleler gece turuna(35 Euro)katılabilirler. Barcelona hakkında turistik çok şey duydunuz ama ünlü yönetmen Inarritu ve Woody Allen'in filmlerine konu olan yerel sokakları ve hayatı tanımanızı sağlayacak bu özel turumuzu kaçırmamanızı öneririz. Görülecek yerler arasında Paral-el mahalle,  El Raval, El Born sokakları ve Plaza Real bulunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz tur esnasında belirlenecek serbest zaman içinde Tapas restoranlarıyla ünlü El Born bölgesinde unutulmaz tatlar deneyimleyebilirler. Geceleme otelimizde. 

 

2. Gün BARCELONA

Sabah kahvaltı sonrası, arzu eden misafirlerimiz ekstradüzenlenecek olan Barcelona İkonları turuna(55 Euro)katılabilirler. İlk durağımız UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Dünya Mirası Listesi`nde yer alan, Barcelona`nın yetiştirdiği ve Art Nouveau(Modernismo) sanat akımının dünyadaki en önemli öncülerinden kabul edilen ünlü Katalan mimar-tasarımcı Antoino Gaudi`nin yarattığı Park Güell. Park aynı zamanda `Viki Christina Barcelona` filmine de sahne olan mekanlardan birisidir. Ardından 1929 Barcelona Uluslararası Fuarı için inşaa edilen ve ziyaretçilerine tüm İspanya`ya ait 117 farklı ve eşsiz mimari yapı ile adeta mini bir İspanya turu sunan İspanyol Köyü Poble Espanyol. Köyde şehrin en önemli cam sanatları, butik çikolata, şarap ve el işi deri atölyelerini de keşfetme şansımız olacak. Daha sonra şehrin arka sokaklarında kaybolma vakti! Turumuzun yürüyüş etabına geçiyoruz. Katalonya Meydanı`ndan başlayarak Barcelona Katedrali ve Katedral Meydanı, Barcelona`da bulunan ve İspanya`daki Girona ardından en iyi korunmuş Yahudi Mahallesi kabul edilen `El Call`, Saint Jaume Meydanı ve meydanın hemen yanıbaşında bulunan tarihi Roma şehri kalıntıları, Saint Neri Meydanı, Plaza Reial, şehrin hatta Avrupa`nın en eski pazarlarından birisi olan Mercat de la Boqueria ve son olarak ünlü çeşmesi Font de Canaletes turumuz esnasında yürüyerek keşfedeceğimiz yerlerarasındadır.Arzu eden misafirlerimiz akşam ekstradüzenlenecek Flamenco turuna (55 Euro)katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 

 

3. Gün BARCELONA

Sabah kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ile ekstradüzenlenecek olan Gerona & Figueras& Dali Müzesituru(65 Euro).Turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali`nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrasında otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 

 

4. Gün BARCELONA TERUEL VALENCIA

Sabah kahvaltı sonrası özel otobüsümüzle İspanya`nın doğa harikası Teruel bölgesine hareket ediyoruz. Keyifli panoramik çevre gezisi sonrası Teruel`in gözdesi Valderrobres`e varış ve serbest zaman çok eski bir tarihe sahip olan bu şirin kasaba Gotik mimari açısından oldukça zengindir. Santa Maria la Mayor Katedrali, 14.yy`dan kalma Valderrobres Kalesi, bütün şehir boyunca uzanan Matarranya Nehrinin eşsiz manzarası ve doğası ile tarihi bozulmamış bir şekilde ayakta kalmıştır.Tur sonrası arzu eden misafirlerimiz extra düzenlenecek olan olan Morellaturuna (35 Euro) katılabilirler. Morella İspanya`nın en güzel köyleri sıralamasında birinci sırada olupYunan, Roma, Vizigot ve Fas hakimiyetinde bulunmuş ve bir çok tarihe tanıklık etmiştir. Stratejik bir öneme sahip olan İspanyol Kurtuluş Savaşı`nın bir bölümü bu köy ve çevresinde yaşanmıştır. Ayrıca Floan olarak bilinen tatlılarıyla meşhurdur.Tur sonrası Valencia`ya hareket ve otelimize transfer.Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Valencia Gece turuna (25 Euro) katılabilirler. Turumuzda İspanya`nın gece kraliçesi Valencia şehrini tanıma fırsatı buluyor ve ardından İspanya`nın en iyi Paella`sı olarak bilinen Valencia Paella`sını tatmanız için serbest zamanımız oluyor. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde

 

 

5. Gün VALENCIA  CUENCA  MADRİD

Sabahkahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ekstradüzenlenecek olan Valencia Ortaçağ ve İpek Yolu turuna(35 Euro)katılabilirler. Turumuzda eski ve yeni Valencia`nın en sembolik yerlerini görme imkânı bulacaksınız. Ayrıca turumuzda ipek yapımının sırları ve pazarlanmasını, dünyada İpek Yolu`nun odak noktası olan Valencia şehrini keşfetme şansına sahip olacaksınız. Dünya ipek ticaretine yön veren en eski İpek Borsası da Valencia`dadır. Tur sonrası Cuenca'ya hareket ve varışımıza istinaden şehir turu. Asma evlere ev sahipliği yapan bu sevimli şehir Cuenca Jucar ve Huecar isimli iki nehrin ortasında kurulmuş bir yanı dik yamaçlıdır. Şehir eski ve yeni olmak üzere 2 kısma ayrılıyor. Eski şehir ahşap restore edilmiş evlerden ve nefesinizi kesecek kadar yüksek bir yamaçtan, yeni şehir ise Jucar Vadisi`nin altındaki modern yapılardan oluşmaktadır. Tur sonrası Madrid`e hareket ve varışımıza istinaden otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Madrid Gece Turuna  (25 Euro) katılabilirler. Geceleme otelimizde. 

 

 

6. Gün  MADRİD

Sabah kahvaltı sonrası panoramik Madrid şehir turu yapıyoruz. Görülecek yerler arasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala bulunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo turu+ Santa Maria Katedrali turuna (50 Euro) katılabilirler. M.Ö. 590 yılında Yahudiler tarafından kurulup, günümüzde üç büyük dine bağlı insanların bir arada, barışçıl bir şekilde yaşadığı, tarihi ve turistik anlamda İspanya` nın en önemli şehirlerinin başında gelen Toledo, şövalyeler şehri olarak bilinir. İber yarımadasının en büyük nehri olan Tako Nehri şehrin içinden geçmektedir. Uzun süre İspanya Krallığının başkenti olmuştur. Dünya` nın en büyük Ortaçağ şehirlerinden olduğu için UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi`ne dâhil edilmiş ve koruma altına alınmıştır. Don Kişotun yazarı Cervantes bu şehirde doğmuştur. San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi), altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkânlar görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Madrid`e dönüş ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

 

7. Gün   MADRİD  SEGOVIA  BURGOS  

Sabah kahvaltı sonrası Segovia`ya hareket ediyoruz Segovia turumuzda Segovia Katedrali, Roma su kemerleri, ünlü Disneyland logosundaki kale ile kulelerin ilham kaynağı olan Alcazar Sarayı ve Yahudi mahalleleri görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimizekstra düzenlenecek olanAvila Turuna (35 Euro) katılabilirler. Erken Roma dönemine ait olan bu şehirde Roma İmparatorluğu ve Vizigotlardan izler görmek mümkündür. Avila turumuzda, Valderrabanos Sarayı, Santa Terasa Meydanı, San Vicente Bazilikası, Avila Katedrali, Alcazar Kapısı, Avila Surları görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Burgos`a hareket. Burgos`a varışımızın ardından panoramik Burgos şehir turu yapıyoruz.Castilla-Leon Krallığı`nın 5 yy. boyunca başkenti olmuş Burgos şehir turunda Unesco Dünya Kültür Miras Listesi`nde yer alan Burgos Katedrali, Las Huelgas Manastırı ve Plaza del Mercado görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer vegeceleme otelimizde.

 

 

8. Gün BURGOS BILBAO İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası  odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri ardından panoramik şehir turu içinBilbao`ya hareket ediyoruz. Turumuzda görülecek yerler arasında Plaza Nueva, Katedral, Güzel Sanatlar Müzesi, Guggenheim Müzesi ve Belediye Sarayı yer almaktadır.Tur sonrası özel otobüsümüz ile havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları`nın TK 1316 sefer sayılı uçuşu ile saat 12.55`de İstanbul`a hareket. Yerel saat ile 17.45`te  İstanbul`a varış ve turumuzun sonu.

 

3* - 4* Oteller

İstanbul Hareket  

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 - 12 Yaş

Çocuk

0 - 2 Yaş

Çocuk

03, 17 Aralık 2017

299 Euro

180 Euro

 299 Euro

150 Euro

06, 20 Ekim 2017

399 Euro

180 Euro

 349 Euro

150 Euro

28 Nisan - 19 Mayıs 2017

499 Euro

210 Euro

 449 Euro

150 Euro

30 Haziran - 14, 28 Temmuz - 11 Ağustos 2017

549 Euro

210 Euro

 499 Euro

150 Euro

23 Haziran 2017 (Ramazan Baraymı)

25 Ağustos 2017 (Kurban Bayramı)

599 Euro

 

 210 Euro

 549 Euro

150 Euro

 

 

3* - 4* Oteller

Ankara`dan Ankara`ya

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 - 12 Yaş

Çocuk

0 - 2 Yaş

Çocuk

03, 17 Aralık 2017

399 Euro

180 Euro

 399 Euro

150 Euro

06, 20 Ekim 2017

499 Euro

180 Euro

 449 Euro

150 Euro

28 Nisan - 19 Mayıs 2017

599 Euro

210 Euro

 549 Euro

150 Euro

30 Haziran - 14, 28 Temmuz - 11 Ağustos 2017

649 Euro

210 Euro

 599 Euro

150 Euro

23 Haziran 2017 (Ramazan Baraymı)

25 Ağustos 2017 (Kurban Bayramı)

699 Euro

 

 210 Euro

 649 Euro

150 Euro

 

 

3* - 4* Oteller

İzmir`den İzmir`e

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 - 12 Yaş

Çocuk

0 - 2 Yaş

Çocuk

03, 17 Aralık 2017

399 Euro

180 Euro

 399 Euro

150 Euro

06, 20 Ekim 2017

499 Euro

180 Euro

 449 Euro

150 Euro

28 Nisan - 19 Mayıs 2017

599 Euro

210 Euro

 549 Euro

150 Euro

30 Haziran - 14, 28 Temmuz - 11 Ağustos 2017

649 Euro

210 Euro

 599 Euro

150 Euro

23 Haziran 2017 (Ramazan Baraymı)

25 Ağustos 2017 (Kurban Bayramı)

699 Euro

 

 210 Euro

 649 Euro

150 Euro

 

 

 

 

Barcelona

ŞehirDışı

Valencia

Şehir İçi

Madrid

Şehir Dışı

Burgos

Şehir İçi

 

3* - 4*  Oteller

 

3* Les Torres vb.

3* Castelldefels Hotel vb.

4* Eurostars Hotel

3* Solvosa Hotel

3* Holiday Inn Express

4* Tryp Valencia Feria

3* İbis Arganda vb.

3* BB Hotel Madrid Airport vb.

4* Holiday Inn vb.

3* Rey Arturo vb.

3* Via Gotica vb.

4* Abba Burgos vb.

*****  İspanya otel standartları T.C. otel standartlarının altındadır.

 

Avantajlı ekstra geziler A : 160 Euro yerine 125 EURO !!!

Morella(35 Euro) + Valencia Ortaçağ ve İpek Yolu Turu(35 Euro)

Avila Turu (35 Euro) + Barcelona İkonları turuna(55 Euro) = 160 Euro  125 Euro

(Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir.0-2 yaş ücretsiz olup,02-12 yaş %50 indirimlidir.)

 

Avantajlı ekstra geziler B : 390 Euro yerine 325 EURO !!!

Barcelona ve Yerel Mahaller Gece Turu (35 Euro) + Girona - Figueras - Dali Müzesi (65 Euro)

Barcelona İkonları turuna(55 Euro)+ Avila Turu (35 Euro)+ Morella (35 Euro)

Valencia Ortaçağ ve İpek Yolu Turu(35 Euro)+ Madrid Gece Turu (25&euro)

Flamenco Turu (55 Euro)+ Toledo turu+ Santa Maria Katedrali turuna (50 Euro)= 390 Euro  325 Euro

(Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir.0-2 yaş ücretsiz olup,02-12 yaş %50 indirimlidir.)

 

Notlar

  İç hat bağlantılar için sınırlı kontenjan bulunmakta olup, müsaitlik alınması gerekmektedir.

  3* / 4* / 5* şehir merkezi otel, özel rehber ve  araç, ulaşım talepleriniz için sorunuz.

  2 ayrı otel kategorisi olan programlarda rehber çoğunluğun konaklama yaptığı otelde konaklama yapacaktır.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Türk Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul &ndash Barcelona / Bilbao&ndash İstanbul uçak bileti,

Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

Belirtilen kategori otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı konaklamalar,

Otel transferleri ve şehirlerarası transfer,

Teruel(Valderrobres)  Cuenca  Madrid- Segovia  Burgos Bilbao panoramik şehir turları

Otel vergileri,

Turist şehir vergileri,

Türkçe rehberlik hizmetleri

TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),

Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,

Müze ve ören yerleri girişleri,

İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro)

İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (10 Euro )

 

ÖNEMLİ NOTLAR - UYARILAR

***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acentanız aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentanız tarafından bildirilecektir.

***Fuar, kongre, konser,etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km` lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan &ndashyaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Flyexpress sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel acenta tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

*** Fly Express, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü`ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Fly Express, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

Vize

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden &ldquoVize İçin Gerekli Evraklar&rdquo listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

 

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

 

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

 

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

TURUN DÜZENLENECEĞİ DİĞER TARİHLER :

Hareket Tarihi Dönüş Tarihi
Kayıt Bulunamadı
TUR FİYATLARI :

TUR ÜCRETİ
İki - Üç kişilik odada kişi başı
Tek Kişilik Oda
Ek Yatak
0-2 Yaş Çocuk
3- 12 Yaş Çocuk
Fiyat sorunuz

EKSTRA ÜCRETLER
Vize
Yurt Dışı Çıkış Harcı
Havallimanı Vergi
Seyahat Sigortası
Diğer
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
BENZER TURLARIMIZ :
 
TUR ULAŞIM BİLGİLERİ :

RESİM GALERİSİ :
Neo Klasik ispanya Turu 299 euro
Neo Klasik ispanya Turu 299 euro
Neo Klasik ispanya Turu 299 euro
Neo Klasik ispanya Turu 299 euro
Neo Klasik ispanya Turu 299 euro
Neo Klasik ispanya Turu 299 euro
Neo Klasik ispanya Turu 299 euro
Neo Klasik ispanya Turu 299 euro
Neo Klasik ispanya Turu 299 euro

Resimlerin büyük halleri için lütfen resimlere tıklayınız.

ÜCRETLİ HİZMETLER :

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),

Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,

Müze ve ören yerleri girişleri,

İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro)

İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (10 Euro )

ÜCRETSİZ HİZMETLER :

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Türk Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul  Barcelona / Bilbao&ndash İstanbul uçak bileti,

Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

Belirtilen kategori otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı konaklamalar,

Otel transferleri ve şehirlerarası transfer,

Teruel(Valderrobres)  Cuenca  Madrid- Segovia Burgos  Bilbao panoramik şehir turları

Otel vergileri,

Turist şehir vergileri,

Türkçe rehberlik hizmetleri

TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

İLAVE BİLGİLER :

ÖNEMLİ NOTLAR - UYARILAR

***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acentanız aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentanız tarafından bildirilecektir.

***Fuar, kongre, konser,etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km` lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan &ndashyaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Flyexpress sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel acenta tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

*** Fly Express, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü`ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Fly Express, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

Vize

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden Vize İçin Gerekli Evraklar listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

 

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

 

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

 

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

TUR HAKKINDAKİ YORUMLAR :
Henüz bu turumuz hakkında yorum yazılmamış. İlk yazan siz olmak istemisiniz ?
TUR HAKKINDAKİ YORUMUNUZ :
Lütfen tüm alanları doldurunuz
Adınız
:
E-Posta adresiniz
:
Yorumunuz
:
   
Guvenlik Kodu - Eğer göremiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.
Kodu Yenile
   
REZERVASYON :

Seçilen Tur
Neo Klasik ispanya Turu 299 euro
Paral-el mahalle, El Raval, El Born sokakları ve Plaza Real,Tapas restoranları,El Born bölgesi,
Yurt Dışı Turlar / Bayram Turlari
Konaklama : Var
Süre : 7 gece
Ulaşım : Otobüs

Tur Tarihi
Lütfen aşağıdaki listeden rezervasyon yaptırmak istediğiniz tur dönemini seçiniz
  Hareket Tarihi Dönüş Tarihi
Tur İçin Kayıtlı Dönem Kaydı Bulunamadı