Ana Sayfa Yurtiçi Oteller Yurtiçi Turlar Yurtdışı Turlar Online Uçak Bileti Alternatif oteller Sizi arayalım
Tüm Yurt İçi Oteller  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt İçi Turlar  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt Dışı Turlar  

ITALYA BELLA (5 SEHİR)

İTALYA BELLA (5 ŞEHİR) CENOVA – FLORANSA – ORVİTEO – NAPOLİ – ROMA
Tur Tarihi : Tarih bilgisi bulunamadı
Ulaşım : Uçak
Konaklama : Var
19 Haziran 03, 17, 31 Temmuz 6 Gece
Sonbahar-Kış Turları
TUR PROGRAMI :

İTALYA BELLA (5 ŞEHİR)

CENOVA (2) & FLORANSA (2) & ORVİTEO &NAPOLİ (2)  ROMA

19 Haziran & 03, 17, 31 Temmuz  14, 28 Ağustos & 11, 25 Eylül & 20 Kasım 2015 Hareket &hellip 6 Gece

Superior  oteller ..!

Avantajlı ekstra geziler : 400 euro yerine %50 indirim ile200 EURO !!! (Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir)

**** Pompei turu (55 euro) + Amalfi Kıyıları turu (100 euro) +Toskana Gezisi/Pisa&Siena&SanGimigniano (90 Euro)

 Portofino (65 euro) + Monaco&Monte Carlo&Nice&Cannes turu (90 euro) = 200 Euro

Cuma  İZMİR &VENEDİK & CENOVA

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali PGS kontuarı önünde (Cuma Akşamı)saat 22.00`da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları`nın PC 6503 sefer sayılı uçuşu ile saat 00.55`de Venedik`e hareket ve yerel saat ile 02.15`de varışın ardından alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile Cenova`ya transfer.

Cumartesi  CENOVA

Sabah saatlerinde varışımıza istinaden lokal bir restoranda alacağımız kahvaltı sonrası Cenova şehir turu. Italya`nın ticari ve turizm anlamında önem taşıyan Cenova şehir turumuzun sonrasında arzu eden miasafirlerimiz ile ekstra Portofino turu (65 Euro). Şarkılara ilham kaynağı olmuş, İtalyan Rivierası'nın incisi Portofino'da rengarenk bakımlı evlere, lüks kafelere, barlara, dünyaca ünlü butiklere ve limanlarda demirleyen lüks yatlara hayran kalacaksınız. Ardından Cenova`ya dönüş ve otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

Pazar CENOVA

Sabah kahvaltısının ardından  kişisel aktivite ve alışverişleriniz için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Nice & Cannes & Monaco & Monte Carlo turu (90 Euro). Turumuz Cannes gezisi ile başlıyor, daha sonra Nice şehrinin ünlü sahil şeridi Promenade des Angleis ile devam ediyor. Eski Nice bölgesi, Massena Meydanı, Çicek Pazarı görülecektir. Sonrasında ise Cannes ve Cote d`Azur bölgesinin en güzel koy ve burunları, en güzel yamaçları gezilerek Monaco prensliğine varıyor, saray ve çevresini gezdikten sonra akşam lüks ve ihtişamın odak noktası Monte Carlo`ya geçiyoruz. Farklı güzellikler görülerek Cenova otelimize dönüş. Geceleme otelimizde..                                             

Pazartesi CENOVA &FLORANSA

Sabah kahvaltı sonrasında Floransa`ya hareket. Varışımıza istinaden Floransa şehir turu. Turumuzda Duomo, Uffizi Sarayı, Michelangelo Meydanı, Çan Kulesi, Vaftizhane, Santa Croce Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

Salı FLORANSA

Sabah kahvaltının ardından serbest. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Toscana Gezisi`ne katılabilirler (90 Euro). San Gimignano, Pisa ve Siena olmak üzere üç farklı geziden oluşan, tam günlük turumuz boyunca unutulmaz manzaralar ve görkemli yapılar sizi bekliyor. San Gimignano (13 Kuleli Şehir) Gezisi: 12. ve 13. yüzyılda rakip soylu aileler tarafından inşa edilen şehirde merkez olarak kabul edilen Cisterne Meydanı ziyaret edilecektir. Misafirlerimiz burada uygun fiyatlarla bol bol alışveriş yapabilirler. Pisa Gezisi: 12. Yüzyıl`da, Batı Akdeniz`deki ticaret üstünlüğünü elinde bulunduran Pisa dünyaca bilinen en önemli tarihi eserlerinden biri olarak kabul edilen eğik kulesiyle ünlüdür. Panoramik gezi sırasında Pisa Kulesi, katedral, vaftizhane ile Miracoli Meydanı gezilecek yer arasında olup, dileyen misafirlerimiz bu tarihi şehirde gönüllerince fotoğraf çektirebilirler. Siena Gezisi: Şehir, Orta Çağ`dan kalma dar sokakları, ufak caddeleri ve Avrupa`nın en büyük meydanı olarak kabul edilen Campo Meydanı ile ünlüdür. İtalya`nın keyifli yemeklerini tatma ve aynı zamanda Toscana`nın güzel şaraplarını alma imkanına sahip olacağınız Siena, Toscana Bölgesi`nin görülmeye değer şehirlerinden bir tanesidir. Tur sonrası otele dönüş. Geceleme otelinizde.

Çarşamba  FLORANSA & ORVİETO & NAPOLİ    

 

Sabah kahvaltısının ardından Napoli`ye transfer. Yol üzerinde Orvieto turu. Turumuz sırasında M.Ö. 493 yılında Batı Anadolu`dan gelerek Orvieto`ya yerleşen Etrüskler`in yüksek dağ tepelerinde kurduğu ve Napolyon`un bile fethetmeyi başaramadığı Dünya mirası şehri ve 12.yy mimari şaheseri Duomo`yu geziyoruz.  Daha sonra Napoli`ya hareket ve varışa istinaden şehir turu. Turumuzda İtalya`nın egzotik liman kentlerinden biri olan Napoli şehir turumuz bitiminde otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

Perşembe NAPOLİ

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Amalfi Kıyıları turu (100 Euro). Turumuz esnasında Ravello, Positano, Amalfi ve Sorrento görülecek yerler arasındadır. Emsalsiz kıyıları, beyaz ve pastel renkli evleri, limon kokulu sokakları ve eşsiz manzarası ile bilinen Positano turumuzun bitiminde, adını deniz kızlarından aldığı söylenen Sorrento bölgesine görülecektir. Duomo katedrali ve şehrin en büyük bazilikası olan Basilica di Sant Antonino görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelinizde.

Cuma/C.tesi         NAPOLİ & ROMA &İZMİR

Sabah kahvaltısından odaların boşaltılması ve Roma`ya transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Pompei turuna (55 Euro). Pompei M.S. 79`da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı'nın eteklerinde uzanmaktadır. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmıştır. Görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, fauna evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer almaktadır. Tur bitiminde Roma`ya hareket. Varışımıza istinaden panoramic şehir turu. Turumuz esnasında Vatikan (San Pietro) Katedrali, Collosseo (Arena), Roma Forumu, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk Çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) bulunmaktadır görülecek yerler arasındadır. Transfer saatimizin gelmesiyle Roma Fiomicino havalimanına transfer. Pegasus Havayolları`nın PC 6504 sefer sayılı uçuşu ile saat 02.05`de (ertesi gün/Cumartesi) İzmir`e hareket. Türkiye yerel saati ile 06.05`de İzmir`e varış ve turumuzun sonu. 

TURUN DÜZENLENECEĞİ DİĞER TARİHLER :

Hareket Tarihi Dönüş Tarihi
Kayıt Bulunamadı
TUR FİYATLARI :

TUR ÜCRETİ
İki - Üç kişilik odada kişi başı
Tek Kişilik Oda
Ek Yatak
0-2 Yaş Çocuk
3- 12 Yaş Çocuk
Fiyat sorunuz

EKSTRA ÜCRETLER
Vize
Yurt Dışı Çıkış Harcı
Havallimanı Vergi
Seyahat Sigortası
Diğer
0,00 EU
15,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
BENZER TURLARIMIZ :
 
TUR ULAŞIM BİLGİLERİ :

RESİM GALERİSİ :

Resimlerin büyük halleri için lütfen resimlere tıklayınız.

ÜCRETLİ HİZMETLER :

      FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 • Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro ) İsteğe bağlı seyahat sigortası (10 Euro)

 • Porgram dışı ekstra turlar ve kişisel harcamalar,

 • Yurtdışı çıkış vergisi  (15 TL)

 • İsteğe bağlı rehber ve şoför tipleri.

ÜCRETSİZ HİZMETLER :

 

      FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 • Pegasus Havayolları ile İzmir - Venedik / Roma - İzmir gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti,
 • Programda belirtilen otellerde 6 gece oda+kahvaltı bazında konaklamalar, 
 • Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,
 • Panoramik Cenova, Floransa, Orvieto, Napoli ve Roma şehir turları,
 • Fly Express rehberlik hizmetleri,
 • Otel vergileri & turist şehir vergileri,
 • Şehir giriş ücretleri.
İLAVE BİLGİLER :

*** İsteğe bağlı organize edilecek olan ekstra turlarda avantajlı paket indiriminden faydalanmak için lokal acente rehberine danışabilirsiniz. Ekstra turlar Min. 20 kişi oluştuğunda yapılacaktır. Lokal acente rehberleriniz gerekli gördüğü takdirde ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilirler.

*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

*** 3 kişilik (Triple ve Dbl + Chd) oda kategorisi her tarih için max 3 oda ile sınırlıdır. 3. Yataklar sofa bed şeklinde verilecektir. 3 ayrı yatak olarak verilememektedir. Müsaitlik almanızı rica ederiz.

*** Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım kullanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

*** Programa dahil olan şehir turlarımız, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve panoramik olan yapılan maksimum 2 saat süreli, içeriği değişmemek kaydıyla farklı günlerde düzenlenebilecek olan turlardır.

*** Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.

*** Fuar, Kongre, Konser veya özel etkinlik gibi dönemlerde otellerimiz yukarıda belirtilen km.lerden daha fazla, merkeze daha uzak olarak kullanılabilecektir. Böyle bir durum gerçekleşmesi halinde turun hareketinden 15 gün önce tarafınıza bilgi verilecektir.

 

TUR HAKKINDAKİ YORUMLAR :
Henüz bu turumuz hakkında yorum yazılmamış. İlk yazan siz olmak istemisiniz ?
TUR HAKKINDAKİ YORUMUNUZ :
Lütfen tüm alanları doldurunuz
Adınız
:
E-Posta adresiniz
:
Yorumunuz
:
   
Guvenlik Kodu - Eğer göremiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.
Kodu Yenile
   
REZERVASYON :

Seçilen Tur
ITALYA BELLA (5 SEHİR)
İTALYA BELLA (5 ŞEHİR) CENOVA – FLORANSA – ORVİTEO – NAPOLİ – ROMA
Yurt Dışı Turlar / Sonbahar-Kış Turları
Konaklama : Var
Süre : 19 Haziran 03, 17, 31 Temmuz 6 Gece
Ulaşım : Uçak

Tur Tarihi
Lütfen aşağıdaki listeden rezervasyon yaptırmak istediğiniz tur dönemini seçiniz
  Hareket Tarihi Dönüş Tarihi
Tur İçin Kayıtlı Dönem Kaydı Bulunamadı