Ana Sayfa Yurtiçi Oteller Yurtiçi Turlar Yurtdışı Turlar Online Uçak Bileti Alternatif oteller Sizi arayalım
Tüm Yurt İçi Oteller  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt İçi Turlar  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt Dışı Turlar  

ISKANDINAVYA ve FIYORDLAR 1049 EURO

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
KOPENHAG– ODENSE–ARHUS–AALBORG–STAVANGER– BERGEN–GEILO–OSLO–STOCKHOLM
Tur Tarihi : 24.06.2018 - 03.07.2018
Ulaşım : Uçak
Konaklama : Var
8 GECE 9 GUN
Orta Avrupa Turlari
TUR PROGRAMI :

RAMAZAN BAYRAMI, KURBAN BAYRAMI

YAZ DÖNEMİ

İSKANDİNAVYA ve FİYORDLAR

KOPENHAG (1) - ODENSE- AARHUS - AALBORG (1) -STAVANGER (1) - BERGEN(1) - GEILO (1) -OSLO (1) - STOCKHOLM (2)  

 

Atlas Global ile

 

24 Haziran & 07, 22 Temmuz & 05, 19 Ağustos2018 Hareket ... 8 Gece

 

 (Kopenhag Gidiş - Stockholm Dönüş)

 

1.Gün                    İSTANBUL - KOPENHAG

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Atlas Global kontuarı önünde saat 07.00`da buluşuyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Atlas Global`in KK 2335 sefer sayılı uçuşu ile saat 10.25`de Kopenhag`a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 12.50`de Kopenhag`a varışımıza istinaden bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik olarak gerçekleştireceğimiz şehir turumuz için hareket ediyoruz. Christianborg Kalesi, Amelienborg Kalesi (Kraliyet Sarayı), Küçük Denizkızı,  Avrupa`nın en uzun yaya yolu olan Stroget, Nyhavn Kanalı, ortaçağ borsa binaları, Belediye Binası Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Tivoli Bahçeleri turumuza katılabilirler (25 Euro). Tur bitimi otelimize transfer.

 

2.Gün          KOPENHAG - ODENSE - AARHUS - AALBORG

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Bizleri bekleyen özel aracımız ile Odense, Aarhus üzerinden Aalborg`a hareket ediyoruz. Toplamı 18 kilometreyi bulan Storebaelt köprüsünden geçerek ulaştığımız, ilk durağımız Odense aynı zamanda ünlü çocuk masalları yazarı Hans Christian Andersen`in de doğum yeri. Burada gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turumuzda St. Albans Kilisesi, belediye binası, Odense tiyatrosu ve Hans Christian Andersen`in doğduğu ev görülecek yerler arasındadır. Ardından Aarhus`e hareket. Danimarkanın en büyük ikinci kenti olan Aarhus`a varışımızda panaromik olarak yapacağımız şehir turu esnasında, 3. yüzyıldan kalma, ülkenin ve kuzey Avrupa'nın en büyük kilisesi, Bitkibilimi (Botanik) bahçesi, Tivoli Friheden eğlence parkı ve kentin sanat müzesi ARoS göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Den Gamle By (the old town) turuna katılabilirler (25 Euro). Geçmişindeki yapıların yakın zamanda yapılmış tıpkılarının bulunduğu eski Dan yaşamını canlandıran bu park sizi bir zaman yolculuğuna çıkaracak. Tur bitimi Aalborg bölgesindeki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 

3.Gün  AALBORG - STAVANGER

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Özel aracımız ile Kuzey Jutland`dan üzerinden Kuzey Atlantic Okyonusuna bakan minik balıkçı kasabası Hirtshals`a varıyoruz. Buradan bineceğimiz Colorline gemisi ile Norveç`in Kristiand şehrine geçiyoruz. Gemimizde Tax free alışveriş ve öğle yemeği imkanı bulunmaktadır. Öğleden sonra varışımızda sahil şeridi üzerinden Flekkefjord`u geçip Stavanger`e ulaşıyoruz. Varışmızda yapacağımız şehir turu esnasında Stavanger`de Eski şehir merkezi, Stavanger Katedrali, bir çok fotoğrafa konu olmuş ünlü lima göreceğimiz yerler arasındadır. Otelimize transferin ardından dinlenmek üzere serbest saatler.

 

4.Gün    STAVANGER - BERGEN

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Özel aracımız ile Mortavika`a geçiyoruz. Buradan bineceğimiz feribot Arsvogen`e kısa bir yolculuk yapıyoruz. Ardından otobüsümüz ile Sandviksvag`a gidip, bir diğer feribot ile Halhjem`e geçiyoruz. Ardından otobüsümüz ile Fiyordların başkenti olarak anılan Bergen`e doğru yola çıkıyoruz. Bergen şehir merkezinde yapacağımız gezimizin ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere günümüz serbest.

 

5.Gün   BERGEN- GEILO  

Kahvaltımızın ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Turumuzun en can alıcı noktalarından birisi olacak olan Gudvangen ve Flam arasında bulunan Sognefiyord da 2 saatlik muhteşem bir Fiyord gezisi yapıyoruz. Flam`a varışımıza istinaden alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz serbest zamanımız olacak. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek olan tarihi Flam treni ile yapacağımız yolculuğumuza katılabilirsiniz. (70 Euro) Bu güzel turumuzun ardından Geilo`ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışımız da otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 

6.Gün   GELIO - OSLO

Kahvaltının ardından Norveç`in başkenti Oslo`ya hareket. Varışımızın ardından panoramik Oslo şehir turu.Kraliyet Sarayı, Meclis Binası, Nobel ödüllerinin dağıtıldığı ve dünyadaki en mükemmel yapılardan birisi olarak bilinen Belediye Sarayını, Folk Müzesi, Viking Gemileri Müzesi, Ulusal Tiyatro, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi, Residance Müzesi göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi arzu eden misafirlerimizile birlikte ekstra düzenlenecek olan Vigeland turu için hareket ediyoruz (30 Euro). Birbirinden özel heykellerle süslenmiş bu güzel parktaki gezimin ardından Geilo`ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Ünlü kayak merkezi Geilo`ya varışımızda otelimize transfer ve dinlenmek üzere günümüz serbest.                 

 

7.Gün   OSLO - STOCKHOLM

Kahvaltımızın ardından erken saatlerde muhteşem güzellikte fiyordlar eşliğinde Karlstad`a geçiyor burada Vanern gölünde fotoğraf molasının ardından yolculuğumuza devam ediyoruz. Stockholm`e varış ve otelimize transfer. Dinlenmek üzere serbest saatler

 

8.Gün    STOCKHOLM

Kahvaltımızın ardından panoramik Stockholm şehir turu için otelimizden hareket ediyoruz. Turumuz esnasında Fjallgatan Tepesi, ortaçağdan kalma Gamla Stan, Djurgarden parkı, Belediye Sarayı, 7 tiyatroyu aynı çatı altında toplamış olan Ulusal Tiyatro Binası, Borsa Binası ve Kunqsrad Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi alış veriş için serbest zaman. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek olan Viking Vasa Gemi müzesi turumuza katılabilirsiniz.(50 Euro) 17.y.y`da vikingler tarafından yapılmış olan, yıllarca batık olarak kaldıktan sonra çıkartılıp dönemin tek savaş gemisi olarak müzeye çevrilmiştir. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 

9.Gün   STOCKHOLM - İSTANBUL

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizin ardından havalimanına transfer. Pasaport ve bilet işlemlerinin ardından Atlas Global`in KK 2302 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul`a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 19:25`de İstanbul`a hoş geldiniz.

 

 

24 Haziran & 07, 22 Temmuz & 05, 19 Ağustos 2018

OTELLER

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 - 12 Yaş

Çocuk

0 - 2 Yaş

Çocuk

 

Kopenhag -Scandic Sluseholmen Hotel vb.

Aarhus veya Aalborg -h Comwell Aarhusvb.

Stavanger - Scandic Stavanger vb.

Bergen - Quality Edvard Griegvb.

Geilo - Geilo Hotel vb.

Oslo - Scandic Helsfyrvb.

Stockholm - Scandic Talk vb.

 

 

 1.049 Euro

410 Euro

1029 Euro

 

200 Euro

 


 

TURUN DÜZENLENECEĞİ DİĞER TARİHLER :

Hareket Tarihi Dönüş Tarihi
24.06.2018 03.07.2018
TUR FİYATLARI :

TUR ÜCRETİ
İki - Üç kişilik odada kişi başı
Tek Kişilik Oda
Ek Yatak
0-2 Yaş Çocuk
3- 12 Yaş Çocuk
1.049,00EU
410,00EU
410,00EU
200,00EU
1.029,00EU

EKSTRA ÜCRETLER
Vize
Yurt Dışı Çıkış Harcı
Havallimanı Vergi
Seyahat Sigortası
Diğer
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
BENZER TURLARIMIZ :
 
TUR ULAŞIM BİLGİLERİ :

Tur için tanımlanmış ulaşım bilgileri
Hareket Tarihi Saat Kalkış Yeri Varış Yeri Sefer No Firma
24.06.2018 ISTANBUL KOPENHAG kk kk
RESİM GALERİSİ :
ISKANDINAVYA ve FIYORDLAR 1049 EURO
ISKANDINAVYA ve FIYORDLAR 1049 EURO
ISKANDINAVYA ve FIYORDLAR 1049 EURO
ISKANDINAVYA ve FIYORDLAR 1049 EURO
ISKANDINAVYA ve FIYORDLAR 1049 EURO
ISKANDINAVYA ve FIYORDLAR 1049 EURO
ISKANDINAVYA ve FIYORDLAR 1049 EURO
ISKANDINAVYA ve FIYORDLAR 1049 EURO
ISKANDINAVYA ve FIYORDLAR 1049 EURO

Resimlerin büyük halleri için lütfen resimlere tıklayınız.

ÜCRETLİ HİZMETLER :

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro ),

Zorunlu sigorta ücreti (20 Euro),

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

 Müze ve ören yerleri girişleri,

 Rehber ve şoför bahşişleri.

ÜCRETSİZ HİZMETLER :

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

               Atlas Global ile İstanbul - Kopenhag/ Stockholm- İstanbul parkurunda uçak bileti,

 Havalimanı vergileri,

Belirtilen otel vb. kategoride 8 gece oda kahvaltı konaklamalar,

 Alan/otel/alan transferleri,

Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri,

 Kopenhag, Odense, Aarhus, Stavanger, Bergen, Geilo, Oslo, Stockholm şehir turları,

  Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri.

İLAVE BİLGİLER :

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR

***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acentanız aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentanız tarafından bildirilecektir.

***Fuar, kongre, konser,etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km` lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan &ndashyaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

**Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Flyexpress sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel acenta tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre

değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

 

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

*** Fly Express, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü`ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Fly Express, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.

Vize

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden &ldquoVize İçin Gerekli Evraklar&rdquo listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

 

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

 

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

 

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

 

Fly Express, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü`ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Fly Express, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

 

 

TUR HAKKINDAKİ YORUMLAR :
Henüz bu turumuz hakkında yorum yazılmamış. İlk yazan siz olmak istemisiniz ?
TUR HAKKINDAKİ YORUMUNUZ :
Lütfen tüm alanları doldurunuz
Adınız
:
E-Posta adresiniz
:
Yorumunuz
:
   
Guvenlik Kodu - Eğer göremiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.
Kodu Yenile
   
REZERVASYON :

Seçilen Tur
ISKANDINAVYA ve FIYORDLAR 1049 EURO
KOPENHAG– ODENSE–ARHUS–AALBORG–STAVANGER– BERGEN–GEILO–OSLO–STOCKHOLM
Yurt Dışı Turlar / Orta Avrupa Turlari
Konaklama : Var
Süre : 8 GECE 9 GUN
Ulaşım : Uçak

Tur Tarihi
Lütfen aşağıdaki listeden rezervasyon yaptırmak istediğiniz tur dönemini seçiniz
  Hareket Tarihi Dönüş Tarihi
24.06.2018 03.07.2018