Ana Sayfa Yurtiçi Oteller Yurtiçi Turlar Yurtdışı Turlar Online Uçak Bileti Alternatif oteller Sizi arayalım
Tüm Yurt İçi Oteller  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt İçi Turlar  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt Dışı Turlar  

ILKBAHAR-YAZ DONEMI MALDIVLER-SINGAPUR-PHUKET 1899 EURO

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
MALDIVLER,SINGAPUR,PHUKET
Tur Tarihi : Tarih bilgisi bulunamadı
Ulaşım : Otobüs
Konaklama : Var
8 GECE 9 GUN
Uzakdoğu Turları
TUR PROGRAMI :

İLKBAHAR & YAZ DÖNEMİ

MALDİVLER (3) & SİNGAPUR (2) & PHUKET (3)

Emirates Havayolları Tarifeli Seferi ile

08 Nisan & 13 Mayıs & 08 Haziran & 13 Temmuz & 21 Eylül 2018 Hareket  8 Gece

 

Avantajlı Paket Ekstra Geziler :400 Euroyerine 365 Euro(Tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenir.)

(Gece Safarisi, Universal Stüdyoları , Phuket Fantasea, James Bond Adası, Phi Phi Adası, Fil Safarisi)

 

01.Gün     İSTANBUL - DUBAİ

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 17.00`da hazır bulunulması ve sonra Emirates Havayolları EK 122 sefer sayılı uçuş ile saat 19.05`te Dubai`ye uçuş. Dubai yerel saati ile 01.20`de varış. Emirates Havayollarının EK 658 sefer sayılı uçağı ile 04.35`de Maldivler`e hareket. Geceleme uçakta.

 

02.Gün  DUBAİ - MALDİVLER

Yerel saat ile 09.45`te Maldivler`e varış otelimize transfer. Hint Okyanusu`nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler`de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz. ( Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu).  Geceleme otelinizde.

 

03.Gün  MALDİVLER

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.  Hint Okyanusu`nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler`de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz. ( Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu). Geceleme otelinizde.   

 

04.Gün    MALDİVLER

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.  Hint Okyanusu`nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler`de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz. ( Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu). Geceleme otelinizde.

 

05./06.Gün  MALDİVLER - SİNGAPUR

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Akşam saatlerinden Male havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Singapur`a hareket. Singapura varisimiza istinaden özel otobüsümüz ile otele transfer ve oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman.  Geceleme otelinizde.

Sabah kahvaltısının ardından Singapur şehir turu için hareket. Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binalarıve Merlion anıtı göreceğimiz yerler arasında. Sonrasında Çin Mahallesi`nde alışveriş için kısa bir serbest zaman. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ``Sentosa Adası`` turuna katılabilirler. (90 Euro). Sentosa Singapur`luların hafta sonlarını değerlendirdikleri Singapur`un en büyük adası. Otobüsümüzle Faber tepesine geldikten sonra teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Ada üzerinde önce Singapur`un tarihinin anlatıldığı mumya müzesini gezeceğiz. Daha sonra devasa okyanus balıklarını, kopek balıklarını ve daha pek cok okyanus canlısını yürüyen bant üzerinde camın arkasından izleyebileceğiniz büyük akvaryumu gezecek ve en son adanın sahilinde yapılan etkileyici ışık ve lazer gösterisini izleyeceğiz. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstraolarak düzenleyeceği ``Gece Safarisi`` turuna katılabilirler. (65 Euro). Bu gezide dünyada ilk kurulmuş olan gece safarisi parkını gezecek ve buraya sponsor firmalar tarafından getirilerek doğal ortamları yaratılmış çeşitli canlıları göreceğiz. Ayrıca suni olarak yaratılmış yağmur ormanları bölgesinden gececek, gezinin bir bolumunde trenden inip, yürüyerek &ldquoleopar yolu&rdquo denen yürüyüş parkurunu gezecek, burada leopar, dev yarasa gibi canlıları çok yakından göreceğiz. Heyecan dolu bir akşam bizleri bekliyor. Tur sonrası otelimize transfer.

 

07.Gün   SİNGAPUR - PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği &ldquoUniversal Stüdyoları&rdquo turumuza katılabilirler (95 Euro). Turumuzda sinema ekranından içeri giriyor ve kendimizi bir anda meşhur Hollywood stüdyolarında buluyoruz. Gişe rekorları kıran Shrek, Madagaskar, Jurassic Park, Transformers`ın da olduğu 18 film stüdyosu ve eğlence parkları sizleri bekliyor. Tur sonrasıSingapur havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından yerel havayolları Singapur havalimanına transfer.  Yerel havayolları ile Phuket`e hareket. özel otobüsümüz ile otele transfer ve oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman.

 

08.Gün     PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstraolarak düzenlenecek tam günlük``Phi Phi Adası`` turuna katılabilirler (70 Euro). Sürat teknelerimizle Phuket`in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don`a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio`nun &ldquoThe Beach&rdquo filminin bazı bölümlerinin çekildiği &ldquoMaya Bay&rdquo `de denize girme ve güneşlenme imkanı. İkinci sırada Phi Phi Ley`e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası`nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası`nda. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği akşam yemekli ``Phuket Fantasea`` turuna katılabilirler. (65 Euro). Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, özel efektler, fil gösterisi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ziyaretçileri büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz. Otele dönüşAkşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüş.

09.Gün     PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ``James Bond Adası`` turuna katılabilirler. (70 Euro).Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız bir çok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Acık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond &ldquoAltın tabancalı adam&rdquo bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız şnorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa adası veya Naka Adası olacaktır. (Hava şartlarına göre karar verilecek) Tur bitimi otelimize dönüş.Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği &rdquoSimon Cabaret Show&rdquo turuna katilabilirler(30 Euro). Tayland`in Lido tarzi bu en güzel kabare show`unda değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle görsel, güzel bir akşam geçiriyoruz. Show sonrası bir sürpriz sizleri bekliyor.

10./11.Gün PHUKET - DUBAİ- İSTANBUL

Sabah erken saatlerde odaların boşaltılması. Tur sonrası havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Emirates Havayollarının EK 397 sefer sayılı uçuşu ile 09.10 da Dubai`ye hareket. Yerel saat ile 12.40 da Dubai`ye varış. Öğleden sonra Emirates Havayolları`nın EK 121 sefer sayılı uçuşu ile saat 14.15`de İstanbul`a hareket. Yerel saat ile 17.55`de İstanbul`a varış ve turumuzun sonu.

 

Önemli Not: Rezervasyon esnasında misafirlerinizin, DOĞUM TARİHİ &ndash PASAPORT NUMARASI ve GEÇERLİLİK TARİHİ bildirilmesi zorunludur.

 

TURUN DÜZENLENECEĞİ DİĞER TARİHLER :

Hareket Tarihi Dönüş Tarihi
Kayıt Bulunamadı
TUR FİYATLARI :

TUR ÜCRETİ
İki - Üç kişilik odada kişi başı
Tek Kişilik Oda
Ek Yatak
0-2 Yaş Çocuk
3- 12 Yaş Çocuk
Fiyat sorunuz

EKSTRA ÜCRETLER
Vize
Yurt Dışı Çıkış Harcı
Havallimanı Vergi
Seyahat Sigortası
Diğer
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
BENZER TURLARIMIZ :
 
TUR ULAŞIM BİLGİLERİ :

RESİM GALERİSİ :
ILKBAHAR-YAZ DONEMI MALDIVLER-SINGAPUR-PHUKET 1899 EURO
ILKBAHAR-YAZ DONEMI MALDIVLER-SINGAPUR-PHUKET 1899 EURO
ILKBAHAR-YAZ DONEMI MALDIVLER-SINGAPUR-PHUKET 1899 EURO
ILKBAHAR-YAZ DONEMI MALDIVLER-SINGAPUR-PHUKET 1899 EURO
ILKBAHAR-YAZ DONEMI MALDIVLER-SINGAPUR-PHUKET 1899 EURO
ILKBAHAR-YAZ DONEMI MALDIVLER-SINGAPUR-PHUKET 1899 EURO
ILKBAHAR-YAZ DONEMI MALDIVLER-SINGAPUR-PHUKET 1899 EURO
ILKBAHAR-YAZ DONEMI MALDIVLER-SINGAPUR-PHUKET 1899 EURO

Resimlerin büyük halleri için lütfen resimlere tıklayınız.

ÜCRETLİ HİZMETLER :

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ                       

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

Yurt dışı çıkış harcı bedeli

 Zorunlu Seyahat Sigortası (15 euro)

 Rehber ve şoför tipleri, bahşişler

 Programda ekstra olarak belirtilen çevre gezileri

 

 

 

 

 

ÜCRETSİZ HİZMETLER :

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

İstanbul -Dubai - Male  / Phuket- Dubai - İstanbul parkurunda Emirates Havayolları ile ekonomi sınıf uçak bileti

Maldivler - Singapur parkurunda Yerel havayolları ile ekonomi sınıf uçak bileti

Singapur - Phuket parkurunda Yerel havayolları ile ekonomi sınıf uçak bileti

Maldivler (3) & Singapur (2) & Phuket (3) toplam 8 gece konaklama

Maldivler`de seçilen otellere göre yemekler

Maldivler alan - otel-  alan transferleri,

Maldivler`de transferler esnasında asistanlık hizmeti. (İngilizce olarak verilecektir)

Panoramik Singapur şehir tur(İngilizce olarak verilecektir)

Phuket`te İngilizce rehberlik hizmeti

 Singapur ve Phuket parkurunda Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri

 İngilizce veya Türkçe lokal rehberlik hizmeti

Havalimanı vergileri

 Maldivlerde Balayı çiftlerine özel odaya meyve sepeti & şarap ikramı

TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

 
İLAVE BİLGİLER :

ÖNEMLİ NOTLAR

***Tur Programımız minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km` lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan &ndashyaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Flyexpress sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

 

VİZE

***T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır. Yolcunun seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile seyahat edebilir.

***T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimiz için de yukarıdaki 6 ay şartı aynı şekilde geçerlidir.

*** 24.11.2015 Tarihi itibari ile eski pasaportlar (Lacivert Pasaport) ile yurt dışına çıkış yapılamamaktadır. Eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

***Pasaport ve Tur evraklarınızın tam olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

***Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

***18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

 

Fly Express, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü`ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Fly Express, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

TUR HAKKINDAKİ YORUMLAR :
Henüz bu turumuz hakkında yorum yazılmamış. İlk yazan siz olmak istemisiniz ?
TUR HAKKINDAKİ YORUMUNUZ :
Lütfen tüm alanları doldurunuz
Adınız
:
E-Posta adresiniz
:
Yorumunuz
:
   
Guvenlik Kodu - Eğer göremiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.
Kodu Yenile
   
REZERVASYON :

Seçilen Tur
ILKBAHAR-YAZ DONEMI MALDIVLER-SINGAPUR-PHUKET 1899 EURO
MALDIVLER,SINGAPUR,PHUKET
Yurt Dışı Turlar / Uzakdoğu Turları
Konaklama : Var
Süre : 8 GECE 9 GUN
Ulaşım : Otobüs

Tur Tarihi
Lütfen aşağıdaki listeden rezervasyon yaptırmak istediğiniz tur dönemini seçiniz
  Hareket Tarihi Dönüş Tarihi
Tur İçin Kayıtlı Dönem Kaydı Bulunamadı