Ana Sayfa Yurtiçi Oteller Yurtiçi Turlar Yurtdışı Turlar Online Uçak Bileti Alternatif oteller Sizi arayalım
Tüm Yurt İçi Oteller  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt İçi Turlar  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt Dışı Turlar  

Fransa italya isvicre Turu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Leman Gölü, Mont Blanc Köprüsü, Büyük Katedral,Rousseau Adası,Birleşmiş Milletler Binası ve eski şehir
Tur Tarihi : Tarih bilgisi bulunamadı
Ulaşım : Uçak
Konaklama : Var
7 gece
Orta Avrupa Turlari
TUR PROGRAMI :

FLASH PROMOSYON

ELEGANT AVRUPA

FRANSA - İTALYA - İSVİÇRE

Cenevre - Annecy - Lyon (1) - Avignon - Aix - en Provence (1)

 Cannes - Cenova (2) Milano - Como (1)  Lugano -  Zürih (2)

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

  25 Mart & 01, 08, 15, 22, 29 Nisan

06, 13, 19, 20, 27, Mayıs - 25 Haziran - 01, 08, 15, 22, 29 Temmuz

05, 12, 19, 26, 30 Ağustos - 02, 29 Eylül - 14 Ekim

 11, 25 Kasım - 09 Aralık 2017

 20, 27 Ocak - 17 Şubat - 10, 24  Mart 2018 Hareket - 7 Gece

İstanbul`dan İstanbul`a..
İzmir`den İzmir`e..
Ankara`dan Ankara`ya..

TÜM TÜRKİYE`DEN ve KIBRIS`TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI!

 

1.Gün  İSTANBUL  CENEVRE  ANNECY  LYON  

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali`nde THY kontuarında saat 05.00`de hazır bulunulması. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları`nın TK 1917 sefer sayılı uçağı ile saat 08.05`da Cenevre`ye hareket. Yerel saat ile 10.35`te Cenevre`ye varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Cenevre şehir turu. Leman Gölü, Mont Blanc Köprüsü, Büyük Katedral,Rousseau Adası,Birleşmiş Milletler Binası ve eski şehir görülecektir. Tur sonrası Alplerin Venedik olarak adlandırılan Annecy`e hareket ediyoruz. Mavi Göl&rdquo olarak nitelenen Annecy Gölü ve gölün iki yakasında boylu boyunca uzanan şirin ve renkli evleri ile Annecy Savoy Alplerinin eteğinde bizleri tüm güzelliğiyle karşılıyor. Annecy şehir turumuz sonrasında Lyon`a hareket ediyoruz. Lyon panoramik şehir turunda görülecek yerler arasında Fourviere Katedrali, Eski Lyon, Saint Jean Katedrali, Terreaux Meydanı, Opera Binası, Rhone ve Saone nehirleri bulunmaktadır. Tur sonrası otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

2.Gün LYON AVIGNON  AIX-EN-PROVENCE

Sabah kahvaltının ardından Aix-en-Provence bölgesine hareket ediyoruz. Yol üzerinde Avignon şehir turu yapıyoruz. UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi`nde yer alan, üzüm bağları ve güzel şaraplarıyla tanınan  Rhone nehri kıyısındaki Avignon kenti bir dönem Papalık merkezi olduğu için ortaçağdan kalma surları,Papalık Sarayı ve ünlü St.Benezet köprüsüyle ilginç bir tarihi doku oluşturuyor.Kentte adı geçen yerler gezilerek turu tamamlıyor. Sonrasında dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Güney Fransa Köyleri ve Lavanta Bahçeleri turuna katılabilirler (55 Euro). Uçsuz bucaksız ve eşsiz bir doğa manzarası sunan Güney Fransa`nın ruhu olan lavanta bahçelerini ziyaret ediyoruz. Turumuzda mavi ve mor rengin her tonunu görmemizi mümkün kılan masalsı bir atmosfere yolculuk ediyoruz. Köylerde tarihi taş evler ve aynı renklere sahip Arnavut kaldırımlı dar sokaklar bizlere eşlik ediyor, taş evlerin arasında doğal güzellikteki yemyeşil ağaçlar bizleri sarıp sarmalıyor. Bu tarihi köylerde kendimizi lavantanın oluşturduğu renk harmonisinde bulacağız. Turumuzda Lavanta Müzesi`ni görerek Lavantanın tohumdan evlerimize kadar olan serüvenine tanıklık etme imkanına sahip oluyoruz. Daha sonra suları ve çeşmeleri ünlü Aix en Provence kentine geçiyoruz. Güney Fransa`nın saklı cenneti olan şirin kent aynı zamanda şık butikleri ve şirin sokak kahveleriyle de bizleri cezbediyor. En ünlü çeşmesi La Rotonde şehrin göbeğinde yine aynı isimle La Rotonde Meydanında bulunuyor. Şehrin her köşesinde hepsi ayrı birer sanat eseri olan çeşmelerle karşılaşmak mümkün. Aix-en Provence tarih boyunca entellektüeller tarafından ilgi odağı olmuş Van Gogh, Cezanne ve daha birçok ünlü ressamın eserlerine ilham kaynağı olmuştur. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

 

3. GUN AIX-EN-PROVENCE  CANNES  CENOVA

Sabah kahvaltı sonrası Cannes`a hareket. Fransız Rivierası diye bilinen ünlü sahilde dünya jet sosyetesinin gözde beldesi ve film festivali ile ünlü Cannes şehir turumuzu yapıyoruz. Tur sonrası Cenova`ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Nice - Monaco-& Monte Carlo turuna katılabilirler (65 Euro). Turumuz ünlü sahil şeridi Promenade des Anglais ile başlıyor, eski Nice bölgesi, Massena Meydanı, Antika Pazarı ile sona eriyor. Öğleden sonra Monaco ve ardından yapılacak Monte Carloturu için hareket ediyoruz. Cote d`Azur bölgesinin en güzel koy ve burunları, en güzel yamaçları gezilerek prensliğe varıyor, saray ve çevresini gezdikten sonra akşam lüks ve ihtişamın odak noktası Monte Carlo`ya geçiyoruz. Tur sonrası  Cenova`ya transfer ve geceleme otelimizde.

 

4.Gün CENOVA

Sabah kahvaltının ardından panoramik şehir turu. Şehir turunda Cenova Antik liman bölgesi, Ferrari Meydanı, San Lorenzo Katedrali, Dükler Sarayı,Carlo Felice Opera Binası,Antik Fener Kulesi`ni görüyoruz. Turumuzun ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Portofino - Pisa turuna ya da Portofino - Cinque Terreturuna katılabilirler (90 Euro). Rengarenk evlerin çevrelediği, tüm güzelliği ile şarkılara ilham kaynağı olmuş olan Portofino`yu ziyaret ediyoruz. Daracık sokakları rengarenk evleri, yeşil tepeleri ve turkuaz rengi Akdeniz ile Portofino görülmeye değer güzellikteki manzarasıyla bizi kendine hayran bırakıyor.12. asırda Batı Akdeniz`deki ticaret üstünlüğünü elinde bulunduran eski deniz cumhuriyeti Pisa katedrali, vaftizhanesi ve ünlü eğik kulesi ile turistlerin odak noktası olmaya devam ediyor.Abidelerin yer aldığı Miracoli   Meydanını gezerek otele dönüyoruz. Unesco Dünya Mirası Listesi`nde yer alan Cinque Terre köylerin pastel turuncu, sarı, kızıl ve terra cota renklere boyanmış evlerinin gün batımı zamanı değişen renkleri, arka fonda dağların koyu yeşili ve ön planda denizin lacivert rengi ile ruhu okşayan epik bir manzara ortaya koyuyor. Geceleme otelimizde.

 

5.Gün CENOVA - MİLANO- COMO

Sabah kahvaltının ardından Milano`ya hareket. Varışımıza istinaden panoramik Milano şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Avrupa`nın moda başkentlerinden biri olan Milano, bunun yanı sıra mutfağı, operası, kiliseleri ve büyük usta Leonardo Da Vinci`nin Son Akşam Yemeği freskosu gibi paha biçilemez sanat eserleriyle de öne çıkıyor. İtalya`nın iş ve finans başkenti olsa da alışveriş, gece hayatı ve yeme içme deneyimi için de doğru adres olan Milano`da ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano görülecektir.  Milano şehir turunun ardından Como`ya hareket ve panoramik şehir turu. Como  dünya jet sosyetesinin odak yeri olup, ünlü Hollywood yıldızlarının yazlık evlerine ev sahipliği yapıyor. Como şehir turumuz esnasında yeşilin ve mavinin en güzel birlikteliğini oluşturan muhteşem manzaraları görüyor olacağız. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. Geceleme otelimizde.

 

6.Gün  COMO  LUGANO  ZÜRİH

Sabah kahvaltının ardından Lugano`ya hareket.Varışımıza istinaden panoramik Lugano şehir turu yapıyoruz. Lugano turumuzda Dünya jet sosyetesinin yazlık evlerinin bulunduğu, İsviçrenin Ticino kantonunda göl kenarında yer alan şık finans kentiLugano ve Lugano gölü  görülecek yerler arasındadır. Sonrasından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan İsviçre`nin İncisi Luzern turuna katılabilirler (55 Euro). Alplerin kuzey eteklerinde kurulmuş Luzern şehri İsviçre`nin incisi olarak adlandırılmaktadır. Luzern`de Avrupa`nın en eski kapalı ahşap köprüsünü görüyoruz. Şehri adeta ikiye bölen Reuss Nehri`nin ortasından geçen Chapel Köprüsüüzerinde Luzern şehrini anlatan çok sayıda tablo görüyoruz. Nehir boyunca uzanan tarihi yapıları, yapıların ardı sıra uzanmış dağları, yemyeşil ağaçları, şehrin her yanında görebileceğiniz kırmızı sardunyaları, nehrin üzerindeki kuğularıyla Luzern`de bir tablonun parçası olmuşuz hissine kapılıyoruz. Tur sonrası Zürih`e hareket ediyoruz. Zürih`e varış ve panoramik şehir turu. Bu turumuzda Zürih Gölü,  Grossmunster Katedrali, Saat Kulesi ,eski lonca evleri,eski gar ile ünlü alışveriş merkezi Bahnhofstrsasse Caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

7.Gün  ZÜRİH

Sabah   kahvaltının ardından    serbest zaman.   Arzu  eden   misafirlerimiz Fransa`nın Alsace bölgesine ekstra olarak düzenlenecek

 (Strasbourg - Colmar) turuna katılabilirler (90 Euro). Fransız ve Alman ortak kültür ve mimari özelliklerini taşıyan, Ren şarap yolu üzerindeki Strasbourg kentinde Küçük Fransa, Katedral Meydanı, Notre Dame Katedrali, Kammerz evi, Colmar kentinde Eski Gümrük Binası, Pfister evi, Küçük Venedik görülecek yerler arasında bulunuyor. Ren nehri ve kanallarının çevrelediği eşsiz ortamda hem damak zevkinizi tatmin edece hem hediyelik tutkunuzu giderecek yüzlerce olanak bulacaksınız. Tur sonrası otelinize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

8.Gün  ZÜRİH  İSTANBUL

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Heidi`nin Köyü ve Liechtenstein turuna katılabilirler (75 Euro). Ohanna Spyri`nin ölümsüz eseri Heidi karakterini yaşattığı ve ilham aldığı yer olan köyü ziyaret ediyoruz. Dünyanın dört bir yanından ziyaretçi akınına uğrayan köyde dağda dedesi ile kulübede yaşayan küçük Heidi`nin doğa ile iç içe ve sevgi dolu dünyasına bir yolculuk yapacağız. Sonrasında turumuza Lihtenştayn ile devam ediyoruz. İsviçre ile Avusturya arasındaki Lihtenştayn`ın yarısını Ren vadisi diğer yarısını da Alp dağları kaplamaktadır. Lihtenştayn, size yeşilin her tonunu sunacak, doğal güzelliklere doyacağınız şirinlikte bir ülke. Rehberinizin bildireceği saatte Zürih havaalanına  transfer. Türk Havayolları`nın TK 1910 seferi ile saat 19.55`te İstanbul`a hareket. Yerel saat ile 23.45`te İstanbul`a varış ve turumuzun sonu.

 

3* - 4*  Oteller

(İstanbul Hareket)

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03  - 12 Yaş

Çocuk

0 - 2 Yaş

Çocuk

09 Aralık 2017

17 Şubat 2018

499 Euro

210 Euro

499 Euro

150 Euro

11, 25 Kasım 2017 - 20, 27 Ocak 2018

10, 24 Mart 2018

549 Euro

210 Euro

499 Euro

150 Euro

25 Mart 2017

14 Ekim 2017

599 Euro

210 Euro

549 Euro

150 Euro

01, 08, 15, 22 Nisan  - 06, 20, 27 Mayıs

 01, 08, 15, 22, 29 Temmuz

 05, 12, 19 Ağustos - 29 Eylül 2017

649 Euro

250 Euro

549 Euro

150 Euro

29 Nisan 2017 (01 Mayıs Dönemi)

13, 19 Mayıs 2017 (19 Mayıs Dönemi)

25 Haziran 2017 (Şeker Bayramı Dönemi)

26, 30 Ağustos 2017 (Kurban Bayramı Dönemi)

02 Eylül 2017 (Kurban Bayramı Dönemi)

699 Euro

250 Euro

599 Euro

150 Euro

 

 

3* - 4*  Oteller

(İzmir`den İzmir`e)

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 - 12 Yaş

Çocuk

0 - 2 Yaş

Çocuk

09 Aralık 2017

17 Şubat 2018

599 Euro

210 Euro

599 Euro

150 Euro

11, 25 Kasım 2017 - 20, 27 Ocak 2018

10, 24 Mart 2018

649 Euro

210 Euro

599 Euro

150 Euro

25 Mart 2017

14 Ekim 2017

699 Euro

210 Euro

649 Euro

150 Euro

01, 08, 15, 22 Nisan  - 06, 20, 27 Mayıs

 01, 08, 15, 22, 29 Temmuz

 05, 12, 19 Ağustos & 29 Eylül 2017

749 Euro

250 Euro

649 Euro

150 Euro

29 Nisan 2017 (01 Mayıs Dönemi)

13, 19 Mayıs 2017 (19 Mayıs Dönemi)

25 Haziran 2017 (Şeker Bayramı Dönemi)

26, 30 Ağustos 2017 (Kurban Bayramı Dönemi)

02 Eylül 2017 (Kurban Bayramı Dönemi)

799 Euro

250 Euro

699 Euro

150 Euro

 

 

3*- 4*  Oteller

(Ankara`dan Ankara`ya)

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03- 12 Yaş

Çocuk

0 -2 Yaş

Çocuk

09 Aralık 2017

17 Şubat 2018

599 Euro

210 Euro

599 Euro

150 Euro

11, 25 Kasım 2017 - 20, 27 Ocak 2018

10, 24 Mart 2018

649 Euro

210 Euro

599 Euro

150 Euro

25 Mart 2017

14 Ekim 2017

699 Euro

210 Euro

649 Euro

150 Euro

01, 08, 15, 22 Nisan  - 06, 20, 27 Mayıs

 01, 08, 15, 22, 29 Temmuz

 05, 12, 19 Ağustos - 29 Eylül 2017

749 Euro

250 Euro

649 Euro

150 Euro

29 Nisan 2017 (01 Mayıs Dönemi)

13, 19 Mayıs 2017 (19 Mayıs Dönemi)

25 Haziran 2017 (Şeker Bayramı Dönemi)

26, 30 Ağustos 2017 (Kurban Bayramı Dönemi)

02 Eylül 2017 (Kurban Bayramı Dönemi)

799 Euro

250 Euro

699 Euro

150 Euro

 
    ***  Italya otel standartları T.C. otel standartlarının altındadır.

*** Diğer şehirler ve Kıbrıs için bağlantı detaylarını ve fiyatlarını sorunuz.

***Programda belirtilen iç hat bağlantı saatleri havayolunun tarifesinde bulunan örnek saatler olup, tüm uçuş detayları ve iç hat bağlantı saatlerinin turdan 48 saat önce teyit edilmesi zorunludur.

*** Otellerinin Giriş saatleri 15:00 - 17:00 arası  / Çıkış saatleri  10:00 - 12:00 arasındadır.

 

Avantajlı ekstra geziler A : 250 Euro yerine 150 EURO !!!

Güney Fransa Köyleri ve Lavanta BahçeleriTuru (55 Euro)

Nice - Monaco - Monte CarloTuru(65 Euro )

İsviçre`nin İncisi Luzern Turu (55 euro)+ Heidi`nin Köyü ve Liechtenstein Turu (75 Euro) = 250 Euro

Avantajlı ekstra geziler B : 430 Euro yerine 295 EURO !!!

Güney Fransa Köyleri ve Lavanta BahçeleriTuru (55 Euro)

Nice - Monaco - Monte CarloTuru(65 Euro )

İsviçre`nin İncisi Luzern Turu (55 euro)+ Heidi`nin Köyü ve Liechtenstein Turu (75 Euro)

Portofino - Pisa turuya da Portofino - Cinque Terre turu(90 Euro)

(Strasbourg - Colmar) Turu(90 Euro) = 430 Euro  295&euro

(Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir.0-2 yaş ücretsiz olup, 02-12 yaş %50 indirimlidir.)

 

Konaklamalar Hakkında Önemli Notlar:

***Aix-en-Provence için konaklaması Marsilya ve Brignoles bölgesindeki otellerde konaklama yapılacaktır.

***Como için Lomazzo , Varese veya Monza bölgesindeki otellerde konaklama yapılacaktır.

***  Italya otel standartları T.C. otel standartlarının altındadır.

***Aynı destinasyon için alternatifli oteller verildiği ve/veya sadece kategori bilgisi verildiği durumlarda konaklayacağınız otelleri gezi hareketinden 48 saat önce acentenizden öğrenebilirsiniz.

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Türk Havayolları ile İstanbul(IST)  Cenevre(GVA) / Zürih(ZRH)  İstanbul(IST) parkurunda uçak bileti,

Havalimanı vergileri,

3* & 4* otellerde oda kahvaltı konaklamalar,

otel transferleri,

Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri,

Cenevre, Annecy, Lyon, Avignon, Aix-en-Provence , Cenova, Cannes, Como, Lugano, Milano ve Zürih panoramik turları,

Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri,

Otel vergileri,  

Turist Şehir vergileri.

TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Vize ücreti ve servis bedeli ( 120 Euro ),

Zorunlu sigorta ücreti (10 Euro),

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

Müze ve ören yerleri girişleri,

İsteğe bağlı şoför bahşişleri (kişi başı 5 Euro)

 

ÖNEMLİ NOTLAR - UYARILAR

***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Flyexpress tarafından bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce Flyexpress tarafından bildirilecektir.

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km` lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Flyexpress tarafından bilgi verilecektir.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan &ndashyaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Flyexpress sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel Flyexpress tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

*** Flyexpress, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü`ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Fly Express, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

Vize

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden &ldquoVize İçin Gerekli Evraklar&rdquo listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

TURUN DÜZENLENECEĞİ DİĞER TARİHLER :

Hareket Tarihi Dönüş Tarihi
Kayıt Bulunamadı
TUR FİYATLARI :

TUR ÜCRETİ
İki - Üç kişilik odada kişi başı
Tek Kişilik Oda
Ek Yatak
0-2 Yaş Çocuk
3- 12 Yaş Çocuk
Fiyat sorunuz

EKSTRA ÜCRETLER
Vize
Yurt Dışı Çıkış Harcı
Havallimanı Vergi
Seyahat Sigortası
Diğer
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
BENZER TURLARIMIZ :
 
TUR ULAŞIM BİLGİLERİ :

RESİM GALERİSİ :
Fransa italya isvicre Turu
Fransa italya isvicre Turu
Fransa italya isvicre Turu
Fransa italya isvicre Turu
Fransa italya isvicre Turu
Fransa italya isvicre Turu
Fransa italya isvicre Turu
Fransa italya isvicre Turu
Fransa italya isvicre Turu
Fransa italya isvicre Turu
Fransa italya isvicre Turu
Fransa italya isvicre Turu
Fransa italya isvicre Turu

Resimlerin büyük halleri için lütfen resimlere tıklayınız.

ÜCRETLİ HİZMETLER :

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Vize ücreti ve servis bedeli ( 120 Euro ),

Zorunlu sigorta ücreti (10 Euro),

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

 Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

Müze ve ören yerleri girişleri,

İsteğe bağlı şoför bahşişleri (kişi başı 5 Euro

ÜCRETSİZ HİZMETLER :

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Türk Havayolları ile İstanbul(IST)  Cenevre(GVA) / Zürih(ZRH)  İstanbul(IST) parkurunda uçak bileti

Havalimanı vergileri,

3* - 4* otellerde oda kahvaltı konaklamalar, otel  transferleri,

Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri,

Cenevre, Annecy, Lyon, Avignon, Aix-en-Provence , Cenova, Cannes, Como, Lugano, Milano ve Zürih panoramik turları,

Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri,

Otel vergileri,  

Turist Şehir vergileri.

TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

İLAVE BİLGİLER :

ÖNEMLİ NOTLAR - UYARILAR

***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Flyexpress tarafından bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce Flyexpress tarafından bildirilecektir.

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km` lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Flyexpress tarafından bilgi verilecektir.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan &ndashyaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Flyexpress sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel Flyexpress tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

*** Flyexpress, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü`ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Fly Express, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

Vize

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden &ldquoVize İçin Gerekli Evraklar&rdquo listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

TUR HAKKINDAKİ YORUMLAR :
Henüz bu turumuz hakkında yorum yazılmamış. İlk yazan siz olmak istemisiniz ?
TUR HAKKINDAKİ YORUMUNUZ :
Lütfen tüm alanları doldurunuz
Adınız
:
E-Posta adresiniz
:
Yorumunuz
:
   
Guvenlik Kodu - Eğer göremiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.
Kodu Yenile
   
REZERVASYON :

Seçilen Tur
Fransa italya isvicre Turu
Leman Gölü, Mont Blanc Köprüsü, Büyük Katedral,Rousseau Adası,Birleşmiş Milletler Binası ve eski şehir
Yurt Dışı Turlar / Orta Avrupa Turlari
Konaklama : Var
Süre : 7 gece
Ulaşım : Uçak

Tur Tarihi
Lütfen aşağıdaki listeden rezervasyon yaptırmak istediğiniz tur dönemini seçiniz
  Hareket Tarihi Dönüş Tarihi
Tur İçin Kayıtlı Dönem Kaydı Bulunamadı