Ana Sayfa Yurtiçi Oteller Yurtiçi Turlar Yurtdışı Turlar Online Uçak Bileti Alternatif oteller Sizi arayalım
Tüm Yurt İçi Oteller  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt İçi Turlar  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt Dışı Turlar  

Dogu Amerika turu 1799 euro

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Central Park’ı, Manhattan, 5. Cadde, Harlem,Empire State, İtalyan ve Çin mahalleleri, Broklyn ve Manhattan Köprüsü
Tur Tarihi : Tarih bilgisi bulunamadı
Ulaşım : Uçak
Konaklama : Var
7 gece 9 gun
Sonbahar-Kış Turları
TUR PROGRAMI :

 

SÖMESTRE DÖNEMİ

DOĞU AMERİKA

NEW YORK (2) - ORLANDO (3) - MİAMİ (2)

 

25 Ocak 2017 Hareket

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

7 gece / 9 gün

 

 

1.GÜN - İSTANBUL - NEW YORK  25 OCAK 2017 / ÇARŞAMBA

İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde, Türk Hava Yolları kontuarı önünde buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerimizin ardından, Türk Hava Yolları`nın TK 003 sefer sayılı uçuşu ile 08:25`de New York`a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 11:50`de New York`a varışımızda bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından, bizleri bekleyen özel aracımızla New York`u keşfetmek üzere hareket ediyoruz. Şehrin meydanlarını, Central Park`ı, Manhattan, 5. Cadde ve Harlem`i gezecek, Empire State, İtalyan ve Çin mahalleleri, Broklyn ve Manhattan Köprüsü ile Amerika`ya New York limanından gelen yolcuları ilk karşılayan, özgürlüğün meşalesini tutan, ünlü Özgürlük Anıtı`nı uzaktan görme firsatı yakalayacağız.  Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmeniz için serbest saatler.

 

2.GÜN.  NEW YORK  26 OCAK 2017 / PERŞEMBE

Kahvaltı ardından günümüz serbest, dileyen misafirlerimiz ile birlikte New York`un görkemli manzarasını izlemek üzere Empire State Observation Deck ve Şehir yürüyüş turuna çıkıyoruz. Akşam yemeğimizi dileyen misafirlerimiz ile birlikte Hudson Nehri üzerinde gerçekleştireceğimiz cruise turumuzda alıyoruz. Turumuz esnasında Manhattan`ın gece ışıkları altında muhteşem fotoğraflar çekme imkanı yakalayacaksınız.

 

3.GÜN - NEW YORK - ORLANDO 27 OCAK 2017 / CUMA

Kahvaltımızın ardından otelden çıkış işlemlerimizin tamamlıyoruz. Özel aracımızla havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bilet ve pasaport işlemlerimiz sonrası, United Airlines`ın UA1135 sefer sayılı uçuşu ile 09.30`da, eğlencenin büyülü dünyası Orlando`ya doğru hareket ediyoruz. Yakşlalık 3 saat sürecek yolculuk ardından 12:30`da Orlando`ya varışımıza istinaden, 1971 tarihli Disney World, Universal Studio ve Islands of Adventure Parkı ile eğlencenin kapılarından içeri adım atacağız. Otelimize transferimizin ardından odalarımıza yerleşiyoruz. Dinlenmek üzere günümüz serbest. Dilyelen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Outlet Alışveriş turuna katılabilirler.

 

4.GÜN - ORLANDO 28 OCAK 2017 / CUMARTESİ

Kahvaltının ardından günümüz serbest. Arzu eden misafirlerimiz tam günlük Magic Kingdom ve Epcot gezimize katılarak değerlendirebilirler. Gezi sırasında, Walt Disney`in çizgi film kahramanlarının muhteşem sahne gösterilerini izleyecek ve ünlü Disney yürüyüşünü seyretme imkanımız olacak. Yorucu ve keyifli günümüzün ardından dinlenmek üzere serbest saatler.

 

5.GÜN - ORLANDO  29 OCAK 2017 / PAZAR

Kahvaltının ardından günümüz serbest. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek olan, gişe rekorları kırmış filmlerin canlandırıldığı Universal Film Stüdyoları turumuza katılabilirsiniz. Turumuz esnasında animasyon filmlerin gerçeğe dönüşmesine tanıklık edebilir, Universal Macera Adasında yeni açılan Harry Potter`ın Sihirli Dünyasında sihirlerin gerçek oluşuna şahit olabilirsiniz. Tam günlük turumuzun ardından otelimize transfer. Dinlenmek üzere serbest saatler.

 

6.GÜN - ORLANDO - MIAMI  30 OCAK 2017 / PAZARTESİ

Kahvaltının ardından, Florida`nın en gözde şehirlerinden Miami`ye hareket ediyoruz. Miami, çılgın gece hayatı, beyaz kumsalları, çekici alışveriş imkanları, mükemmel gün batımı manzaraları ve sıcak iklimi ile yıl boyu güneş isteyenler için en ideal tatil bölgesi. Yolculuğumuz, yol üzerinde vereceğimiz ufak bir mola ile birlikte yaklaşık olarak 4 saat sürecek. Miami`ye varışımızda yapacağımız panoramik şehir turumuz esnasında miami de sanatın nasıl ön plana çıktığına şahit olacak, filmlere konu olan Miami Beach, Art Deco mimarisi ile Ocean Drive, Miami Limanı, Bal Harbour, Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore oteli, Bayside, Kübalı göçmenlerin yerleşim yeri Little Havana göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. Akşam rehberimiz eşliğinde Lincon Street` e gidebilir, yemek yiyip, alış veriş yapabilirsiniz.

 

7.GÜN -  MIAMI - 31 OCAK 2017 / SALI

Kahvaltının ardından günümüz güneş, deniz ve beyaz kumun büyülü dünyasının keyfini çıkarmak için serbest. Dilerseniz ekstra olarak sabah Bayside Tekne gezimize ve ardından öğleden sonra da Saw Grass Outlet alışveriş turumuza katılabilirsiniz. Amerika`nın önde gelen sosyete ve ünlülerinin evlerinin bulunduğu adaları dışarıdan tekneyle gezerken fotoğraf çekme şansımız olacak. Devasa kapalı bir alan üzerine kurulu Saw Grass Outlet merkezinden birbirinden ünlü markaları çok ucuza bulabilirsiniz. Tur bitimi otelimize transfer ve günümüz serbest.

 

 

8.GÜN - MIAMI - İSTANBUL - 01 OCAK 2017 / ÇARŞAMBA

Kahvaltının ardından, öğleden sonraki havaalanı transfer saatimize kadar günümüz serbest. Otelden çıkış işlemlerimizin ardından, özel aracımızla havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bilet ve pasaport işlemlerimiz ardından, Türk Hava Yolları`nın TK 78 sayılı uçuşu ile 23:05`te İstanbul`a hareket ediyoruz. Gecemiz uçakta geçiyor.

 

9.GÜN - İSTANBUL  02 OCAK 2017 / PERŞEMBE

Yerel saat ile 18:05`te İstanbul Atatürk Havalimanına hoş geldiniz.

 

 

 

 

 

Oteller

İki/ Üç kişilik
odada kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

2-12 yaş Çocuk

0-2 yaş Çocuk

 

New York / Sheraton Times Square vb.

http://www.sheratonnewyork.com/

Orlando / Double Tree Universal vb.

http://www.doubletreeorlando.com/

Miami / Holiday Inn vb.

 

 

1799 EUR

860 EUR

1799 EUR

349 EUR

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 Havalimanı vergileri Onur Havayolları ile İstanbul(IST) Amsterdam  Paris İstanbul(IST) parkurunda uçak bileti Seçilecek  kategori  otellerde oda kahvaltı konaklamalar otel transferleri Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg, Köln`de panoramik şehir turları  Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri Otel vergileri Turist Şehir vergileri

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Vize ücreti, servis bedeli ( 120 EURO ) Zorunlu sigorta ücreti (10 EURO)  Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları Yurt dışı çıkış harcı bedeli  Müze ve ören yerleri girişleri Soför tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)

 

 

 

TURUN DÜZENLENECEĞİ DİĞER TARİHLER :

Hareket Tarihi Dönüş Tarihi
Kayıt Bulunamadı
TUR FİYATLARI :

TUR ÜCRETİ
İki - Üç kişilik odada kişi başı
Tek Kişilik Oda
Ek Yatak
0-2 Yaş Çocuk
3- 12 Yaş Çocuk
Fiyat sorunuz

EKSTRA ÜCRETLER
Vize
Yurt Dışı Çıkış Harcı
Havallimanı Vergi
Seyahat Sigortası
Diğer
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
BENZER TURLARIMIZ :
 
TUR ULAŞIM BİLGİLERİ :

RESİM GALERİSİ :
Dogu Amerika turu 1799 euro
Dogu Amerika turu 1799 euro
Dogu Amerika turu 1799 euro
Dogu Amerika turu 1799 euro
Dogu Amerika turu 1799 euro
Dogu Amerika turu 1799 euro
Dogu Amerika turu 1799 euro
Dogu Amerika turu 1799 euro
Dogu Amerika turu 1799 euro
Dogu Amerika turu 1799 euro
Dogu Amerika turu 1799 euro
Dogu Amerika turu 1799 euro
Dogu Amerika turu 1799 euro
Dogu Amerika turu 1799 euro
Dogu Amerika turu 1799 euro
Dogu Amerika turu 1799 euro
Dogu Amerika turu 1799 euro
Dogu Amerika turu 1799 euro
Dogu Amerika turu 1799 euro
Dogu Amerika turu 1799 euro
Dogu Amerika turu 1799 euro

Resimlerin büyük halleri için lütfen resimlere tıklayınız.

ÜCRETLİ HİZMETLER :

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Vize ücreti, servis bedeli ( 120 EURO )  Zorunlu sigorta ücreti (10 EURO)  Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları Yurt dışı çıkış harcı bedeli Müze ve ören yerleri girişleri Soför tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)

 

ÜCRETSİZ HİZMETLER :

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Havalimanı vergileri Onur Havayolları ile İstanbul(IST) Amsterdam  Paris İstanbul(IST) parkurunda uçak bileti Seçilecek  kategori  otellerde oda kahvaltı konaklamalar  otel transferleri  Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri  Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg, Köln panoramik şehir turları  Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri Otel vergileri Turist Şehir vergileri

İLAVE BİLGİLER :

ÖNEMLİ NOTLAR

***Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km` lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Flyexpress sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

*** Disneyland ekstra tur esnasında rehberlik hizmeti gidiş dönüş transferi esnasında verilecektir, Park içerisinde rehberlik hizmeti bulunmamaktadır.

***Disneyland turu çift park yetişkin fiyatı 100 Euro, 3-11 yaş çocuk 75 Euro, 0-2 yaş ücretsizdir.

*** Paris ikonları turu yetişkin fiyatı 80 Euro, 3-11 yaş çocuk 40 Euro, 0-2 yaş ücretsizdir. Eiffel kulesinde 2. Kata çıkış mevcuttur. Arzu eden misafirler hava şartları müsait olduğu takdirde tur esnasında kişi başı 6.5 Euro fark ödeyerek 3. katına çıkabilirler.

*** Louvre Müzesi - Versaille sarayı turu yetişkin fiyatı 150 Euro, 3-11 yaş çocuk 75 Euro, 0-2 yaş ücretsizdir. Kısıtlı yerimiz olduğu için turun ilk günü rehber rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.

*** Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.

VİZE

***T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden Vize İçin Gerekli Evraklar listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.

***T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

*** Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. ***Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

***Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

***18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Fly Express, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü`ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Fly Express, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

TUR HAKKINDAKİ YORUMLAR :
Henüz bu turumuz hakkında yorum yazılmamış. İlk yazan siz olmak istemisiniz ?
TUR HAKKINDAKİ YORUMUNUZ :
Lütfen tüm alanları doldurunuz
Adınız
:
E-Posta adresiniz
:
Yorumunuz
:
   
Guvenlik Kodu - Eğer göremiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.
Kodu Yenile
   
REZERVASYON :

Seçilen Tur
Dogu Amerika turu 1799 euro
Central Park’ı, Manhattan, 5. Cadde, Harlem,Empire State, İtalyan ve Çin mahalleleri, Broklyn ve Manhattan Köprüsü
Yurt Dışı Turlar / Sonbahar-Kış Turları
Konaklama : Var
Süre : 7 gece 9 gun
Ulaşım : Uçak

Tur Tarihi
Lütfen aşağıdaki listeden rezervasyon yaptırmak istediğiniz tur dönemini seçiniz
  Hareket Tarihi Dönüş Tarihi
Tur İçin Kayıtlı Dönem Kaydı Bulunamadı