Ana Sayfa Yurtiçi Oteller Yurtiçi Turlar Yurtdışı Turlar Online Uçak Bileti Alternatif oteller Sizi arayalım
Tüm Yurt İçi Oteller  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt İçi Turlar  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt Dışı Turlar  

Benelux-Paris

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
BRÜKSEL(2) - PARİS(3) - BRUGGE - ROTTERDAM - AMSTERDAM(2) Türk Havayolları ile 7 Gece
Tur Tarihi : Tarih bilgisi bulunamadı
Ulaşım : Uçak
Konaklama : Var
7 gece 8 Gün
Sonbahar-Kış Turları
TUR PROGRAMI :

BENELUX - PARIS(Flex)

8 Gün 856 Km

BRÜKSEL (2) - PARİS (3) - BRUGGE - ROTTERDAM - AMSTERDAM (2)

Türk Havayolları ile 7 Gece

07, 14, 21, 28 Kasım & 05, 12, 19, 27 Aralık 2015 & 03, 23, 30 Ocak, 27 Şubat, 30 Nisan 07, 14, 21 Mayıs 2016 Hareket 7 Gece

 ( Brüksel Gidiş - Amsterdam Dönüş )

3* ve 4* Superior oteller merkeze yakın !!!

 

 

Cumartesi                            ISTANBUL- BRÜKSEL

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Fly Express kontuarı önünde saat 06:00`da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1937 sefer sayılı uçuşu ile 08:05 de Brüksel'e uçuş. Yerel saat ile 10:45`de varış ve  karşılanma. Varışımızın ardından panoramik şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Daha sonra otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

 

 

Pazar                     BRÜKSEL

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman arzu eden konuklarımız tam gün ekstra olarak düzenlenecek olan Lüksemburg & Remich & Shengen turuna (75 Euro) katılabilirler. Lüksemburg`ta muhteşem bir gün geçirme fırsatını yakaladıktan sonra  (Petrus vadisi, Dükler sarayı ve Adalet sarayı) sahip olduğu muhteşem bronz heykelleri ve köprüsü ile Remich`i ve Lüksemburgun tarihi Avrupa birliği kasabası olan Shengen`i görme fırsatı buluyoruz. Turun ardından Brüksel`e dönüş serbest zaman ve geceleme otelinizde.

 

 

Pazartesi               BRÜKSEL- PARIS 

Sabah kahvaltısının ardından Paris`e hareket ediyoruz (307 km). Paris`e varış sonrası panoramik şehir turu. Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı (Arc De Triomphe),Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Alexandre III Köprüsü, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Orsay Müzesi, Louvre Sarayı ve Müzesi, Chatelet Meydanı, Ile de la Cité ve Notre Dame Katedrali, St. Michel Meydanı ve Çeşmesi, Vendome Meydanı, Madlen Kilisesi, Grand Palais , Petit Palais ,Comedie Francais, parfüm müzesi görülecek yerler arasındadır. 

 

 

Salı                         PARIS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler. (80 Euro). Tam günlük turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa`nın da sembolü olan Eyfel Kulesine çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi`ne çıkıyoruz. Paris`in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri`nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti`nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur`ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı`nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, saat ve hediyelik eşyaları alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasından sonra, St Michel bölgesindeki Meryem Ana'ya ithaf edilmiş olan dünyaca ünlü Notre Damme Katedrali'ni panoramik olarak görüyor ve Lüksemburg Bahçelerini görmek üzere yolumuza devam ediyoruz. Lüksemburg Bahçelerini gördükten sonra turumuz sona eriyor. Tur bitiminde otele transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Paris gece turu (30 Euro) ve Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris`i  gece panoramik olarak görebilecek  Eyfel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees`de dolaşacak.  Arzu eden misafirlerimiz Lido Show (140 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler Geceleme otelinizde.

Çarşamba                             PARIS

Sabah kahvaltısıvetamgünserbestzaman. ArzuedenkonuklarımızrehberiniztarafındanekstraolarakorganizeedilebilecekolantamgünDisneyland(Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyoları)  turuna(100 Euro) yadaLoure ve Versaillesturumuza (150 Euro) katılabilirler.

Disneyland turumuzda Paris`e36 km. uzaklıktaki, Avrupakıtasınıntek Disney parkı, rüyalardünyasıDisneyland parkiçerisindekigezimizde, Hayaletlerevi, Mark Twain`inGemisi,çılgınmade treni, Indiana Jones, Robinson` un evi, Karayipkorsanlarımağarası, bebeklerdünyası, yıldızlarturu, 3 boyutlusinema, uzayayolculuk, denizaltımacerası, araba yarışpistigibiaktivitelerlebüyüklerde en azküçüklerkadareğlenecekve Disney karakterleriyleberabergünboyuncaçokkeyiflianlaryasayacağız. Disney karakterleriningeçittörenininardındansezonagörekapanışsaatlerineuygunolarakParis`egeridöneceğiz.

 

Louvre ve Versailles turu: Louvre Müzesi (Fransızca: le Musée du Louvre). Fransız ihtilâlinden sonra 1793 senesinde, Fransa'da açılan ilk devlet müzesidir .Paris'te bulunan bu müze emsalleri arasında en ünlülerindendir. 2012'de 9.7 milyon kişinin ziyaret ettiği Louvre, dünyada en çok ziyaret edilen sanat müzesidir. Müze gezisinin ardından Versailles şatosunun mimar Andre le Notre tarafından yapılmış   muhteşem bahçelerini gezeceğiz.

 

 

Perşembe                            PARIS- BRUGGE- ROTTERDAMM - AMSTERDAM  

Sabah Kahvaltısının ardından Brugge e hareket ediyoruz (301 km) . Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız. Tur bitimi Rotterdam`a hareket ediyoruz (170 km). Rotterdam şehir turumuzun ardından Amsterdam`a hareket (78 km). Varışın ardından otelimize yerleşme. Geceleme otelimizde.

 

 

Cuma                     AMSTERDAM  

Sabah kahvaltısı ardından Amsterdam şehir turu ardından, arzu eden konuklarımızla ekstra olarak düzenlenecek Mega Hollanda turu Marken & Volendam ve Yel Değirmeni, ziyaret edilecek olup sonrasında Hollanda`nın gözde şehirleri, Gouda, Delft, Den Hague panaromik olarak görülecektir. (85 Euro) Tur bitimi geceleme otelinizde.

 

 

Cumartesi                            AMSTERDAM- ISTANBUL

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan tam gün Köln turu (90 Euro) (Van Gogh Köyü gezisi dahildir.) yada Efteling Eğlence Parkı (http://www.efteling.com)turuna katılabilirler (90 Euro) turuna katılabilirler. Tur bitiminde Amsterdam Havalimanına transfer ve Türk Havayollarının TK 1956 sefer sayılı uçağı ile 23: 55` de İstanbul`a uçuş ve 04:20`de Atatürk Havalimanına varış. Turumuzun sonu.

 

 

12 Aralık 2015, 03 Ocak 2016, 27 Şubat 2016

OTELLER

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 &ndash 12 Yaş

Çocuk

0 &ndash2 Yaş

Çocuk

3* & 4* Superior Oteller

(Merkeze yakın oteller)

(Metro, tren veya otobüs ile merkeze rahat ulaşım imkanı)

399 Euro

250 Euro

399 Euro

150 Euro

 

 

 

14, 21, 28 Kasım & 05, 19 Aralık 2015, 30 Nisan 2016

OTELLER

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 &ndash 12 Yaş

Çocuk

0 &ndash2 Yaş

Çocuk

3* & 4* Superior Oteller

(Merkeze yakın oteller)

(Metro, tren veya otobüs ile merkeze rahat ulaşım imkanı)

449 Euro

250 Euro

419 Euro

150 Euro

 

 

 

07 Kasım, 27 Aralık 2015, 23, 30 Ocak, 07, 14, 21 Mayıs 2016

OTELLER

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 &ndash 12 Yaş

Çocuk

0 &ndash2 Yaş

Çocuk

3* & 4* Superior Oteller

(Merkeze yakın oteller)

(Metro, tren veya otobüs ile merkeze rahat ulaşım imkanı)

549 Euro

250 Euro

519 Euro

150 Euro

 

 

 

 

OTEL İSİMLERİ

Brüksel &ndash Merkeze 5-10 km

3* Thon Hotel

3* Best Western

4* Ramada Hotel

Paris  - Merkeze 10-15 km

3* Kyriad Hotels

3* Ibıs Hotels

3* Campanile Hotel

Amsterdam - Merkeze 15-20 km

3* Holiday Inn Express Hoofddorp

3* Ibis Schipol

4* Hyatt Place Hoofddorp

     
     
 

 

 

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

  Havalimanı vergileri     Türk Havayolları ile İstanbul- Brüksel / Amsterdam -İstanbul parkurunda uçak bileti   3*& 4* Superior otellerde oda kahvaltı konaklamalar   Alan/otel/alan transferleri   Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri Amsterdam, Brüksel, Paris, Rotterdam, Brugge `de panoramik şehir turları  Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri Otel vergileri    Turist Şehir vergileri

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 Vize ücreti, servis bedeli ( 120 EURO )    Zorunlu sigorta ücreti (10 EURO)   Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları   Yurt dışı çıkış harcı bedeli    Müze ve ören yerleri girişleri   Rehber ve şoför tipleri (isteğe bağlı)

 

ÖNEMLİ NOTLAR

***Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km` lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Flyexpress sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

*** Disneyland ekstra tur esnasında rehberlik hizmeti gidiş- dönüş transferi esnasında verilecektir, Park içerisinde rehberlik hizmeti bulunmamaktadır.

*** Disneyland turu çift park yetişkin fiyatı 100 Euro, 3-12 yaş çocuk 75 Euro, 0-2 yaş ücretsizdir.

*** Paris ikonları turu yetişkin fiyatı 80 Euro, 7-12 yaş çocuk 40 Euro, 0-6 yaş ücretsizdir. Eiffel kulesinde 2. Kata çıkış mevcuttur. Arzu eden misafirler hava şartları müsait olduğu takdirde tur esnasında kişi başı 6.5 Euro fark ödeyerek 3. katına çıkabilirler.

*** Louvre Müzesi & Versaille sarayı turu yetişkin fiyatı 150 Euro, 7-12 yaş çocuk 75 Euro, 0-6 yaş ücretsizdir. Kısıtlı yerimiz olduğu için turun ilk günü rehber rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.

 

 

VİZE

***T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden Vize İçin Gerekli Evraklar&rdquo listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.

***T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

*** Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. ***Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

***Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

***18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

 

 

Fly Express, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü`ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Fly Express, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

 

 

TURUN DÜZENLENECEĞİ DİĞER TARİHLER :

Hareket Tarihi Dönüş Tarihi
Kayıt Bulunamadı
TUR FİYATLARI :

TUR ÜCRETİ
İki - Üç kişilik odada kişi başı
Tek Kişilik Oda
Ek Yatak
0-2 Yaş Çocuk
3- 12 Yaş Çocuk
Fiyat sorunuz

EKSTRA ÜCRETLER
Vize
Yurt Dışı Çıkış Harcı
Havallimanı Vergi
Seyahat Sigortası
Diğer
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
0,00 EU
BENZER TURLARIMIZ :
 
TUR ULAŞIM BİLGİLERİ :

RESİM GALERİSİ :
Benelux-Paris
Benelux-Paris
Benelux-Paris
Benelux-Paris

Resimlerin büyük halleri için lütfen resimlere tıklayınız.

ÜCRETLİ HİZMETLER :

 Vize ücreti, servis bedeli ( 120 EURO )    Zorunlu sigorta ücreti (10 EURO)   Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları   Yurt dışı çıkış harcı bedeli    Müze ve ören yerleri girişleri   Rehber ve şoför tipleri (isteğe bağlı)

ÜCRETSİZ HİZMETLER :

 Havalimanı vergileri     Türk Havayolları ile İstanbul- Brüksel / Amsterdam -İstanbul parkurunda uçak bileti   3*& 4* Superior otellerde oda kahvaltı konaklamalar   Alan/otel/alan transferleri   Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri Amsterdam, Brüksel, Paris, Rotterdam, Brugge `de panoramik şehir turları  Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri Otel vergileri    Turist Şehir vergileri

 
İLAVE BİLGİLER :

a

TUR HAKKINDAKİ YORUMLAR :
Henüz bu turumuz hakkında yorum yazılmamış. İlk yazan siz olmak istemisiniz ?
TUR HAKKINDAKİ YORUMUNUZ :
Lütfen tüm alanları doldurunuz
Adınız
:
E-Posta adresiniz
:
Yorumunuz
:
   
Guvenlik Kodu - Eğer göremiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.
Kodu Yenile
   
REZERVASYON :

Seçilen Tur
Benelux-Paris
BRÜKSEL(2) - PARİS(3) - BRUGGE - ROTTERDAM - AMSTERDAM(2) Türk Havayolları ile 7 Gece
Yurt Dışı Turlar / Sonbahar-Kış Turları
Konaklama : Var
Süre : 7 gece 8 Gün
Ulaşım : Uçak

Tur Tarihi
Lütfen aşağıdaki listeden rezervasyon yaptırmak istediğiniz tur dönemini seçiniz
  Hareket Tarihi Dönüş Tarihi
Tur İçin Kayıtlı Dönem Kaydı Bulunamadı