Ana Sayfa Yurtiçi Oteller Yurtiçi Turlar Yurtdışı Turlar Online Uçak Bileti Alternatif oteller Sizi arayalım
Tüm Yurt İçi Oteller  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt İçi Turlar  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt Dışı Turlar  

14 Şubat Italya Turu 299 EUR

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
Sevgililer günü özel Tur.ROMA (1) NAPOLI(1) FLORANSA (2) VERONA (1) VENEDIK (2)
Tur Tarihi : Tarih bilgisi bulunamadı
Ulaşım : Uçak
Konaklama : Var
7 Gece 8 Gün
Sevgililer Günü Turları
TUR PROGRAMI :

1.Gün İSTANBUL &ndash ROMA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus Havayolları kontuarı önünde 10.00`da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC535sefer sayılı uçuşu ile 12.05`teRoma`ya hareket. Yerel saat 13.40`ta varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüz ile Roma şehir turu. Turumuz esnasında Vatikan (San Pietro) Katedrali, Collosseo (Arena), Roma Forumu, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk Çeşmesi (FontanadiTrevi) ve İspanyol Merdivenleri (PiazzadiSpagna) bulunmaktadır. Tur sonrası otele transfer. Odaların alınmasının ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz düzenlenecek olan Roma şaheserler turuna katılabilirler (35 Euro)

2.Gün  ROMA &ndash NAPOLİ
 
Sabah kahvaltısının ardından Napoli`ye transfer. Varışa istinaden şehir turu. Turumuzda bu güzel egzotik liman kenti Napoli`yi daha yakında tanıyacağız Tur bitimi otelinize transfer. Arzu eden misaferlerimiz düzenlenecek olan ögle yemekli Pompei turuna katılabilirler

Pompei Turu (65 Euro) Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei görülecektir. Pompei M.S. 79`da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı'nın eteklerinde uzanmaktadır. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmıştır. Görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, fauna evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer almaktadır.

3.Gün  NAPOLİ &ndash FLORANSA

Sabah kahvaltısının ardından Floransa`ya transfer. Arzu eden misafirlerimiz yol üzerinde düzenlenecek olan Orvieto turuna katılabilirler Daha sonra Floransa`ya hareket ve varışa istinaden şehir turu. Turumuzda Duomo, Uffizi Sarayı, Michelangelo Meydanı, Çan Kulesi, Vaftizhane, Santa Croce Meydanı görülecek yerler arasındadır.

Orvieto Turu  (55 Euro) Turumuz sırasında M.Ö. 493 yılında Batı Anadolu`dan gelerek Orvieto`ya yerleşen Etrüskler`in yüksek dağ tepelerinde kurduğu ve Napolyon`un fethetmeyi başaramadığı Dünya mirası şehri ve 12.yy mimari şaheseri Duomo`yu geziyoruz.

4.Gün FLORANSA

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Toscana Gezisi`ne katılabilirler .

Toscana Turu (85 Euro) San Gimignano, Pisa ve Siena olmak üzere üç farklı geziden oluşan, tam günlük turumuz boyunca unutulmaz manzaralar ve görkemli yapılar sizi bekliyor. San Gimignano (13 Kuleli Şehir) Gezisi: 12. ve 13. yüzyılda rakip soylu aileler tarafından inşa edilen şehirde merkez olarak kabul edilen Cisterne Meydanı ziyaret edilecektir. Misafirlerimiz burada uygun fiyatlarla bol bol alışveriş yapabilirler. Pisa Gezisi: 12. Yüzyıl`da, Batı Akdeniz`deki ticaret üstünlüğünü elinde bulunduran Pisa dünyaca bilinen en önemli tarihi eserlerinden biri olarak kabul edilen eğik kulesiyle ünlüdür. Panoramik gezi sırasında Pisa Kulesi, katedral, vaftizhane ile Miracoli Meydanı gezilecek yer arasında olup, dileyen misafirlerimiz bu tarihi şehirde gönüllerince fotoğraf çektirebilirler. Siena Gezisi: Şehir, Orta Çağ`dan kalma dar sokakları, ufak caddeleri ve Avrupa`nın en büyük meydanı olarak kabul edilen Campo Meydanı ile ünlüdür. İtalya`nın keyifli yemeklerini tatma ve aynı zamanda Toscana`nın güzel şaraplarını alma imkanına sahip olacağınız Siena, Toscana Bölgesi`nin görülmeye değer şehirlerinden bir tanesidir.

5.Gün  FLORANSA &ndash VERONA

Sabah kahvaltısının ardından Verona`ya hareket. Arzu eden misafirlerimiz yol üzerinde düzenlenecek olan Lucca & Parma turuna katılabilirler. Parma turumuzun bitiminde Verona`ya hareket ve akşam saatlerinde varışa istinaden panoramik Verona şehir turu.

Lucca & Parma Turu (65 Euro) Lucca turumuzda Rönesans döneminde kalma surlar, Piazza San Martino, San Martin Katedrali görülecek yerler arasındadır. Parma turumuzda ise Etrafındaki kırsal alanların güzelliği, şehrin çok güzel ve değişik mimarisi, Parmesan peyniri ve şarapları ile anılmakta olan şehir görülecektir.

6.Gün VERONA &ndash VENEDİK

Sabah kahvaltı sonrası Venedik`e hareket. Arzu eden misafirlerimiz yol üzerinde düzenlenecek olan Garda & Sirmione & Italya Alp Köyleri turumuz yapılacaktır.

Garda & Sirmione & Italya Alp Köyleri Turu  (65 Euro)Unesco`nun Avrupa`nın en güzel ilk 10 köyü arasında gösterilen San Martino di Castrozza görülecektir. Şarap, bal ve peynirleri ile ünlü olan bu şirin köy gezimiz sonrasında Doğa harikası Garda gölü ve Sirmione köyü turlarımız yapılacak ve Verona`ya transfer. Varışımıza istinaden Tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo ve Julietin evininde bulunduğu, Roma`daki Coloseum arenasından sonra İtalya`daki en büyük arenaya ev sahipliği yapan kuzey İtalya`nın dükler şehri gezimiz sonrasında otelinize transfer.

7.Gün  VENEDİK

Sabah kahvaltısının ardından Venedik şehir turu için hareket. Bu güzel şehirde bulunan kanallar ve köprülerden geçerek San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu bitminde arzu eden misafirlerimiz düzenlenecek  olan Murano&Burano turuna katılabilirler. Arzu eden misafirlerimiz düzenlenecek olan  İtalya`nın ünlü Outlet bölgesinde alışveriş turuna katılabilirler (15 Euro). Tur bitimi otele transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz düzenlenecek olan akşam yemekli Veneto gece turuna katılabilirler (75 Euro).

Murano&Burano Turu (35 Euro) 10.yy`da başlamış olan Cam işçiliği sanatının en güzel örneklerini görebileceğiniz ve hatta satın alabilirsiniz.

8.Gün  VENEDİK &ndash BERGAMO &ndash İSTANBUL

Sabah erken alınacak kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz düzenlenecek olan  Outlett turuna katılabilirler. (10 euro)Tur bitimi havaalanına transfer. Pegasus Havayollarının PC 706 sefer sayılı uçuşu ile saat 14:00`te İstanbul`a hareket. Türkiye yerel saati ile 17:45`te İstanbul`a varış ve turumuzun sonu.

 

 

14 Şubat 2015

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 &ndash 12 Yaş

Çocuk

0 &ndash 2 Yaş

Çocuk

3*Oteller

Şehir dışı(Merkeze 25-30 km)

299Euro

180Euro

299Euro

150 Euro

 

 

 

 

***Venedik`de  (Padova), Floransa`da (Montecatini), bölgelerinde konaklanılır.

 

**** Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşımı kullanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Pegasus  Havayolları ile İstanbul  (Saw) - Roma  / Bergamo - İstanbul  (Saw) gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

Programda belirtilen otellerde 7 gece oda kahvaltı bazında konaklamalar, 

Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli

Panoramik Venedik , Verona, Floransa,Napoli ve Roma panoramik şehir turları,

Özel Tekne İle Venedik San Marco Adasına Geçiş

Profesyonel rehberlik hizmetleri

Otel vergileri & Turist şehir vergileri                                 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro)

Zorunlu seyahat sigortası (15 Euro)

Ekstra turlar ve kişisel harcamalar,

Yurtdışı çıkış vergisi  (15 TL)

İsteğe bağlı rehber ve şoför tipleri.

 

ÖNEMLİ BİLGİLER

***Venedik`de  (Padova), Floransa`da (Montecatini), bölgelerinde konaklanılır.

*** İsteğe bağlı organize edilecek olan ekstra turlarda avantajlı paket indiriminden faydalanmak için lokal acente rehberine danışabilirsiniz. Ekstra turlar Min. 20 kişi oluştuğunda yapılacaktır. Lokal acente rehberleriniz gerekli gördüğü takdirde ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilirler.

*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

*** 3 kişilik (Triple ve Dbl + Chd) oda kategorisi her tarih için max 3 oda ile sınırlıdır. 3. Yataklar sofa bed şeklinde verilecektir. 3 ayrı yatak olarak verilememektedir. Müsaitlik almanızı rica ederiz.

*** Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım kullanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

*** Programa dahil olan şehir turlarımız, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve panoramik olan yapılan maksimum 2 saat süreli, içeriği değişmemek kaydıyla farklı günlerde düzenlenebilecek olan turlardır.

*** Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.

*** Fuar, Kongre, Konser veya özel etkinlik gibi dönemlerde otellerimiz yukarıda belirtilen km.lerden daha fazla, merkeze daha uzak olarak kullanılabilecektir. Böyle bir durum gerçekleşmesi halinde turun hareketinden 15 gün önce tarafınıza bilgi verilecektir.

 

FlyExpress havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçak saatlerinin değişebileceğini bilerek turu satın almıştır.

TURUN DÜZENLENECEĞİ DİĞER TARİHLER :

Hareket Tarihi Dönüş Tarihi
Kayıt Bulunamadı
TUR FİYATLARI :

TUR ÜCRETİ
İki - Üç kişilik odada kişi başı
Tek Kişilik Oda
Ek Yatak
0-2 Yaş Çocuk
3- 12 Yaş Çocuk
Fiyat sorunuz

EKSTRA ÜCRETLER
Vize
Yurt Dışı Çıkış Harcı
Havallimanı Vergi
Seyahat Sigortası
Diğer
120,00 EU
7,00 EU
0,00 EU
15,00 EU
0,00 EU
BENZER TURLARIMIZ :
 
TUR ULAŞIM BİLGİLERİ :

RESİM GALERİSİ :
14 Şubat Italya Turu 299 EUR
14 Şubat Italya Turu 299 EUR
14 Şubat Italya Turu 299 EUR
14 Şubat Italya Turu 299 EUR
14 Şubat Italya Turu 299 EUR
14 Şubat Italya Turu 299 EUR
14 Şubat Italya Turu 299 EUR
14 Şubat Italya Turu 299 EUR
14 Şubat Italya Turu 299 EUR
14 Şubat Italya Turu 299 EUR
14 Şubat Italya Turu 299 EUR
14 Şubat Italya Turu 299 EUR

Resimlerin büyük halleri için lütfen resimlere tıklayınız.

ÜCRETLİ HİZMETLER :

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 • Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro)
 • Zorunlu seyahat sigortası (15 Euro)
 • Ekstra turlar ve kişisel harcamalar,
 • Yurtdışı çıkış vergisi  (15 TL)
 • İsteğe bağlı rehber ve şoför tipleri.
ÜCRETSİZ HİZMETLER :

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 • Pegasus  Havayolları ile İstanbul  (Saw) - Roma  / Bergamo - İstanbul  (Saw) gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Programda belirtilen otellerde 7 gece oda kahvaltı bazında konaklamalar, 
 • Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli
 • Panoramik Venedik , Verona, Floransa,Napoli ve Roma panoramik şehir turları,
 • Özel Tekne İle Venedik San Marco Adasına Geçiş
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri
 • Otel vergileri & Turist şehir vergileri  
İLAVE BİLGİLER :

*** Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.

*** Fuar, Kongre, Konser veya özel etkinlik gibi dönemlerde otellerimiz yukarıda belirtilen km.lerden daha fazla, merkeze daha uzak olarak kullanılabilecektir. Böyle bir durum gerçekleşmesi halinde turun hareketinden 15 gün önce tarafınıza bilgi verilecektir.

 

FlyExpress havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçak saatlerinin değişebileceğini bilerek turu satın almıştır.

TUR HAKKINDAKİ YORUMLAR :
Henüz bu turumuz hakkında yorum yazılmamış. İlk yazan siz olmak istemisiniz ?
TUR HAKKINDAKİ YORUMUNUZ :
Lütfen tüm alanları doldurunuz
Adınız
:
E-Posta adresiniz
:
Yorumunuz
:
   
Guvenlik Kodu - Eğer göremiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.
Kodu Yenile
   
REZERVASYON :

Seçilen Tur
14 Şubat Italya Turu 299 EUR
Sevgililer günü özel Tur.ROMA (1) NAPOLI(1) FLORANSA (2) VERONA (1) VENEDIK (2)
Yurt Dışı Turlar / Sevgililer Günü Turları
Konaklama : Var
Süre : 7 Gece 8 Gün
Ulaşım : Uçak

Tur Tarihi
Lütfen aşağıdaki listeden rezervasyon yaptırmak istediğiniz tur dönemini seçiniz
  Hareket Tarihi Dönüş Tarihi
Tur İçin Kayıtlı Dönem Kaydı Bulunamadı