Ana Sayfa Yurtiçi Oteller Yurtiçi Turlar Yurtdışı Turlar Online Uçak Bileti Alternatif oteller Sizi arayalım
Tüm Yurt İçi Oteller  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt İçi Turlar  

Tur Konuları

Popüler Turlar

Tüm Yurt Dışı Turlar  

Göcek Lykia Resort Hotel

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Göcek / Fethiye
Oda - Kahvaltı
Butik Otel
Tatil Otelleri
1. Çocuk 0 - 6 Yaş Ücretsiz 2. Çocuk 7 - 12 Yaş % 50 İndirimliKONUM :

Göcek Lykia Resort Hotel Dalaman havaalanına 20 dakika, Fethiye` ye ise 30 dakika uzaklıkta siz değerli misafirlerine hizmet vermektedir.

ODALAR :

Göcek Lykia Resort Hotel' de 86 standart oda, 8 özel suit ve 1 adet de engelli odası yer almaktadır.

Oda Özellikleri :

Göcek Lykia Resort Hotel' in odalarında Balkon, Tam donanımlı banyo, Minibar, Internet bağlantısı, Klima, Saç kurutma makinesi, Para kasası, Yangın alarmı, Uydu tv bulunmaktadır.

OTEL ÖZELLİKLERİ :

Göcek Lykia Resort Hotel' de kapalı yüzme havuzu, spor salonu, toplantı salonu, a la carte restaurant, havuz bar bulunmaktadır.

Plaj :

 Müşterilerimize kristal berraklığındaki masmavi sularda yüzme ve çam ağaçlarının altında sessizliği dinlerken dinlenebilme imkanlarını sunuyoruz. Bütün gün boyunca müşterilerimiz için tekne servisimiz vardır. Müşterilerimize kristal berraklığındaki masmavi sularda yüzme ve çam ağaçlarının altında sessizliği dinlerken dinlenebilme imkanlarını sunuyoruz. Bütün gün boyunca müşterilerimiz için tekne servisimiz vardır. GgcsdcssvxcvxvxcıhMüşterilerimize kristal berraklığındaki masmavi sularda yüzme ve çam ağaçlarının altında sessizliği dinlerken dinlenebilme imkanlarını sunuyoruz. Bütün gün boyunca müşterilerimiz için tekne servisimiz vardır.Göcek Lykia Resort Hotel' de müşterilerimize kristal berraklığındaki masmavi sularda yüzme ve çam ağaçlarının altında sessizliği dinlerken dinlenebilme imkanlarını sunuyoruz. Bütün gün boyunca müşterilerimiz için tekne servisimiz vardır. 

 

Müşterilerimize kristal berraklığındaki masmavi sularda yüzme ve çam ağaçlarının altında sessizliği dinlerken dinlenebilme imkanlarını sunuyoruz. Bütün gün boyunca müşterilerimiz için tekne servisimiz vardır.  

Müşterilerimize kristal berraklığındaki masmavi sularda yüzme ve çam ağaçlarının altında sessizliği dinlerken dinlenebilme imkanlarını sunuyoruz. Bütün gün boyunca müşterilerimiz için tekne servisimiz vardır. Müşterilerimize kristal berraklığındaki masmavi sularda yüzme ve çam ağaçlarının altında sessizliği dinlerken dinlenebilme imkanlarını sunuyoruz. Bütün gün boyunca müşterilerimiz için tekne servisimiz vardır. 

Göcek Lykia Resort Hotelwe

 

Müşterilerimize kristal berraklığındaki masmavi sularda yüzme ve çam ağaçlarının altında sessizliği dinlerken dinlenebilme imkanlarını sunuyoruz. Bütün gün boyunca müşterilerimiz için tekne servisimiz vardır. dasddas

Plajımız, Göcek Adasında deniz severlerin hizmetindedir. Müşterilerimize kristal berraklığındaki masmavi sularda yüzme ve çam ağaçlarının altında sessizliği dinlerken dinlenebilme imkanlarını sunuyoruz. Bütün gün boyunca müşterilerimiz için tekne servisimiz vardır.

Aktivite & Eğlence :

Göcek Lykia Resort Otel' de günlük 12 adalar turlarına katılabilirsiniz.12 adalar turumuz sizleri Tersane Adası, Yassica Adası, Kleopatra Hamamı ve Plajı, ve birçok koya götürmektedir. Otelimizden Saklıkent, Talos, Ölüdeniz, Kayaköy ve Dalyan turları devamlı olarak düzenlenmektedirBeyaz su rafting faaliyetimiz Dalaman çayı üzerinde yapılmaktadır. Hem yeni başlayan raftingçiler hemde deneyimli raftingçiler için heyecan verici bir deneyim olacaktır. Fethiyenin dağlarına ve eski köylerine doğru uzanmak isteyenler için Jip safari turları çok iyi bir seçim olacaktır. Gidilecek güzergahın yüzde yetmişine yakın bölümü dağ yollarından oluşmaktadır. CJ6 Renegade jipleri safarilerde kullanılacak olan arazi araçlarıdır.Göcek'i çevreleyen tepelerin eteklerindeki köylere doğru yapılacak trekkinglere katılarak çam ormanları içinde gerçekten nefes aldığınızı hissedebilirsiniz.Babadağ eteklerinden Ölüdenize doğru 2000 metreden kendinizi muhteşem manzaraya karşı süzülmeye yamaç paraşütü ile bırakabilirsiniz. 45 dakikalık hayatınız boyunca unutamayacağınız bir heyecan yaşayacağınızı garani ediyoruz.Eğer zamanınızı otel sınırları dahilinde geçirecekseniz havuzumuzun kenarında dart ya da satranç oynayabilirsiniz. Daha hareketli bir faaliyet derseniz masa tenisi masamız sizi bekliyor.Yeni açılmış olan diskomuzda eğlence hiç bitmez.

Günlük 12 adalar turlarına katılabilirsiniz.12 adalar turumuz sizleri Tersane Adası, Yassica Adası, Kleopatra Hamamı ve Plajı, ve birçok koya götürmektedir. Otelimizden Saklıkent, Talos, Ölüdeniz, Kayaköy ve Dalyan turları devamlı olarak düzenlenmektedirBeyaz su rafting faaliyetimiz Dalaman çayı üzerinde yapılmaktadır. Hem yeni başlayan raftingçiler hemde deneyimli raftingçiler için heyecan verici bir deneyim olacaktır. Fethiyenin dağlarına ve eski köylerine doğru uzanmak isteyenler için Jip safari turları çok iyi bir seçim olacaktır. Gidilecek güzergahın yüzde yetmişine yakın bölümü dağ yollarından oluşmaktadır. CJ6 Renegade jipleri safarilerde kullanılacak olan arazi araçlarıdır.Göcek'i çevreleyen tepelerin eteklerindeki köylere doğru yapılacak trekkinglere katılarak çam ormanları içinde gerçekten nefes aldığınızı hissedebilirsiniz. Babadağ eteklerinden Ölüdenize doğru 2000 metreden kendinizi muhteşem manzaraya karşı süzülmeye yamaç paraşütü ile bırakabilirsiniz. 45 dakikalık hayatınız boyunca unutamayacağınız bir heyecan yaşayacağınızı garani ediyoruz.Eğer zamanınızı otel sınırları dahilinde geçirecekseniz havuzumuzun kenarında dart ya da satranç oynayabilirsiniz. Daha hareketli bir faaliyet derseniz masa tenisi masamız sizi bekliyor.Yeni açılmış olan diskomuzda eğlence hiç bitmez. Spor salonu

Toplantı & Organizasyon :

Göcek Lykia Resort Hotel, dahilindeki 80 ve 200 kişilik iki adet toplantı salonumuz ile şirket toplantılarınız, özel toplantılarınız, atölye çalışmalarınız ve konferanslarınız için bütün bir yıl boyunca en iyi şekilde evsahipliği yapabilirizKONSEPT :

Göcek Lykia Resort Hotel   Oda Kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.SEZON FİYATLARI :

Periyod
Pansiyon Tipi
Oda Tipi
İki Kişilik Oda Kişi Başı
Tek Kişilik Oda
Ek Yatak
Çocuk 1
Çocuk 2
Kayıt Bulunamadı


TARİHE GÖRE FİYATLAR :

Giriş Tarihi Gece Çıkış Tarihi Ödeme Seçenekleri
Oda Tipi
 
 
20.04.2018
21.04.2018
22.04.2018
23.04.2018
24.04.2018
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
 Çift Kişilik Odada Kişi Başı
 Tek Kişilik Oda
 Ek Yatak
 Çocuk 1
 Çocuk 2
 


OTOBÜSLE ULAŞIM :


Göcek Lykia Resort Hotel Resimleri
Göcek Lykia Resort Hotel
Göcek Lykia Resort Hotel
Göcek Lykia Resort Hotel
Göcek Lykia Resort Hotel
Göcek Lykia Resort Hotel
Göcek Lykia Resort Hotel
Göcek Lykia Resort Hotel
Göcek Lykia Resort Hotel
Göcek Lykia Resort Hotel
Göcek Lykia Resort Hotel
Göcek Lykia Resort Hotel
Göcek Lykia Resort Hotel
Göcek Lykia Resort Hotel
Göcek Lykia Resort Hotel
Göcek Lykia Resort Hotel
Göcek Lykia Resort Hotel
Göcek Lykia Resort Hotel
Göcek Lykia Resort Hotel

Resimlerin büyük halleri için lütfen resimlere tıklayınız.ÜCRETLİ HİZMETLER :

Göcek Lykia Resort Hotel Göcek Lykia Resort Hotel` de Adalar turu (Tersane Adası, Yassıca Adası, Kleopatra Adası Hamamı ve Plajı vb.), Saklıkent, Talos, Ölüdeniz, Kayaköy, Dalyan turları, beyaz su raftingi, jeep safari turları, trekking, yamaç paraşütü hizmetlerinden ücretli olarak yararlanabilirsiniz

Göcek Lykia Resort Hotel` de Adalar turu (Tersane Adası, Yassıca Adası, Kleopatra Adası Hamamı ve Plajı vb.), Saklıkent, Talos, Ölüdeniz, Kayaköy, Dalyan turları, beyaz su raftingi, jeep safari turları, trekking, yamaç paraşütü hizmetlerinden yararlanabilirsiniz

 ' deÜCRETSİZ HİZMETLER :

Göcek Lykia Resort Otel' de dart, satranç, masa tenisi, disco hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 ÇOCUK İNDİRİMİ :
1. Çocuk 0 - 6 Yaş Ücretsiz 2. Çocuk 7 - 12 Yaş % 50 İndirimli


YORUMLAR :
Henüz bu tesisimiz hakkında yorum yazılmamış. İlk yazan siz olmak istemisiniz ?


TESİS HAKKINDAKİ YORUMUNUZ :
Lütfen tüm alanları doldurunuz
Adınız
:
E-Posta adresiniz
:
Yorumunuz
:
   
Guvenlik Kodu - Eğer göremiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.
Kodu Yenile
   
REZERVASYON :


Tarih Bilgileri
Giriş Tarihi , Gece Sayısı
Rezervasyonunuz 20.04.2018 tarihinde başlar, 3 gece konaklama sonrasında 23.04.2018 tarihinde sona erer.
Belirtilen tarih için fiyat tanımlaması yapılmamış. Lütfen tarih bilgisini değiştiriniz.
Sizi Arayalım